Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Aprósólyom válasza elder troll (#3) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem csak a szar ventiből. Amikor én vettem a Straight Power 10-t a 80+ Gold specifikáción belül is a legjobb hatásokúak közé tartozott amiket megnéztem kb 20-30k között.
Tier listekben és hozzászólásokban is olvasgattam, hogy nem volt FSP megfelelője.

20%/80% terhelésen mindegyiknél jobb hatásfokú volt akkor, amiket átnyálaztam és talán még az 50% terhelésen is talán ha 1-2, ami ugyan azt tudta, mint a BQ.
(Persze 1-2% beszélünk, de az is valami, ha szinte ugyan annyiba kerülő tápokat hasonítok össze. Nem is a fogyasztás a lényeg, hanem a tápon keletkező hő.)
A Gold-on belül olyan jó a hatásfoka a Straight Power 10-nek, hogy majdnem kaphatott volna eggyel jobb plecsnit.
Azóta nem nagyon követem a tápok világát, csak az csapódik le nekem, hogy eléggé túl vannak hypolva az echte táp márkák, amit ki is használnak árazáskor, miközben ovlastam már olyat, hogy egy sorozat a Seasonicból is tele volt hibás ventikkel és hiába volt drága, nagy hatásfokú, zavarta a tulajokat a zaja.
A BQ pedig szinte a legjobbak között van ventikből, szóval, úgy érzem jó az nekünk, hogy csináltatnak a saját nevük alatt tápokat.

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.