Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solar Eclips


Solar Eclips
tag

gagyi áradat :D

(#2) F e Z o


F e Z o
veterán

Csöppet magasak a ddr4 árak, s hol vannak még a 3000MHz feletti modulok...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#3) macilaci78 válasza Solar Eclips (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt a Trust mikrofont el tudnám képzelni olyan szobában, ahol jó öreg Technics és hasonló cuccok vansak. :D
Skype-ra tök elég. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) doggie válasza macilaci78 (#3) üzenetére


doggie
aktív tag

Ez a régi-vágású mic nekem is tetszik:-) Jópofa!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#5) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

A Vakoss kis hangszórót ebay-ról 2eFt körül vettem márka nélkül.

(#6) vjozsef válasza Vikt0r (#5) üzenetére


vjozsef
senior tag

Szerintem felesleges ebay-es arakkal hasonlitani az itt leirtakat, bemutatott termekeket, es tudjuk hogy miert...

(#7) Gartner74 válasza Solar Eclips (#1) üzenetére


Gartner74
újonc

Elég komolytalan

(#8) BlackPriest


BlackPriest
őstag

3200*1800? Ok, hogy tullepunk a 1366*768-as vackon, de ez mar a menes masik fele...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#9) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az a GXT315 egész pofás :K Bár hangzásra nem mernék fogadni hogy kiváló lenne.
Az a Trust mikrofon nagyon tetszetős :C

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#10) Coulson


Coulson
tag

A Trust mikrofon tényleg jópofa. Komoly vágyat érzek, hogy bortokoljak egy ilyet... Meg legalább mikrofonnak néz ki :)

(#11) pengwin válasza Coulson (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Valóban... aztán bepereli őket a Shure dizájn-lopásért... ;]

Üdv, pengwin

(#12) gerii válasza vjozsef (#6) üzenetére


gerii
addikt

Lol, a mondat végén ránéztem a válaszolt felhasználónévre :DDD

(#13) ibmfan válasza BlackPriest (#8) üzenetére


ibmfan
tag

Igaz. Minek? Jó, van egy felhasználó - de igen szűk - réteg, akinek kell, de 1920 px szélességnek már két dolog szimultán megjelenítéséhez elégnek kell lennie. Szerintem legalábbis.

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#14) banhammer


banhammer
veterán

A tabletrol olvasnek egy tesztet.
Tudom ennyi penzert nem varhat csodat az ember, de egy mertek ado velemenyt jo lenne olvasni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) Solar Eclips válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Solar Eclips
tag

Skypre teljesne elég a laptop mikrofonja :) vagy egyszerüen csak a telefon. ha pedig valami dzsunga pc akkor ugyis egy kicsit értelmesebb webcamaerában van mikrofon.

(#16) kromatika


kromatika
veterán

Huhhh.DDR4 RAM-ok hihetetlen magas áron érkeznek.

(#17) K.Zsolti


K.Zsolti
tag

Gondolom a ddr4-ek jó ára mellé, hasonló jó áron érkeznek majd az alaplapok is amik barátkoznak velük :)

[ Szerkesztve ]

üdv, K.Zsolti

(#18) pusszycat válasza K.Zsolti (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Persze type c usb 3.1-el. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) K.Zsolti válasza pusszycat (#18) üzenetére


K.Zsolti
tag

Igen, én is így gondolom. Aztán majd szépen el-el marad ami sima 3 meg 2 kompatibilis és alakú és majd lesznek mindenféle extrém fordító, ordító, átalakító izék és type c pendriveok

üdv, K.Zsolti

(#20) Gartner74 válasza Solar Eclips (#15) üzenetére


Gartner74
újonc

Laptop beépített mikrofonokkal talán annyi felvetés eshet ,hogy nekem pl a T410 esembe tök jó a miki ,de a barátnőm SAMSUNG jába már elég vacak agyamig hallom ha pötyög .

(#21) Ledfold


Ledfold
tag

Trust termékekkel van valakinek jó tapasztalata? Nekem csak két dolgom van-volt tőlük, de mindegyiket megbántam. Lehet hogy már elfogadhatóak?

