Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez nagyon város még ha szar lesz akkor is, nagyon jön a division hangulat csak járművekkel :)
Lassan adhatnának az oroszok valami megjelenési dátumot...

(#2) AxBattler válasza DiamondBack (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

B4B-t vártam eddig a zombis címek közül, de ez most rálicitált!
Csak jöjjön konzolokra is, PC-re már nem költök!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) wattafaka


wattafaka
senior tag

Nagyon menőnek tűnik. Bár elsőre nekem a hitrendszer valamiért fura.

(#4) duvi


duvi
nagyúr

Nem szeretem a zombis játékokat, de a Div 1-2 nagy kedvencem. A srácok nem sokat agyaltak a városi részeken és a fedezékrendszeren. Simán copy-pastelték a Divet és ezzel egyből meg is vettek :DDD Erős leszek és ellenállok a preorder kísértésének, mert manapság nem divat kész játékokat kiadni ;] Addig is várom az első teszteket!

(#5) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem tűnik rossznak, viszont az az aim... :DDD Először azt hittem kontrollerrel nyomja, de nem. :U
Tippre idén nem jelenik meg.

(#6) k-adi válasza duvi (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Nem szeretem a zombis játékokat, de a Div 1-2 nagy kedvencem."

div1-2nek köze sincs a zombikhoz :D

(#7) DiamondBack válasza k-adi (#6) üzenetére


DiamondBack
senior tag

"Nem szeretem a zombis játékokat, de a Div 1-2 nagy kedvencem" ez meg nagyon hasonlít rájuk így majd megszeretem a zombikat is :D

(#8) duvi válasza k-adi (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

"div1-2nek köze sincs a zombikhoz"
Tisztában vagyok vele :) Hol itt az ellentmondás :F Mint írtam, tényleg nem szeretem a zombis játékokat, de mivel szeretem a Div mindkét részét, ezért érdekel ez a játék.

(#9) Puma K


Puma K
veterán

Mi ez 2010...?

Nincs animáció ha nyitsz egy ládát meg úgy sehol?
Kapsz egy mobil app letöltés frissítő ikont ami pördül egyet és ennyi? Javítás azaz, hogy térdelsz és megy fel a százalék?

Sem grafikában sem játékmenetben-elemekben semmi PC-s dolgot nem látok. Szög egyszerű konzolokra való pár gombos üresség.

Ez eddig valami polc végéből elővett pendrive-on elfeledett próbálkozás.

Egy kólás kamionban 1db nagy ládát tudsz nyitni amiben 1db innivaló van...?
Este lövöldöznek ketten is és csak ennyi zombi jön?

Ugye ez valami alfa-béta állapot...?

Egy túlélőjátékban azért azt gondolnám, hogy mostanra 2021-re a felszedhető tárgyakon túl kellene lennie szétszedhető tárgyaknak is... pl a kúton a polcok... pajzs, autóra erősítés bunkerra-ablakokra... bármi egyéb lehetőség mint az adott területen adott mennyiségű felszedhető-meghtalálható tárgy szétszórva... valami fejlődés-innováció lehetne...

Egyedi fegyverkészítés abból ami van pl Dying Light szerűen...?

10/4 a látottak alapján.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) duvi


duvi
nagyúr

Itt konkrétan azt hittem az elején, hogy ez a Div :)

(#11) XuChi


XuChi
addikt

Felemás érzéseim vannak a videók láttán.

Első körben megörültem, hogy végre valamellyest normális az autók fizikája.

Az hogy a kamion tele volt kólával, de csak egyet tudott felvenni a karakter, ezen már nem is akadok ki, tipikus fucking video game logic.

A zombik animációi ordenáré gagyik.

A grafika elmegy, nem rossz, de nem is kiemelkedő.

Az hogy a semmiből kerülnek elő a zombik, az is elég idegesítő. Ténferegjen, mászkáljon a pályán, és ne random dobálja be az engine a zajok függvényében.

