Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Anikó93


Anikó93
újonc

A cikkben van egy elírás ugyanis a Galaxy S6 nem kapta meg az android 8 oreo-t, csak az android 7 nougat-ot.

(#2) Alert89 válasza Anikó93 (#1) üzenetére


Alert89
tag

Pedig de:
https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s6-6849.php

(#3) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Látszólag frissítés, de pár hónapon belül örökre elalszik mind...
Ilyen jó fej a Samsung a régi remek készülékekkel...

(#4) adamklark válasza BestofJAVA (#3) üzenetére


adamklark
senior tag

ez alatt mit értesz? gond nélkül elmennek s régebbi telefonok (note 3 azóta megvan és működik)

(#5) yblmik válasza Alert89 (#2) üzenetére


yblmik
csendes tag

Pedig mégsem. Előttem egy S6 edge és 7.0 az Android verzió rajta és nem talál új frissítést.

A hiúság kifejezetten a kedvencem a bűnök közül

(#6) Dragon3000 válasza yblmik (#5) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az s6 megkapta az s6 edge/edge+ nem.

[ Szerkesztve ]

(#7) mindhunter


mindhunter
csendes tag

Nekem van egy S4 mini készülékem, 2013-ban jött ki. Legutolsó hivatalos Android rá a 4.4-es Kitkat. De nemrég raktam fel rá a 12-es Androidot XDA-ról. Szal nem kell pánikolni, meg lehet oldani a régebbi készülékek szoftvertámogatását, csak persze ha épp van rá friss szoftver kerülő úton. Valamiért népszerű ez az S4 mini, hogy még 12-es Androidot is elérhető rá, nagy valószínűséggel a 13-ast is ráhegesztik.

[ Szerkesztve ]

(#8) yblmik válasza Dragon3000 (#6) üzenetére


yblmik
csendes tag

Ez érdekes… köszi az infót!

A hiúság kifejezetten a kedvencem a bűnök közül

(#9) eldiablo válasza Alert89 (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nincs hivatalos Oreo S6-ra.

(#10) johnny500 válasza mindhunter (#7) üzenetére


johnny500
tag

És milyen a felhasználói élmény rajta ennyi év után? Nekem S4-em volt 1 évig kb de szerettem nagyon.

(#11) mindhunter válasza johnny500 (#10) üzenetére


mindhunter
csendes tag

Szerintem nagyon jó a felhasználói élmény, nem akad a rendszer, gördülékeny. Gondolom optimalizálva van a gyengébb hardverre. Muszáj volt frissíteni, mert a 4.4-es androidra már egy csomó app nem települ. Így meg vígan mennek a legújabbak is. Csodálkoztam is. Amúgy írják XDA-n is, hogy az S4 mini, az a telefon, ami soha nem hal meg :) Amíg lesznek lelkes programozók, addig lesz rá még újabb android is. Megnéztem, S4-re is elérhető a 12-es android.

(#12) johnny500 válasza mindhunter (#11) üzenetére


johnny500
tag

Nahát ezt tök jó hallani/egyben rossz is, mert a gyártók is megtehetnék ezt ugye a sokszor emlegetett környezetvédelem miatt de egyszerűbb azt mondani, hogy a hardwear már kevés az újabb androidhoz.

(#13) BestofJAVA válasza mindhunter (#7) üzenetére


BestofJAVA
tag

Döbbenet. Gratulálok! :C

Nálam egy több éves csúcsmodell, az S7 Edge lett bootloopos az utolsó hivatalos rendszerfrissítés után. Sokan mások is így jártak, akik egyébként elégedetten használták a gépet, és nem akartak újabbra váltani.

A Samsung kétségkívül szándékosan ölte meg saját 600 eurós csúcsmodelljét.

Egyelőre távolról, a szemem sarkából figyelem a Dex-et. Ha kisül belőle valami értelmes, talán még egyszer teszek egy próbát a Samsung-gal. Vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.