Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Lehet, hogy készülnek valamire? Különben miért kaparták volna elő hozzá a dolgokat és javítottak rajtuk?

Finn the human

(#2) madd dogg


madd dogg
senior tag

Fura, hogy ennyire hanyagolják. Óriási potenciál van benne, jóval több szerintem, mint egy okosórában.

(#3) papi77


papi77
addikt

Én személy szerint nagyon várom már,hogy "kész" legyen!

Az első: NOKIA 1611

(#4) somogyib válasza madd dogg (#2) üzenetére


somogyib
őstag

Mire gondolsz?

(#5) zseko válasza somogyib (#4) üzenetére


zseko
veterán

Nekem az Augmented Reality felhasználás tetszene.

HR24.hu

(#6) etohun


etohun
tag

Számomra ki tudna váltani egy okostelót, még akkor is ha az "agyát" külön a zsebemben kéne cipelnem. Mindig is tetszett az elképzelés

(#7) tuki2200


tuki2200
senior tag

Ebayen nagyon jo aron volt a multkor, az elavult hardver meg a nagy csend miatt nem vettwm meg. Legyszi legyszi ne bánjam meg :/

(#8) Greg-o válasza madd dogg (#2) üzenetére


Greg-o
csendes tag

A különbség csak annyi hogy okosórák nem néznek ki idiótán, teljesen természetesen hatnak a kezeden. Ez az "izé" meg ha a fejemen lenne az olyan lenne mintha Start Trek beöltözős farsangi buliba tartanék :)

Emiatt nem terjedt el, ez nem egy olyan cucc amit bármikor bármihez fel tudod venni.

(#9) madd dogg


madd dogg
senior tag

Nem igazán a mainstream felhasználása érdekel. Ott az okosóra is egy felesleges bugyuta dolog. Vérnyomásmérésen pulzusmérésen kívül semmire sem jó. De akinek nincs különleges betegsége ami miatt fontos, annak valódi előnyt az életébe az okosórák sem hoztak - szerintem. Aztán ha megcáfoltok csak pozitívabb leszek.

A szemüveg általi AR iszonyatosan jól hasznosítható a 3D tervezéseknél, a logisztikában, gyártásban, repülésben. Szóval nem Pistike fejére kell, hogy gyaloglás közben facebookot görgessen. De egy katonánál a célzókereszt, egy pilótánál a legfontosabb üzemállapotok kivetítése hasznosak. Egy nagyobb gyárban meg hülyére AR-ezném magam, mert láthatnád a sor melletti készleteket, megmunkáló sorok mellett elhaladva előhívhatnád az aktuális termelési rátát, stb stb stb. És ezt mind lehet egy tablettel is, de épp az a szép, hogy itt minden a szemed előtt van. Anno még az F1-ben is próbálkoztak a pályarajz kivetítésével a sisakrostélyra.

(#10) somogyib válasza madd dogg (#9) üzenetére


somogyib
őstag

Ezek nem is rossz ötletek :K , és még átlagfelhasználóknak is jó lenne, ha mondjuk vezetés közben kiírná az információkat. Így lehet, hogy engem is érdekelne a dolog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.