Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petykemano


Petykemano
veterán

Friss. :DD :N

Amúgy mit váltanak ezek?

Mi az oka, hogy ilyen 3 éves szutykot szórnak ide? Ennyire ócsó szegmens, hogy olyan kártya kell, ami már 10-szer kitermelte a fejlesztési költségeket, vagy ennyire hosszú a validáció, hogy három évesnél fiatalabb termék itt szóba se jöhet?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#2) Egon válasza Petykemano (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Na igen, a "friss" és a "Polaris" szót egyetlen kifejezésben használva, minimum oximoron kategória, és csak a szerző képes szóösszetételre... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) opr válasza Egon (#2) üzenetére


opr
veterán

Beagyazott, professzionalis piac mas, ott siman lehet erre igeny, raadasul ebben a szegmensben egy 3 eves architektura az abszolut nem szamit oregnek, plane, hogy sokszor az elodje/konkurenciaja egy 10-15 eves architektura. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az AMD igazán piacra dobhatna Ryzen APU-s tinkerboardokat...mármint a DIY szegmensben, bárki által elérhetően.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Cythyel válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Cythyel
senior tag

na egy olyanra én is beneveznék, még akkor is ha 2-3* akkora az összterülete mint egy RPi-nek, csak akkor az biztos hogy hbm2 kellene mellé, ami viszont rendesen megdrágítaná... de az biztos hogy bitang erős lenne

(#6) do3om


do3om
addikt

Egy vicc ez a cím, de mi mást is várhatunk.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#7) pengwin


pengwin
addikt

akkor most friss és tempós, vagy polaris-os?

Üdv, pengwin

(#8) Tigerclaw válasza Cythyel (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hiánypótló az Asrock DeskMini A300, de nekem olyan is elég lenne, amin nem cserélhető a processzor, csak egy beforasztott Ryzen/Athlon APU-van, akár passzív bordás hűtéssel, akár aktívval. Kellene ellenfél a sok Celeronos barebone PC-nek, NUC-nak, SoC boardnak. Az A300 jó, mert fejleszthető, de sok embernek ideálisabb lenne egy gyengébb passzív hűtéses gép is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Cythyel válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

najah, de akkor is mini stx vagy kisebb deszka mellett és csak hbm2e memóriával, ha már pici gépet akarunk, mitx passzív deszkákhoz készült házak össz térfogata nagyobb mint ennek az A300-nak

(#10) opr válasza Cythyel (#9) üzenetére


opr
veterán

Szerintem az igazan nagyon kiraly dolog valami pici, mobil Ryzen procis, 4-8gb forrasztott ramos, egy m.2 slotos gep lenne, dp-vel, hdmi-vel, meg par usb-vel, kulso tappal.Szvsz siman meg lehetne csinalni akkorara, mint mondjuk 3-4 mai okostelefon egymasra rakva, akar passziv hutessel.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) hokuszpk válasza Petykemano (#1) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

latom meg sosem voltal kaszinoban. na ott nem 3d lovoldet jatszanak.
de mondjuk pl. az uj flipperekben is eltudom kepzelni, ha mar a hagyomanyos dotmatrixot lcd kijelzovel valtottak fel.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#12) TeeBee73 válasza Petykemano (#1) üzenetére


TeeBee73
addikt

Benne van a cikkben.
Orvosi kaszinókban használt, nagyteljesítményű képalktó játékgépekbe van szánva.
Mit nem lehet ezen érteni? ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.