Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fricz19


fricz19
őstag

Helyesírási hibákért elnézést kérek.
Vatera forum.
Szívesen fogadom véleményeket :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2) ExtremeClock


ExtremeClock
aktív tag

Nagy csaló banda ám. Menni lehetne asztalt borogatni de hova? Vatera fórumon mik vanak néha..."hogy engedsz meg ilyen hangnemet magadnak"
Istennek képzelik magukat sajnos :(

(#3) fricz19 válasza ExtremeClock (#2) üzenetére


fricz19
őstag

Amíg nincs konkurencia nem is fog változni a helyzet :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A vatera egy igazi szar, magyar, fillérszabó féreg társulat.
El nem tudom képzelni hogy miért nem mentek még tönkre.. Ilyen undorító, gusztustalan politikával máshol képtelenség lenne fennmaradni. Ha ennyi mindenért kell ott fizetni, akkor már joggal mondhatjuk hogy ők vannak az eladókért, és nem fordítva. Jó lenne már ha az ebay kicsit jobban összeszedné magát a magyar piacon, hogy ez a kritikán aluli vaterának nevezett bunkóság eltűnjön.

Hopp elnézést, elkapott a hév, mert nekem is volt már hasonló tapasztalatom, de már több éve, minden baromságba amibe lehetett belekötöttek. Aztán megírtam nekik a véleményem, de nem a fenti light verziót, hanem egy sokkal keményebbet, továbbá egyéb jókívánságokat, meg tippeket. Vatera nélkül szebb lenne a világ.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Wow, eléggé bekeményítettek ezek szerint. Régebben simán megjátszottam az alacsony termékár+magas postakltség kombót jópárszor. Mondjuk azóta nem volt velük dolgom, hogy a Teszvesz-szel egyesült, és gyakorlatilag kartelt csinált.
Mindegy, ebay majd lenyomja őket a sárba.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) fricz19 válasza Apollyon (#4) üzenetére


fricz19
őstag

Érthetetlen számomra is hogy miért kell így bánni az eladóval.
Én használom a szolgáltatásukat, fizetek érte nem keveset(havi 10-15-20e Ft), és akkor ezt kapom? Meddig tartot volna írni egy levelet hogy ez így nem jó irjam át vagy törlik? vagy meddig tartott volna átállítani nekik?
Undorító...
Amíg a sok vásárló ott van, addig nem lesz változás.
Sajnos nagyon sokan csak őket ismerik

Blindmouse:
úgy legyen, de ahhoz még sokat kell javulni az ebay.hu nak

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#7) kraftxld válasza fricz19 (#6) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ott kell őket hagyni a fenébe, ha nem lesz eladó akkor vevő sem akad majd.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) fricz19 válasza kraftxld (#7) üzenetére


fricz19
őstag

az eladó addig úgysem hagyja ott, amíg vateran többért és gyorsabban kell el a portéka.
pénz beszél, sajnos...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#9) po1son


po1son
addikt

Hát ez elégé megdöbbentő. Nekem és apámnak szerencsére csak jó tapasztalatunk van eddig a vateráról (leszámítva a pár csalót).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#10) fricz19 válasza po1son (#9) üzenetére


fricz19
őstag

pedig van egy pár panasz
csak gugliba irdbe hogy vatera+panasz, vatera+ fogyasztóvédelem stb

egyébként eddig nekem sem volt bajom velük(3-4 éve használom)
néha kirúgtak de azt jogosan :)
itt tényleg csak arra tudok gondolni hogy valami mod/admin meglátta->del, utána még magyarázkodtam és bosszúból történt mindez.
mert látom és ti is megnézhetitek hogy mással nem így járnak el
hiába nem stimmel postaköltség

[antivatera] :DDD

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#11) ExtremeClock válasza fricz19 (#10) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

most lesz 7. éve hogy tag vagyok de még nem bannoltak :D

(#12) fricz19 válasza ExtremeClock (#11) üzenetére


fricz19
őstag

20-30 üzlettel engem se bannoltak volna:D
+100 fölött mindig összejött

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#13) Klemens


Klemens
őstag

Utálom a vaterát! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#14) ExtremeClock válasza fricz19 (#12) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

És akinek 5000-10000 van az vajon mit csinál hogy nem cseszik ki? :D

(#15) fricz19 válasza ExtremeClock (#14) üzenetére


fricz19
őstag

nem csal jutalékot ?
de csak tipp :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#16) ExtremeClock válasza fricz19 (#15) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

:DDD
Elképzelhető...
Én, ha felteszek évente 2x valamit akkor hozzáadom a jutalékot az árhoz.

