Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Nagyon regota nem ereztem ugy, hogy az AMD-nek van egy osszeszedett koncepcioja a piacszerzesre, de jo latni a valtozast, ez pl most egy nagyon okos lepes. Tudom, hogy eddig is volt PRO csalad, csak igy most esett le, hogy milyen jo latni, hogy az AMD-nek vegre van koncepcioja, terve, es erre valos, megvasarolhato, versenykepes eszkoze is, nem csak igeretei... :K

OFF: A cimmel nincs rendben valami (targy konkretan hianyzik a mondatbol), javitsatok legyszi:
"Friss AMD PRO lapkákat kap az üzleti piacra"

variaciok:
a) "Friss AMD PRO lapkákat kap az üzleti piac"
b) "Friss AMD PRO lapkák erkeznek az üzleti piacra"
c) "Az üzleti piac Friss AMD PRO lapkákat kap"

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) leviske válasza opr (#1) üzenetére


leviske
veterán

Igazából eddig sem a koncepciókból volt hiány, hanem a keresletből. Ráadásul a Ryzen PRO cuccok sem árasztották el a piacot. Annak ellenére, hogy azoknak a területén aztán igazán a Ryzen a domináns, nem a Core család.

(#3) tzsolesz válasza leviske (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én is pont ezen elmélkedtem. Vajon mekkora a valós piaca ennek a szegmensnek. Mert addig ok, hogy van a szerver, meg az otthoni szegmens. Idejön még a prof. vga piaca ami kézzel fogható piaci szereplés. De ezt az üzleti dolgot eddig nem ismertem. Úgy gondoltam hogy ezt szoftveresen elég lefedni. De ezekszerint nem így van.

(#4) sh4d0w válasza tzsolesz (#3) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában az információbiztonság nem csak azt takarja, hogy szoftvereket használsz védekezésre, sokkal inkább egy mindset, ami magában foglalja a hálózat, a szoftver és hardver védelmét, az alkalmazottak biztonságtudatosságának folyamatos fejlesztését, ezenkívül ezek teljeskörű monitoringját, kiértékelését és az eredményekre adott válaszokat, valamint az egész újrakezdését.

https://www.coreinfinity.tech

(#5) tzsolesz válasza sh4d0w (#4) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem. Már csak az a kérdés, hogy mekkora ennek az ágazatnak a piaci részesedése világviszonylatban?

(#6) Reggie0 válasza leviske (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Igazabol keresletbol sem volt hiany, csak az amdnek nem volt processzora majd egy evtizeden at. Foleg mobilprocija nem. Most, hogy vegre sikerult befogni az intelt el is kezdett noni az igeny ra. Biztonsagi szempontbol meg boven meg is ugrottak az intelt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.