Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerencsére ezen már vakuból is sok van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) noro79


noro79
tag

Volt régen a Note!! A TELEFON! Nem a széria! Mndent a pénzért!! Lesz belőle lite,activ, pro , elegance, gamer változat is? :W

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyönyörű készülék! Igaz használni lehet már lehetetlen, de vitrinben elnézegetném a polcomon.

(#4) total90 válasza noro79 (#2) üzenetére


total90
veterán

Azzal konkrétan mi a probléma ha több verzió van belőle?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik ez a telefon. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) tixem válasza noro79 (#2) üzenetére


tixem
addikt

Jön belőle valszeg 3, mint az S10-ből - Note 10 / Note 10 Pro és Note 10e, de ez utóbbi is kérdéses, szóval eddig 2 az a 3.

1: ebben neked mi fáj?
2: gamer, active? Ez most honnan jött?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7) Sigma7


Sigma7
tag

Kifejezetten szép! Legalább néhány ponton eltér a mostanában unalomig látható formatervtől.

(#8) noro79 válasza tixem (#6) üzenetére


noro79
tag

Maradjon meg a prémium, prémiumnak! Ne a bevétel vezéreljen! Rolls-ból sincs diesel,vagy olcsó verzió. Megint kezd káoszba fulladni a samsung paletta. Nem zavar,nem lehet véleményem? Megtíltod?

(#9) janeszgol válasza noro79 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Én most spec igazat adok neked. A Note kuriózum. Ez az eladásokban is meglátszik (kutya se keresi, csak a felvágósak és azon vékony réteg, akinek valóban szüksége van rá).

(#10) #24536576


#24536576
törölt tag

Sajnálom, hogy ilyen elkorcsult f*s lesz a Note. Iphone/Huawei copy kameraelrendezés, remélem a szín is valami bazári Huaweies lesz... Az meg felettébb szánalmas, hogy kihoznak egy pro változatot, amikor maga a Note volt a pro.

(#11) dz1989


dz1989
senior tag

Háááát. Vegyesek az érzéseim.
Pozitívum:
-Infraport (amúgy nagyon hiányolom)
-Kijelző (Méret és Dinamikus AMOLED)
-Talán az FMrádió (de ma már nem olyan nagy probléma ha nincs)
- IP68
-Lessz fehérben :)
-Sztereó hangszóró
-Nagy akku de vajon tényleg meglesz a 2 nap :F

Negatívum:
-NINCS 3.5MM JACK!!!
- Az elülsőkamera a lehető leggrosszabb helyre tették inkább tették volna nagyon a szélére (KATASZTRÓFA!)
-Európai változatban hivatalosan nem lessz Rádió(hamár beletervezik minek variálnak?! A Pro és a sima változatot még megértem de ez?!) .
-A kamera szerintem már ebbe az árkategóriában már öreg. A Sony IMX586-tettem volna bele legalább a Pro változatba.

Ez már szubjektív de a Note8-asom hátulról sokkal jobban tetszik. Anno egyből megvolt a hűha érzés. :) Elöl pedig ha azt a bizonyos kamerát szélreteszik akkor tetszene is. Kicsi..
Valamint ajánlom hogy a hosszú gyújtótávolságú kameránál is lehessen használni a professzionális módot. Mert akkor kellemetlen lessz így ez a teló.
Vagy legyen sokkal normálisabb árban( tudom álmodik a nyomór :D ) és akkor nem szóltam(vagyis írtam :) )

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#12) Mercel válasza noro79 (#8) üzenetére


Mercel
senior tag

Amnnyiben a hiszti véleménynek számít ...: )
A leendő Note egyebkent függetlenül attól , hogy neked tetszik vagy sem továbbra is elég premium terméknek tunik.

Marcel

(#13) Carbonado11


Carbonado11
tag

" Előnyös képernyőarány"? Az meg mi a tosz? Kinek, miben előnyös? Tán csak nem 16:9? Mert az előnyös lenne mindenkinek..