(#17) macimeister válasza ExtremeClock (#16) üzenetére


macimeister
aktív tag

Azzal, hogy hozzáadod a jutalékot csak megemeled a fizetendő jutalékot. Bár kompenzálni jó :)

(#18) ExtremeClock válasza macimeister (#17) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Előtte kiszámolom hogy mennyi lesz és úgy teszem fel.

(#19) Silent77


Silent77
veterán

Engem is sokszor figyelmeztettek már. :(((
Ráadásul soha nem csaltam jutalékot, nincs negatívom, nem kockázatom a nevem.
Most legutoljára azért kaptam figyelmeztetést, mert felraktam egy telefonkártyát, ami nem volt aktiválva, viszont a telefonszám látszódott rajta.
Pont ez lett volna lényege, mivel jó száma volt!
Felrakás után 2 órával már törölték is, tuti vki bejelentette!
Az indok, kapcsolat teremtésre alkalmas info! :Y
Hiába bizonyítottam az igazam, soha nincs igazad bármit is teszel. :( Egy nem aktivált kártya, hogyan lehet kapcsolatteremtésre alkalmas?
Jöttek a sablon szöveggel, és ezzel elvolt intézve.
Hozzáteszem azóta is vannak ilyen hirdetések...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20) fricz19 válasza Silent77 (#19) üzenetére


fricz19
őstag

Ezt már én is észrevettem,
bárhogy mondod, bárhogy érvelsz akkor sincs igazad.
Monopol helyzet gyümölcse :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#21) ExtremeClock válasza fricz19 (#20) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Könnyen orvosolható.
Hummerek+Kici ocó kinaiak+AK47 és go vatera székház.

(#22) horush


horush
addikt

Ha így kib@$znának velem, azt hiszem én sem hagynám szó nélkül.. Amúgy vajon a fogyasztóvédelemmel nem lehetne elérni valamit? Mert végülis szépen lenyelik a kiemelési / feltöltési díjakat..

Itt amúgy semmit nem találtam (de lehet csak mert este van), arról, hogy mennyit kell megadni postaköltségnek. Meg eleve honnan tudják ezek, hogy te hogy szeretnél postázni? Honnan tudják például, hogy nem valami futárral szállíttatnál? Vagy esetleg személyesen szállítanád ki, s ennyire kalkuláltad ki a költségeket? Bár, ahogy nézem választható az is, hogy "más futárszolgálattal".. Ebben az esetben célszerű azt megjelölni, s akkor bekaphatják, akkora költséget adsz meg, amekkorát akarsz kb.

Vagy azt sem tudom honnan tudják, hogy mekkora a csomag, amiben küldesz. Lehet, hogy te csak 50*50cm-es dobozban tudsz küldeni, amit öntöttvassal bélelnél ki. :U

[ Szerkesztve ]

(#23) ExtremeClock válasza horush (#22) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Én mindíg egyéb szállítást adok meg 2k értékben...

Évente kb 2x amikor ott eladok vmit.

[ Szerkesztve ]

(#24) fricz19 válasza horush (#22) üzenetére


fricz19
őstag

jelen esetben nem minősülsz fogyasztónak

más futárszolgálattal, nem rossz ötlet :)

egyébként mit gondolnak hogy mindenkinek vagy otthon mérlege?
nyilván nekem se az a pár száz forint fog hiányozni, főleg egy 100e +- ezres terméknél
de ha már ennyire megy a kukacoskodás...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#25) horush válasza fricz19 (#24) üzenetére


horush
addikt

Miért nem? Attól, hogy el adsz valamit szerintem ugyanúgy fogyasztó is vagy, hiszen a vaterának fizetsz a szolgáltatásaiért. Aztán lehet (sőt biztos), hogy nagymértékben hiányosak jogi ismereteim, de ha egy szolgáltató szolgáltatását (ráadásul pénzért) igénybe veszed, akkor fogyasztó vagy, nem? :B

[ Szerkesztve ]

(#26) macimeister


macimeister
aktív tag

Postaköltségen rágódás teljesen értelmetlen a vatera részéről. Ott kezdődik az egész, hogy honnan kellene tudnom, hogy a vevő mit szeretne. Teszem azt én be írom, hogy a csomag sima ajánlottan 2k, de a vevő akar sürgősségit meg kutyás őrséget és nasa műhold nyomon követést, akkor logikusan a posta is változik

