Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Satcom


Satcom
tag

Remélem lesz e72-re!

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Tudtam, hogy egyszer eljön ez a nap, hisz a feltételek adottak voltak. :U :C

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Már az N93-as időkben meg kellett volna lépni..

(#4) sekli válasza Stiky (#2) üzenetére


sekli
addikt

és olyan eszeveszett igény is mutatkozik a videótlefonálásra... :DDD

(#5) sanyecz válasza sekli (#4) üzenetére


sanyecz
csendes tag

Igény nem túl sok mutatkozik, de ha már adott, akkor pl a skype on keresztűl miért ne használnánk. Kicsit akadozik de használható. Hot spot közrlébben kiválló alternativa.
FRING Foreve' :DD :DD

(#6) plus44 válasza sekli (#4) üzenetére


plus44
veterán

Ez is olyan dolog, hogy mekkora jó, hogy benne van, jól cseng, de soha senki nem használja.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) madarasz92 válasza plus44 (#6) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát igen ez csak a jól csengő dolog ha mondod hogy nézd meg látom az asszonyt Skype-n..
A mobilomon..

(#8) Karma válasza plus44 (#6) üzenetére


Karma
félisten

Én ismerek olyan embert is, aki még a 3G videóhívást is használja! Meg sűrűn hallom, hogy szeretnének videózni Skype-on, csak épp eddig nem ment.

“All nothings are not equal.”

(#9) úúútálatos


úúútálatos
tag

Pont most van bevezetés alatt az-az angol oktatási modell (amit én is elkezdtem használni), aminek pont az a lényege, hogy helytől és időtől lehet az angolt tanulni és gyakorolni (beszédet)! Ehhez tanulópár tartozik, amihez ugyan nem lenne annyira fontos a kép, de nem is hátrány! A Skype viszont "elengedhetetlen"! Így én most ennek nagyon örülök, mivel még több embernek lesz így lehetősége a "független" gyakorláshoz!
Ha érdekel valakit ez a tanulási lehetőség, privátban jelezze!
Üdv.
Csaba

(#10) 03061981


03061981
tag

Szerintem meg ez tök jó dolog! :) Végre WiFi-n is lehet videó telefonálni! :C Kár, hogy 3 hónapja eladtam az n82-met. :O Gondolom majd WinMob-on is fog menni...majd...

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.