Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freddy S


Freddy S
tag

Ez fantasztikus ITX kis gépnek tűnik, lehet kéne egy. Vajon mennyibe kerülne még a radiátoros hűtés hozzá?

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#2) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

ez végre tetszik!

(#3) fity


fity
csendes tag

Na ez a ledszalag tetszik.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#4) Akula


Akula
őstag

És ha teleszívja magát porral, akkor nem csak leseprem egy kis ecsettel a porszívó kíséretében, hanem lebontom és beteszem a szövetet a mosógépbe, vagy hogy lesz ez?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#5) macilaci78 válasza Akula (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tálcástól a mosogatógépbe inkább.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) -Skylake- válasza Akula (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Sokat aludhattam, valahogy lemaradtam arról amikor kiderült, hogy szövetet nem lehet leporszívózni.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) dannyl válasza Akula (#4) üzenetére


dannyl
addikt

Simán csap alatt ki kell öblíteni, aztán megszárad 3 perc alatt. A folyóvíz kiviszi a port.

(#8) Akula válasza -Skylake- (#6) üzenetére


Akula
őstag

lehet, hogy én rosszul fogalmaztam. a porszívó csövét nem érintem hozzá a házhoz magához, csak az ecsettel kiseprem a port a zegzugból. a felszálló port szívom ki a porszívóval. nyilván nem akarom összekaristolni a festést.
igen, igazad van, a szövetet lehet porszívózni, a szőnyeg is az és azt is lehet, már láttam olyat. de ez valyon van olyan erős, hogy ne deformálja az anyagot a porszívó? már egy pólót se mernék a porszívó elé tartani.
úgyhogy nem derült ki semmi új dolog, aludhatsz tovább, majd szólok, ha már reggel van :DDD :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#9) Akula válasza dannyl (#7) üzenetére


Akula
őstag

ez ennyi.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) -Skylake- válasza Akula (#8) üzenetére


-Skylake-
addikt

[link]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) Akula válasza -Skylake- (#10) üzenetére


Akula
őstag

Köszi :R ez jó ötlet!

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#12) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Van egy RGB led szalagom de meghibásodott másodjára szóval kiéget és nincs itthon semmim. Tudok ilyenkor kezdeni valamit?

Csé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.