(#27) fricz19 válasza horush (#25) üzenetére


fricz19
őstag

"Az online aukciósházak tevékenysége alapesetben nem minősül kereskedelmi tevékenységnek, hiszen itt egy magánszemély egy másik magánszeméllyel köt szerződést, és az aukciósház csak a felületet biztosítja."
ezt én is csak olvastam
meg máshol is olvastam már ezt, de 100% nem mondok semmit, az én jogismeretemről jobb nem beszélni :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#28) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Most biztos szeretni fogtok, de ha bevallottan többen trükköznek a jutalékkal, stb, akkor nem lehet, hogy a simliseket akarják kiszűrni? A Vaterának nyilván nem érdeke azokat a rendes, nem csaló eladókat kirúgni, akik hozzák nekik a sok jutalékot

(#29) D1Rect


D1Rect
félisten

"Postázás a mindenkori postai díjszabás szerint."

Case closed.

(#30) fricz19 válasza Dr. Oid (#28) üzenetére


fricz19
őstag

itt most nem arról van szó hogy a jutalékcsalás, vagy bannolás.

(#29) D1Rect:
megpróbáltam:
"Kérjük, legyen kedves - mint ahogy azt előző levelünkben is leírtuk - az aukcióknál a pontos díjszabást feltüntetni szíveskedjen. Az nem elég, ha csak azt tünteti fel, hogy a posta díjszabása szerint.

Figyelmét, együttműködését köszönjük!"

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#31) horush válasza D1Rect (#29) üzenetére


horush
addikt

Azon kerdesem tovabbra is fentartom, hogy mibol allapitjak meg, hogy hany grammos lesz a csomag.

(#32) szcsi


szcsi
tag

Én ezt úgy zárom rövidre, hogy nem postázási hanem postázási és csomagolási költséget írok ha valamit nagyritkán a vaterán adok el. A doboz és cellux pontos árát csak nem kérik számon. Nem is beszélve a bélelt boritékok áráról.

Persze egyre ritkábban vaterázom mióta egy 1000ftos tétel után is be kell fizetni 1-200ftot mire eladom.

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#33) fricz19 válasza horush (#31) üzenetére


fricz19
őstag

semmiből, nálam is abba kötöttek bele hogy a post.hu szerint nincs 500,700,800Ft-os feladási költség. Felkerekítés szabálytalan!

(#32) szcsi
"postázási és csomagolási költség" nincs, ilyet nem tudsz választani.
Egyébként én is megpróbáltam ezzel érvelni, hogy bizony nekem a bélelt boríték sincs ingyen, erre ezt a választ kaptam:

- Vatera ÁFF vonatkozó része:
"3/7. Nem megengedett olyan tranzakció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre vonatkozik (pl. a vételár egy adott mennyiségre vonatkozik, de valójában csak nagyobb mennyiségben vásárolható meg) vagy amelyben a vételárat terhelő, egyéb költség kerül feltüntetésre, illetve annak feltüntetés nélküli felszámítása sem engedett (pl. nem valós szállítási költség, a fizetendő jutalék, csomagolási költség). Az eladó a valós szállítási költségen kívül nem számolhat fel semmilyen egyéb költséget. "

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#34) D1Rect válasza fricz19 (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

:W

(#35) Kolondrum


Kolondrum
félisten

nekem még soha nem kötött bele,pedig ritka ha fillérre kiszámolom. Ált odaírom, hogy postára tessék rákérdezni mert csomagolás után derül ki a vége. A vaterás ü.szolg haláli csapat,élmény velük kommunikálni...

(#36) ExtremeClock


ExtremeClock
aktív tag

(#35) SymbianOS

Ezért kell a vateránál is ismerős :))

[ Szerkesztve ]

(#37) Kolondrum válasza ExtremeClock (#36) üzenetére


Kolondrum
félisten

még a munkahelyen kell és nincs gond!