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#22) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az oldschool mikrofon tetszik. Ha nem lenne már otthon egy ennél is lowgamerebb, tuti vennék egyet. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#23) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Én ma vettem át, az ötezer forintért vásárolt [Buxton Epicure] fülesem. Nem voltak nagy elvárásaim, de meglepően jól szól! És ami a legjobb, cserélhető a vezetéke.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#24) xEon1337


xEon1337
őstag

Pár hete volt egy cikk, ahol lehetett kérdéseket feltenni a ThinkPad főtervezőjéhez.
Azóta csak az én figyelmemet kerülte el vagy még tényleg nem válaszolta meg őket?! :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#25) Ndruu válasza Vikt0r (#5) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Meglepően jól szól, méretéhez képest van benne egy kis basszus is. Hangos is tud lenni, az akku cserélhető, BL-5C (pl. Nokia) megy bele. Lejátszani Bluetoothról, USB-ről, microSD-ről tud, valamint a hozzá adott kábel segítségével akármilyen Jack csatlakozós eszközről megszólaltatható.
Talán egyetlen apró hibája, hogy bekapcsolásnál és módváltásnál is bemondja (angolul, kínai akcentussal), hogy milyen módba kerül.

Harrrr!!!!

(#26) aswmaster válasza F e Z o (#2) üzenetére


aswmaster
tag

és @kromatika:

Épp, hogy nem mondanám magasnak a DDR4 árakat.
Most decemberben vettem újonnan 32GB G.Skilleket, 2666 MHz-et, br 125e Ft volt.
DDR4 meg nem egészen 15e-el drágább, azért az már nem olyan nagy különbség. Sztem.

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#27) harmincas


harmincas
tag

Hangszóróból Vakoss márkájút soha nem vennék. Legfeljebb Süketess-t... :D

(#28) rambazár válasza aswmaster (#26) üzenetére


rambazár
csendes tag

ezzel csak az a baj, hogy kb a ddr3 csúcsát hasonlítod a ddr4 aljához :)

www.rambazar.com - G.Skill disztribúció - +36303537858

(#29) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Vajon ezeken a laposokon is rajta van a Superfish?

(#30) kaszaking válasza Ledfold (#21) üzenetére


kaszaking
tag

Nekem van Trust termékem és meg vagyok vele elégedve. A trust egeret lassan 3 éve használom és semmi baja, így Nekem csak jó tapasztalatom van velük.

(#31) DrojDtroll válasza Ledfold (#21) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem az egerem és a billentyűzetem is Trust, és semmi bajom velük, ezen a fejhallgatón pedig gondolkozom, mert eléggé tetszik.

(#32) DrojDtroll válasza gerii (#12) üzenetére


DrojDtroll
addikt

:DD :DDD

(#33) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Pofas az a mikrofon

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#34) kromatika


kromatika
veterán

ThinkPad T450s tetszik,de könyörgöm 400 000Ft-ért már nem fért bele FHD kijelző?

(#35) aswmaster válasza rambazár (#28) üzenetére


aswmaster
tag

"HyperX Fury Black 32 GB-os csomagjait ajánljuk ... DDR4-2666-os sebességgel valamivel 140 000 forint alatti áron."
Szóval ugyanaz a frekvencia, mint a G.SKILL-é, amit vettem. az persze világos, lesz még gyorsabb is, csak azt mondom, hogy ugyanakkora Mhz modulért nem kell lényegesen sokkal többet fizetni. azt persze nem tudom, hogy "önmagában" a DDR4 mit hoz, tehát ha összehasonlítanám, akkor mennyivel lenne egyáltalán gyorsabb azonos frekin a DDR3-hoz képest. googlezgattam, de korrekt összehasonlító mérést nem igazán találtam. mondjuk nem fenyeget a veszély, hogy 300k-s CPU-t vegyek csak a DDR4 miatt :)

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#36) RunnyJuggler válasza kromatika (#34) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Főleg, ha az olcsóbb gamer laptopjukban meg ott virít egy 2k-s kijelző. :D
Egy 15,6-os kijelzőnél nem tudom, mit kell FHD felé menni. Nem hinném, hogy annyival szebb képet adna, mert meg is kell hajtani azt a kijelzőt, ami jócskán levesz a teljesítményből.