A keresés animáció egy vicc. Legalább tegyen már úgy a karakter, mintha túrkálna a polcon, dobozban, szekrényben. Nem egy nagy meló leanimálni 5-8 féle keresési animációt karakterenként.

Nem tudom, hogy az aktuális játékos volt e ennyire béna célzásban, vagy a program ennyire "rángatja" a fegyvereket, de nevetségesen körbelőtt minden zombit. Ráadásúl úgy pazarolta a lőszert, mintha minden bokorban lenne egy dobozzal. Alap, hogy sinlge shoot-ra rakom ilyen helyzetben a gépkarabélyt, és nem tolok bele egy tárat egy zombiba. Fejlövés, fejlövés, fejlövés.

Szóval ezen viedó alapján egy nagyon átlagos zombis looter shooter az egész, semmi több.

Várom, hogy mi lesz belőle, de félek kicsit a végeredménytől :((

(#12) AxBattler válasza XuChi (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

A grafika elmegy, nem rossz, de nem is kiemelkedő.
Szerintem jó, hogy ilyen részletes a világ kidolgozottsága.
Túl erős grafika azért sem lehet szvsz, mert ezt egy amolyan Div - L4D crossover multinak pozicionálják, ott meg széles tömegeket kell elérni.

Az hogy a semmiből kerülnek elő a zombik, az is elég idegesítő. Ténferegjen, mászkáljon a pályán, és ne random dobálja be az engine a zajok függvényében.
Szerintem helyükön voltak...

Nem tudom, hogy az aktuális játékos volt e ennyire béna célzásban, vagy a program ennyire "rángatja" a fegyvereket, de nevetségesen körbelőtt minden zombit. Ráadásúl úgy pazarolta a lőszert, mintha minden bokorban lenne egy dobozzal. Alap, hogy sinlge shoot-ra rakom ilyen helyzetben a gépkarabélyt, és nem tolok bele egy tárat egy zombiba. Fejlövés, fejlövés, fejlövés.
+1, atom idegesített engem is, pisztollyal mérföldekkel hatékonyabb volt a csávó.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Blizz


Blizz
őstag

EZ valami days gone koppintás?

No mistakes, just happy little accidents

(#14) MikiLóS válasza Blizz (#13) üzenetére


MikiLóS
tag

Gagyi, jó ha a State Of Decay színvonalt fogja tudni hozni a World War Z motorjával, kb: mind a két játék egy nagy rakás szar ez sem lesz különb.

Evil Dead: The Game -ért imádkozzatok, hogy idén megjelenjen, jól optimalizált + SLI támogatással. :)

(#15) Shinjike87 válasza Puma K (#9) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Interakció terén van mit tanulni a Rockstartól. Ott a példa, mégse élnek vele, de a réteg MMO-k ilyenek, még a Div 1-2 is ilyen. Engem elveszített a Ubi azzal h nem úgy jött ki a játék, mint ahogy E3-on nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#16) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Pont most öntöttem ki a maradék Lola-Colat mert már nem volt benne szénsav. És bontottam egy BEBSI-t . :D
A játék meg ....engem is a 2010 érzés fogott el.

(#17) batman91 válasza MikiLóS (#14) üzenetére


batman91
őstag

Na azért a State of Decay nem egy szar játék. Nekem speciel van benne vagy 200+ órám. Ezzel sincsen eddig semmi bajom, de majd meglátjuk.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#18) Puma K válasza Shinjike87 (#15) üzenetére


Puma K
veterán

A Div 1 és 2 is megvan... csak tudnám minek... :DDD ;]

:K a Rockstar címenként újít valamit az előzőleg kiadott verzióhoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) Shinjike87 válasza Puma K (#18) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

De az animációkat újraírja, nem átemeli. Ezt bárki megcsinálja nulláról, ha akarja. De nem akarja, hanem kidobja a piacra a fost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.