(#38) fricz19


fricz19
őstag

most kaptam egy 72órás tiltást ...
egy újra rakott kábelen ott maradt a az 500Ft pk
már csak egy figyelmeztetés és repülök, éljen a vatera :C

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#39) cskamacska


cskamacska
addikt

Undorító bohócok, a keresőjük pedig továbbra is teljesen használhatatlan.
De talán már nem is a jutalékokból élnek, akkor nem erőltetnék orrba-szájba kikapcsolhatatlanul azt a Grando baromságot, ami szinte lehetetlenné teszi a tényleges aukciók kivadászását. :(

Egy honi eBay kitakarítaná őket egy pillanat alatt. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#40) Hunter2


Hunter2
addikt

Na a tegnapi nap én is így jártam hogy rohadnának meg ezek a kiba**ott gyökerek.
Megadtam nem standard csomagnak 2100Ft-ot (start+) erre törölték mert szerintük nem annyi. Nem hiszem el hogy ezek ennyire ráérnek.

(#41) Silent77 válasza Hunter2 (#40) üzenetére


Silent77
veterán

Tuti jelentette nekik vki.
Unalmas... :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42) theartofdota


theartofdota
tag

nekem most küldtek ki egy 3800-as csekket egy elkésett jutalékbefizetés miatt, ami ezer forintos tétel. a vatera továbbította a tartozásom követelésbehajtó kft-hez. adminisztrációs költségre hivatkozva követelik a pénzt... nagy patkányok ezek...

(#43) Wicked. válasza theartofdota (#42) üzenetére


Wicked.
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok errefelé a "vatera panasz"-ra dobta ki a Google az oldalt és örömmel látom, hogy aktív is:C
Én is Vaterázom (meg TeszVeszek), de csak jobb híján, éktelenül keresgélek egyéb lehetőség után. Zárójelben jegyzem meg, lehet sikerült is találnom helyette mást, de még alig pár napja akadtam az ominózus oldalra, ma aktiváltak, úgyhogy még tesztelem. Ha bejön, akkor teli torokból fogom reklámozni.

Érdekes ez a postaköltséges kötözködés, ugyanis az én kiírt postaköltségeim meg se közelítik a valós postai díjszabást. Bebökök egy összeget és annyi. Nem tudom azért nem piszkálnak-e érte, mert többnyire jóval a valós postaköltség alatti összeget szoktam beírni és kérni a szállításért?

Egyébként a Vatera panaszos oldalakat keresgélve olvastam az egyik helyen, ahol tömegével voltak a hasonló követelésbehajtó céghez továbbított 100-500 Ft-os hátralékosok, akik nagy része már jó ideje tag, viszont nem rendszeres feljáró és lövésük nem volt, hogy megváltoztak a feltételek és már nem él az a rész, hogy 500,-Ft alatt nem számláznak ki jutalékot, csak, ha elérték azt. Így volt, aki 170,-Ft-os piti hátralék miatt kapott közel 4000,-Ft-os behajtó számlát a CreditExpresstől.

A panaszosok közt volt két nagyon hasznos hozzászóló is, az egyik egy adósságbehajtó cég munkatársa, a másik pedig egy jogász.

A lényeg a két szakértő hozzászólása alapján, hogy:
1.) ha rendezed az adósságod a Vatera felé (csak a Vatera tartozást, semmi adminisztrációs ökörség, stb.), akkor a továbbiakban nem zaklathatnak a követeléssel, mivel a követelés alapja megszűnt. Hiába jönnek azzal, hogy a blablával, hogy azért a plusz több, mint 3ezer Ft, mert át kellett adniuk adósságbehajtó cégnek, az nem jogos követelés, mert...
2.) ... az adósságbehajtó céggel Te nem állsz szerződéses viszonyban, így ők rajtad nem követelhetik a költségeiket. A Vatera tulajdonosa a megbízójuk, ergo neki kell viselni az adósságbehajtó cég bevonásával járó költségeket, mint megbízónak. Slussz.

Az adósságbehajtós hozzászóló is írta, ha ennek ellenére tovább hívogat az adósságbehajtó cég, meg peresítés előtti utolsó felszólításokat küldözget, csak fel kell adni nekik ajánlva egy levelet, amelyben felszólítod őket, hogy tételesen sorolják fel és számlázzák ki megfelelően sorszámozott és hiteles számlán azokat a díjakat, amiket adminisztrációs költség címén rajtad követelnek, akkor kifizeted. Ellenkező esetben a Fogyasztóvédőkhöz és a NAV-hoz fordulsz, mivel olyan szolgáltatást(?) akarnak kifizettetni Veled, amiről nem hajlandók tételes számlát küldeni, így súlyosan megszegik a számlaadási kötelezettséget is.
Ezek után nemigen fognak tovább zaklatni :Y

A tehén egy bonyolult állat.... DE ÉN MEGFEJTEM!