(#37) BlackPriest válasza RunnyJuggler (#36) üzenetére


BlackPriest
őstag

Mert most ez a mania. Par eve a csilliard megapixeles fenykepezok voltak. Teloban is ez megy, 5"-on 720p fole menni szerintem total ertelmetlen. Van 5 vagany arc, aki latja a kulonbseget, a populacio 99.99%-a meg nem...ha meg 4k kinelzo van benne, csodalkoznak, ha mar a menu is szaggat...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#38) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Tombol a parasztvakítás 4k+laptop 15,6" he-he-he.... :C

Wasabi...

(#39) pengwin válasza RunnyJuggler (#36) üzenetére


pengwin
addikt

Azért 13,3"-15,6"-on a FHD már egyértelműen (és mindenki által észrevehetően) szebb képet produkál, mint a klasszikus 1366*768... De ha sokan még túlzásnak is tartják a FHD-t ekkora méretben, azért azt el kell ismerni, hogy így 2015-ben már legalább egy 1600*900-as IPS panelt illene beletenni a nem teljesen fapados notebookokba. És a 150 ezer körüli kategóriában is szívesen látnának sokan IPS kijelzőt, akár kisebb, 720p-s felbontás mellett is. Még úgy is komoly előrelépés lenne a jelenlegi 1366*768-as TN-TFT-khez képest.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#40) K.Zsolti válasza pengwin (#39) üzenetére


K.Zsolti
tag

Valóban jobb lenne 15.6os kategóriában....is. De addig még akár egy HP vagy egy DELL a 150k-s laposaiba a 15-16k-s LG kijelzőket szereli..... Lásd a Pavilionok jó része pl... addig nem kell meglepődni ha nem nagyon rugaszkodnak el a 1366*768tól :D Pedig az árba igen csak beleférne egy komolyabb, a népnek jobban tetsző panel is :)

[ Szerkesztve ]

üdv, K.Zsolti

(#41) gyulank


gyulank
addikt

De miért ajánlják azt a mikrofont? Mert olcsó, vagy mert olcsó, és jó? Nem küllemre gondolok.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#42) kromatika válasza gyulank (#41) üzenetére


kromatika
veterán

Én is kíváncsi lennék a minőségére.

(#43) kpal


kpal
veterán

DDR4 az a tehetősek szintje , majd ha már harmadáron lesz akkor oké..

(#44) sz.balazs.95 válasza BlackPriest (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem hasznos, mert a magas pixelsűrűség miatt a szövegek marha kellőképpen élesek, illetve a nagy felbontású képek is, illetve a játékok 1600*900-on pixel-helyesen jelennek meg, a 1920p-nek viszont a negyede nem igazán állítható be egy játéknál sem.

Szóval jó az, ha jól használja fel az ember. :K

(#43) kpal: + az újgazdag Inteleseké :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Geller72 válasza F e Z o (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Maga a RAM árak magasak, minden típustól függetlenül. Egy vicc. Nem rég hasonlóért már egyszer eléggé megbüntették a gyártókat, azt hiszem érik a következő bírság is. Nem is ártana. Nem rég kevesebbe került a ddr3 ram gigája, mint amennyi ezrest kértek érte. (4 gigát 3500-ért lehetett kapni) Most meg nem ritka a 15k/4gb ár. De a DDR2 sem semmi. Nosztalgiából rendeltettek velem, 2x1 gb-t 6500-ért. De a 2x2 giga is 10k-t súrolja. :U

(#46) RunnyJuggler válasza pengwin (#39) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nem a FHD-val van a gondom, hanem a 2k-val 15,6"-es kijelzon. Egyebkent HD laptopom van 15,6-os es tenyleg jobb lenne FHD-ban, de egyelore aranytalanul dragabbak a FHD-s gepek. Viszont FHD fele ne menjenek, mert felesleges.
Telefonom is 720p semmi kulonbseget nen erzek FHD-s telefonokhoz kepest.

(#47) Bundyta


Bundyta
tag

A különösek könnyű és vékony laptop...

Gébalési huba!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#48) IO.sys


IO.sys
őstag

A füleseknél azért a max. frekvenciát odaírhatta volna a webáruház. :((

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#49) mepet válasza IO.sys (#48) üzenetére


mepet
addikt

Minek? Úgysem hinnénk el. :B

(#50) IO.sys válasza mepet (#49) üzenetére


IO.sys
őstag

Na az a másik! :D Nekem elég lenne egy valós 15KHz-ig szóló füles, a mostani 10-nél már süket (vagy én).

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.