Redmi Note 8

(#14) dz1989 válasza #24536576 (#10) üzenetére


dz1989
senior tag

+1 Igazad van. A Note maga a Pro.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#15) Plazmacucci válasza dz1989 (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Rádió :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kicsit egy Sony telefonra emlékeztet a külseje (pár évvel korábbi variánsokra gondolok) de nem rossz egyáltalán!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17) noro79 válasza Mercel (#12) üzenetére


noro79
tag

Ez nem hiszti! Vélemény

(#18) dz1989


dz1989
senior tag

Ja Das Radio. ;)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#19) -Gerzson- válasza noro79 (#17) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

+1

(#20) Dean92


Dean92
csendes tag

Ez a design már a Nokia Lumia szériánál is tetszett :) :D

(#21) #96302336


#96302336
törölt tag

Samsung XZ...
A Sony XZ forma egy az egyben, lyukas kijelzővel De még hátul is...
A forma nagyon szép. kár azért a kameralyukért... Amelyik kijelző lyukas, az nálam eleve bukta. Majd a következő generáció, ahol már végre kijelző alatt lesz lyuk nélkül. De ha nincs első kamera, az sem hátrány nálam.

[ Szerkesztve ]

(#22) S@s válasza Dean92 (#20) üzenetére


S@s
tag

Nekem is az jutott eszembe róla.... :N vagány....

S@s

(#23) daninet válasza janeszgol (#9) üzenetére


daninet
veterán

Felvágósak?
Arra nem gondolsz, hogy Magyarország nem a nyugati országokhoz tartozik kereset terén, és már csak a szomszédban is simán megengedhet magának az átlagpolgár egy 1000eurós/dolláros kiadást?
Arról pedig minden szakértő egyformán vélekedett, hogy a note 9 egy jó telefon. A minőségnek és az újszerűségnek ára van.
Szerintem csak irigy vagy.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#24) S@s válasza daninet (#23) üzenetére


S@s
tag

Igen ez így van sajnos.... mi keresünk keveset... :(

[ Szerkesztve ]

S@s

(#25) Somatom


Somatom
veterán

Kinéztem magamnak, mert végre előre került az ujjnyomatos feloldás. Erre elhagyják a jacket. :W
Most várni kell egy évet, hogy a 10 -es eladásai alapján a 11 -be visszakerüljön a jack. Úgy, mint anno az S6 után, az S7 -be a microSD.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) #24536576


#24536576
törölt tag

Most tűnt fel, hogy nincs pulzusmérő se... 🤔

(#27) CsabaZz válasza daninet (#23) üzenetére


CsabaZz
tag

FYI: Az összes Note telóját vitrinben tartja.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#28) -Gerzson- válasza #24536576 (#26) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem baj. Van itt valaki aki egyáltalán használta?. Én még ki sem próbáltam. Sem a mostanin, sem az előzőnél.

(#29) Szakiii válasza daninet (#23) üzenetére


Szakiii
addikt

ezt a felvágós dolgot én se értem.. még egy iphone-nál oké sőt akár s10nél de a note széria szerintem sose szólt erről.. :)

(#30) 7Heads Drago válasza daninet (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem értek vele egyet. Túl sokat költ manapság mindenki olyan IT termékekre amik 2-3 évente cserések, miközben hitel, bérlakás, luxus nyaralás, drága autó van még mellette. És mehetsz németbe vagy angliába ugyanez fogad. Az amcsiknál se jobb a helyzet.
És itt egy átlagos ember fizuját nézd.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#31) myckie2 válasza Somatom (#25) üzenetére


myckie2
őstag

A kedvencem, amikor a Samsung gyártja a reklámokat amiben szapulja az Apple-t, mert elhagyta a Jack csatlakozót és átalakítókkal kell szórakozni, erre rá fél/egy év után ugyan azt csinálja. :W

(#32) Somatom válasza myckie2 (#31) üzenetére


Somatom
veterán

Nem szabad az ilyesmit komolyan venni. A médiában mindenki kurva. Pl. a Telenornál most 100GB adat a nagy királyság. Tavaly még azt hangoztatta, hogy a korlátlanság a minimum, ami jár nekünk.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) kakuk.tamas válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én csak egy vakut látok rajta. :B

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#34) enginev3.0 válasza kakuk.tamas (#33) üzenetére


enginev3.0
félisten

Telefonon olyan volt mintha mind vaku lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) HarleyCustom válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Túl sokat költ manapság mindenki olyan IT termékekre amik 2-3 évente cserések,...”

