Hirdetés

2022. szeptember 29., csütörtök

Gyorskeresés

(#51) Cseszkó

Cseszkó
csendes tag

hát ez komoly!!!!hardverparó elsőosztály!!!nevetséges.én egy laptoppal próbálkoztam,de én ezt nem is értettem,3szor-törölte a hirdetésem azonnal :D aprón elvitték 2nap alatt a gépet :D

(#52) orkester

orkester
senior tag

Köszi az írást, most már legalább értem miért szálltak rám az idióták azzal, hogy miért ennyi a posta (600Ft) míg másoknál csak " 465-480 ft", a másik meg, hogy mérjem már meg mennyi a termék súlya. Nevetséges a Vatera is, hogy más feladási költséged már nem is lehet, csak amit a postáz kezébe nyomsz.

PSN: orkester ** Xbox: orkesterHUN ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül.

(#53) etejedu

etejedu
őstag

Kik ezek a vizibuzigőtepeték???? :Y :Y :Y

(#54) djculture

djculture
félisten

Én már azon is csodálkozom hogy van ott még valaki, én már pár éve töröltettem onnan magamat mert szemét csalások mentek.

(#55) Popeye8

Popeye8
csendes tag

szerintem is problémás a vatera-teszvesz, már csak azért is mert úgy köp mint egy vízköpő a NAV nak is... mocskok ... mind az....
szerintem egy magyar csapatnak kellene külföldi serveren csinálni hasonlót ahol a "népművészeti agyagedények" nem férnek hozzá és nem köpnek,
tudom van ebay, de attól sokat félnek... nem használják, talán mert paypal -tól is félnek..
nyugodtan lehetne vatera2.hu vagy vatera2.ru :DD

Anytime, anywhere if possible I'm bending the rules, but not breaking them.

(#56) Mokó

Mokó
aktív tag

Teljesen érthető a felindulásod,hülyék ülnek sok székben,ugye,mindenhol.

És respekt hogy még tudtál "light"osan fogalmazni mindezek után.

[ Szerkesztve ]

(#57) daniele

daniele
aktív tag

Csinálok is gyorsan egy vatera fiókot valami fake hirdetéssel és beleírom postaköltségnek, hogy: "Amint megveszi a termékemet írjon sürgősen a VATERANAK e-mail-t mert ők ingyen kiszállítják önnek a termékemet" ;] :DDD :DDD

(#58) Elims válasza fricz19 (#1) üzenetére

Elims
veterán

Ha ez tényleg így történt -elhiszem- tiszta gusztustalanság. Én ugyanígy hirdetek,ahogy leírtad,nekem semmit nem csinálnak.
Szerintem direkt veled buziskodnak..
Igazi pancser brigád. (Bár velem normálisak voltak mindig)

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.