Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az az épületek közti folyamatos mozgás valami hihetetlen elmebeteg módon van megoldva, jó értelemben.

Most tolom újra a Batman-eket PS4-en, már ott is sok különbség volt az Arkham Asylum és a Knight között a mozgás folyamatosságában, de ez még a Knight-nál is fényévekkel jobbnak tűnik a videók alapján, kicsit olyan, mintha a City Catwoman mozgását és a Knight Batman mozgását ötvöznék még látványosabb koreográfiával. Aki sokat Batman-ezett vagy AC-zett, annak ez maga lesz a kánaán.

A harc már a tavalyi gameplay alapján is copy-paste Rocksteady free-flow, kicsit políroztak rajta, de ugyanaz az irányítás, kameramozgás, hasonló kombórendszer, koreográfia, environment használat, kütyühasználat, ugyanúgy a stealth és fight keveredés adott feladaton és szituáción belül.

Remélem hasonló metódust követnek a fejlesztők, mint amit a Rocksteady csinált a City-ben, jópár ismert ellenséggel, változatos mellékküldetésekkel, gyűjtögetnivalókkal. Sok ügyességi részt várok (egy Insomniac által fejlesztett Spider-Man játékban ez az alap elvárás sztem), meg talán még több humort, ahhoz értenek és illik is ebbe a világba.

A jogok amúgy nem tudom, most pontosan hogy állnak, gondolom a Marvel-Disney karakterek offosak, de azért közepesen ismert cameók elférnének, aztán a második részre jöhetnek a nagyágyúk (Venom pls).

Talán nem tűnik föl, de mint ős Batman és friss Ratchet&Clank fan iszonyúan várom már a megjelenést, el nem tudnám képzelni, hogy elrontsák (mondta ezt Gáborka anno az Arkham Knight megjelenésekor is, mikor előrendelte PC-re :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Ez marha jól néz ki, iszonyatosan elkapott a vásárlási szándék ezek szerint a nyár elmegy a GOW-ra és erre, na nem baj, majd jövőre kirándulok. :DD :DD :DD

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Durva játék lesz ez na, első napos vétel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 7-én jelenik meg. Itthon magyar felirattal lesz kapható.

Hivatalos cover és gyűjtői kiadás:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) cyberkind válasza oriic (#4) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez is magyarul? :Y :Y

Paranormal Cocktivity

(#6) oriic válasza cyberkind (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen, de várom a hivatalos választ még. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem követtem a híreket a játékról azért kérdezem, ez tuti open-world lesz? Mondták a fejlesztők? Mit tudni eddig róla tutira?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Bad Pritt válasza .LnB (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tuti, oriic gameinformer linkjénél is írják, hogy próbálták és: then spent a significant amount of time exploring the open world, taking on its many tasks and side activities.

Lesz amúgy elvileg special edition is, fémtokkal meg artbookkal, én azt rendeltem elő.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) Mr.Kr$B válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Az egyetlen játék amiért vennék PS4-et. Kár, hogy nem jön PC-re.

(#10) cyberkind válasza Mr.Kr$B (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez még bőven nem legjobb "érv" a PS4 mellett. :K

Nem is értem miért az Activision-nél volt ennek a joga is, csak szart szarra halmozott. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#11) celafat


celafat
tag

Kar, hogy nem jon PC-re. Ugy latom, elobb utobb kenytelen leszek venni egy Ps4-et.

(#12) Mr.Kr$B válasza cyberkind (#10) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Oh, el is felejtettem h Activision játék :(
Akkor javítom magam: Ha lenne PS4-em, még akkor se venném meg :DD

Viccet félretéve, remélem attól még jó lesz majd a játék.

(#13) cyberkind válasza Mr.Kr$B (#12) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, ez már nem az, nemhiába nem jön PC-re. :)

Paranormal Cocktivity

(#14) Mr.Kr$B válasza cyberkind (#13) üzenetére


Mr.Kr$B
tag

Ohhh, én nem tudok olvasni :DD

(#15) Wesder válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Spiderman jogok a Marvelnál vannak a Hazatèrès óta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) kwzatz válasza Wesder (#15) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem egészen. Egy elég bonyolult megállapodásuk van a Sony-val, de a Sony-nál vannak a jogok.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bad Pritt válasza Wesder (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem teljesen, a Marvelnek asszem valamilyen használati joga van, de csak a karakterhez.
Maga a Spider-Man karakter és a hozzá kapcsolódó egyéb szereplők maradtak a Sonynál, ezért is tudnak idén Venom filmet csinálni.
Kicsit ez olyan fogyasztói szemmel, mint a Quicksilver és Scarlet Witch jogok: a Marvelnek megvan, mert Bosszúállók ők is, a Foxnak pedig megvan, mert Magneto mutáns gyerekei. Marvel nem használhatja őket mutánsként, ezért kaptak teljesen más sztorit az Ultron korában, Fox nem használhatja Bosszúállóként őket, ez egyértelmű.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Egyre jobban örülök, hogy vettem PS4-et. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Ma jött egy Sony email de ott sajna nem írtak magyar feliratot. .. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.