Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez egyelőre nem fog nálam hibát okozni,hisz még mindig várok a Windows májusi frissítésére. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Kolbi_30 válasza Televan74 (#1) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem mar lejött, nem produkal hibat eddig.(3 hete kb)

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#3) Northlorien


Northlorien
tag

Kiváncsi vagyok mikor lesz végre egy olyan driver, ami javítja a Radeon VII és a vega kártyáknál jelentkező driverek anomáliákat. Másfél év alatt nem sikerült megoldaniuk...

(#4) ÍróKéz válasza Televan74 (#1) üzenetére


ÍróKéz
csendes tag

Ha ennyire várod ,megy az kézzel is. Csak a segéd kell hozzá. Elindítod és utána megcsinálja magától :
[link]

At your service...

(#5) stopperos válasza ÍróKéz (#4) üzenetére


stopperos
senior tag

Ha úgy érzékeli, hogy a te eszközödre még nem készült el, akkor nem engedi hogy segéddel frissíts. 2 gépen is ráfutottam erre.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#6) ÍróKéz válasza stopperos (#5) üzenetére


ÍróKéz
csendes tag

Ebben lehet valami nem tagadom ,de attól még ki lehet próbálni.

At your service...

(#7) Northlorien válasza Televan74 (#1) üzenetére


Northlorien
tag

Lehet hogy, jobban jarsz egy teljes clean installal, a legujabb windows telepito tartalmazza mar a frissitest. Sokkal stabilabbnak erzem a rendszert es reszponzivabbnak amiota ujraraktam. Szerintem megeri azt a kort.

(#8) Sontir Fel válasza Kolbi_30 (#2) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Mi a tapasztalat?
Érdemes vele foglalkozni? :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#9) ÍróKéz válasza Sontir Fel (#8) üzenetére


ÍróKéz
csendes tag

Hát rosszabb nem lett. Előbb-utóbb úgyis feltelepül magától is.
Az is igaz ,hogy a legtisztább ,legszárazabb érzés egy friss telepítővel ,de megy a 2004-es frissítés is ,csak utána otthagyja a szemetet amit kézzel kell letakarítani a lemezkarbantartóból.

At your service...

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Valakinek van esetleg tapasztalata, hogy nagyobb multitask terhelésnél lassul esetleg a rendszer? Mert az előző cikk alapján állítólag szoftveresen egyelőre nem túl jó a dolog.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) jerry311


jerry311
nagyúr

Jól értem, hogy retard módon kiadtak egy újabb driver változatot a régi verziószámmal?
Ez melyik agyament idiótának tűnt jó ötletnek az AMD-nél?

(#13) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezzel a driverral en olyan kék halált kaptam csak ugy zörgött. Az OCt meg egyáltalán nem kezeli.

(#14) jerry311


jerry311
nagyúr

béta driver

(#15) andy19770128 válasza Northlorien (#3) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Radeon vII ET HASználok. Milyen hibára gondolsz?

(#16) Cyberboy42 válasza Northlorien (#3) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

és mik azok a hibák?

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#17) Northlorien válasza Cyberboy42 (#16) üzenetére


Northlorien
tag

Alt+Tab eseten black screen, Youtube videók nézésekor, ha áthúzom az ablakot a másik monitorra blue screen, illetve teljesen érthetetlen, teljesen véletelenszerű blackscreenek, nem beszélve a hibásan mutatott órajelekről, és a teljesen idiótán működő fan kontrolról. Amióta megvan a kártya ezt csinálja - ezek egyébbként ha elolvasod benne vannak az ismert hibák leírásban is. Eddig a legstabilabban a q1-es prodriver volt, de az is produkálja ezeket, csak kisebb mértékben. Egy 1200W-os Platinum táp van a gépben, minden komponens leellenőrizve, 3 fajta display port kábellel kipróbálva, kártya visszaküldve gyártóhoz tesztre, tényleg, síp, dob, nádihegedűvel letesztelve. Amikor tesztként beraktam egy Geforceot tökéletesen futott... Szóval driver hiba ez sajnos szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.