Mindenki? Túl sokat? :D
Eltúlzod a dolgot szerintem egy csöppet :D
meg már megint a másik zsebében túrkálsz.,.. :D
ejnyebejnye :N ;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#36) janeszgol válasza daninet (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem az árára értettem a felvágósat. 1000 dolcsi tök átlagár a csúcsban.

(#37) daninet válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


daninet
veterán

Mindent fizetéshez kell mérni. Én pl azt mondom, ha tegyük fel keresel 2000 eurót, akkor egy félhavi fizudat reális egy 1000eurós telefonra költeni.
Autóból a fizetésed 4szerese a reális.
Az irrealitás a hitelre vett telefonoknál és autóknál kezdődik.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#38) #24536576 válasza daninet (#37) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tehát 1 milliós fizetés mellé max egy Suzukit vehetsz? 🤦🏻‍♂️

(#39) daninet válasza #24536576 (#38) üzenetére


daninet
veterán

Vagy használtat veszel 4m-ért már valami egészen penge autót. De igen.
Ha totálra verik a kocsim az első kereszteződésben ne legyen 4 havi fizunál több károm. Ez átvetíthető családkasszára is pl mennyit raktok össze asszonnyal és ahhoz viszonyítod.
Használati tárgyakból amik értéküket vesztik vagy tönkremennek abszolut non sense a fizetésedhez arányosítva drágábbat venni.

Ami nem veszti az értékét egy teljesen más kategória, pl ingatlan. Ott a hitel is ok, mert befektetés.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#40) SkyLine3000 válasza Carbonado11 (#13) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem két bajom van a kijelzővel (azon kívül, h qrva nagy, de ugye Note):
- Ahogy te is írod, h nem 16:9. A halálom ezek az elnyújtott szarok, amik minden, csak nem előnyösek.
- A másik meg az a lyuk az elején. Azt teljesen el kéne felejteni végre a kijelzőből.
És akkor még az idióta lekerekítés mizériát nem is említem.
Most nézem, h azért van bajom elég a mostani kijelzőkkel. :D Nem is veszek ilyeneket soha. Ha nem lesz más, akkor előveszem vmelyik old school telómat szükség esetén...

[ Szerkesztve ]

(#41) Somatom válasza SkyLine3000 (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nincs bajom a lukkal. Ha kell, hát kell. De miért középen? Tolják el abba a sarokba, amelyikre állóban és fekvőben is a notibar esik. Úgy veszi el a legkevesebb hasznos helyet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Remélem nem ilyen lesz, főleg a kamera és a jack miatt, ez nem méltó egy Note-hoz.

A pozitív oldalon a legkisebb késztetést sem váltotta ki belőlem hogy cseréljem a 8gb Note 9-em.

[ Szerkesztve ]

(#43) crowgun válasza Somatom (#25) üzenetére


crowgun
tag

Még csak a pletyizés megy a noteról, tavaly is volt riogatás a jack elhagyásáról a korábbi széria előtt is. Várjuk ki a végét. :K

(#44) Somatom válasza crowgun (#43) üzenetére


Somatom
veterán

Világos. Sztem a Samsungnak eddig kifizetődött, hogy szembe ment a trendekkel (notch, jack, stb.). Sztem hülyeség lenne részéről feladni ezt az irányt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#45) Carbonado11 válasza SkyLine3000 (#40) üzenetére


Carbonado11
tag

Ezért használok Mi Max 2-t. Ez még 16:9-es,nem az a nyújtott xar! Emellett a vaksi szememnek kellően nagy. Mint egy mini tablet. Korlátlan netkártyával. Telefonálni meg egy pici összecsukható Doro 401. Szarok a használhatatlan, aránytalan, drága Note-okra!
🤣🤣🤣

Redmi Note 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.