Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A 125 euro egesz feludito... Eddig a 2080Ti blokkok sokkal inkabb 165 korul mentek a webshopban.

Don't Tread On Me

(#2) Synthwave válasza MPowerPH (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha megveszed a backplate-et is, már 158 euró.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) b. válasza Synthwave (#2) üzenetére


b.
félisten

Mondjuk én a gaming X trióra nem igazán tenném rá,de persze akinek alapból épített van azt megértem., csak az meg minek venne gaming x kártyát vizezni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Grózi


Grózi
veterán

Tikakukac coming 3.2.1.. :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#5) Demo07 válasza Grózi (#4) üzenetére


Demo07
aktív tag

Hehe :DD

Amúgy blokk jobb oldalán ahogy látom eléggé elfogyott már az öltet, a design felelősöknél :DDD
És a led oldalán még picit bele is spóroltak a plexibe, nehogy már egységesen világítson, a végén a 3 csavar csak úgy naturba, bele a közepébe, legalább egy kis nikkelt tettek volna rá hogy ne legyen ilyen "szép".

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#6) MPowerPH válasza Synthwave (#2) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megoldhato a gyari backplate -el is a dolog. Egyszer vettem EK -tol, meg az elejen. Azota visszarakom a gyarit. De en azt az arat csak magara a blokkra irtam, ott is kulon kellett megvenni a kiegeszitot, ami egyebkent folosleges. :)

Egyebkent azert azt a forditott aramlasos dolgot megnezem. Szerkezetileg nem latok kulonbseget az elozo blokkokhoz kepest, es ott meg van adva az in & out port.

Demo07: Phanteks fele blokkok nekem is jobban bejonnek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7) Dark Archon


Dark Archon
addikt

"nikkelezett elektrolitikus réz" - tuti? Nem inkább elektrolitikus eljárással nikkelezett réz?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#8) #16939776 válasza Dark Archon (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Akár azt is jelenthetné, de ami valószínűbb, hogy az alapanyag minőségét jelöli az "elektrolit réz", mint jelző :
Ugyan is a nyers rézből elektrolízissel áll elő magas, 99,99%-os tisztaságú "elektrolit" réz, ami alkalmassá teszi hűtőblokk gyártásra, a kiváló hővezető képessége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Dark Archon válasza #16939776 (#8) üzenetére


Dark Archon
addikt

Értem, köszi. Álmomban nem gondoltam volna, hogy kémiai úton állítják elő a rezet csak ezért.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.