Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Konflikt


Konflikt
addikt

kis pontositas: ez nem mostani dolog, legalabb 2 hete kint van publikusan is. (en majdnem 3 hete, feb.6-an kaptam early accest a 4.2.02-hoz, amivel megy a videotelefonalas E71-en)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2) Pubszon


Pubszon
veterán

Haverral próbáltuk ennek az androidos skype-os változatát, de nagy volt a késés a hangátvitelbe.
Aztán pedig laptopról, ugyan azon a wifi hálózaton észre vehetetlen volt a késés.
Tehát ennyit erről. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3) DraXoN válasza Pubszon (#2) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ha jól csinálod részben ingyen van, ne panaszkodj! ajándék lónak ne nézd a fogát (nem kötekedésnek szántam :DDD ).. modjuk magamból indultam ki, én örülnék egy ilyesminek.. mondjuk én a költségérzékenyek között is költségérzékeny vagyok :P .. telefonálásra is csak évi egy feltöltőkártyát költök el (akkor is változó hol a legkisebb, hol az egyel felettit... évek óta igy csinálom.. ez kb azt jelenti 2002től.).. sokallom a tarifát és inkább nem telefonálgatok, csak ha nagyon muszáj...

Nekem sajna nincs a telefonomban semmi hasonló képesség...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4) dedike válasza Pubszon (#2) üzenetére


dedike
addikt

Lehet, nem véletlen ez az apró bibi... ;)

Nem volt eddig az E66ra Fring? :F Erre gondolok: [atdolgozott_feluletet_kapott_a_fring]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#5) Dare2Live válasza dedike (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

konkétan nem tudom és volt Fring jól is müködött.

Videos Fring az ami anno nem volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) geri|


geri|
aktív tag

Hááát az öcskös örülni fog... :D

LiveStrong

(#7) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

8MB az elég jó, megvesz az ember egy netcsomagot és egészen jól ki lehet belőle jönni akár. Bár szerintem ez kevés a valós adatforgalomhoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.