(#44) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Értem a problémátok de egy részről mint én vásárló...
Mondjatok olyan helyet ahol találok ennyi cuccot?
Mivel a számlaszámotok tudják ha bemegyek a rendőrségre feljelentést tenni 2napon belül megvan a kárt okozó.
Eladói szempontból nem igazán értem ezeket a tartozók pl: 200ft-al és tiltottak...
A tartozás az tartozás legyen az 200 ft vagy 20000ft.
Az, hogy belekötnek, hogy postának 700 vagy 800ft-ot adsz meg az szerintem is röhej.

(#45) fricz19 válasza fesii (#44) üzenetére


fricz19
őstag

Ebay :)

Elég sok csalás van a vateran is, és fiktív számla esetén hiába mész a rendőrségre...
Én nagy összeget senkinek, semmilyen körülmény között nem utalok.
Volt olyan is hogy megbízható emberek accountját törték fel, és úgy csalták ki az emberek pénzét :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#46) Wicked. válasza fricz19 (#45) üzenetére


Wicked.
csendes tag

Jogos. Éppen legutóbb egy rakás plazmatévével csesztek át jó néhány embert. Nem 10-20-at, hanem százas nagyságrendekkel.
Oké, hogy piti összegű cuccért az ember előre utal, mert mégiscsak hülyén nézne ki, ha a cucc kevesebbe kerülni, mint az utánvételes szállítás. De egy 100e Ft-ért kirakott plazmatévét evidens, hogy normális ember nem utal előre, csak utánvéttel és még azt is felbontja a díj rendezése előtt a postán... Ott tanú és azonnali jegyzőkönyv is van.

Amúgy meg röhej ez az egész. A vásárlót egyáltalán nem védik.:( Kiakadtam, hogy egy frissen regelt fazon panaszkodott a múltkor, hogy direkt egy mobiltelefonért regisztrált, ami hamarosan lejár. Rá is licitált rögtön, erre kapott egy olyan üzenetet, hogy X db pozitív visszajelzés előtt nem vásárolhat ekkora összegben (azt hiszem talán 50e Ft volt?).

Akkor az eladókat miért nem ellenőrzik, ha feltölt 200 db plazmatévét 0 visszajelzéssel??? Ha tényleg a birtokában van, akkor be kellett szereznie valahol. Ergo: kérniük kéne a beszerzést igazoló számlát minimum. Addig nem aktiválhatná az aukcióját. Ha meg nincs számlája, akkor vagy a cucc illegális, vagy a fazon szélhámos... :W

A tehén egy bonyolult állat.... DE ÉN MEGFEJTEM!

(#47) joe-ker


joe-ker
senior tag

Én épp a mai napon hasonlóan.
4x128mb SD ramot tettem fel 1ft minimálár nélkül 600huf ajánlott levélként küldéssel.
A vevő ír hogy: a 4db sd ram pontos súlya 70,9gramm 1db normál méretű boríték súlya 4,3 gramm mondjuk belerakja egy zacskóba újabb 5 gramm!tehát összesen80,2gramm!A mai magyar Posta díjszabása a következő 100grammig nem elsőbségi posta ára 185ft+az ajánlott levél kérése további 240ftÍgy összesen a 425ft
Na egyből kiborult a bili: Saját felelősségre elküldöm sima borítékban 425huf-ért. De én mindíg úgy csomagolok hogy nem legyen baja a postán,ismerve az ott dolgozókat.
Megemlítettem a Vatera ügyfélszolgálatának hogy nem akarja elfogadni a postaköltséget ami az aukció indítása óta ki van írva.
Na ekkor jött a meglepetés: Fiókod ideiglenes korlátozás alá került!
Felhasználónevét a Vatera 72 órás ideiglenes korlátozás alá helyeztük a TeszVesz.hu és Vatera.hu oldalakon!
Mivel 600ft-os postai díj nincs a magyar posta díjszabásában így csomagolási költségnek vették a 175ft-ot ami tilos a vaterán.
Na most itt tartok: Ügyfélszolgálat: "A vásárlás pillanatában a terméklapon közölt feltételek lépnek érvénybe, így a vevőnek a feltüntetett postaköltséget el kell fogadnia."
Na erről ennyit, menjenek a kurv@ anyjukba,bezzeg mikor fizetni kell akkor az ember seggét kinyalják.

(#48) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Egyszer tettem fel arra a sz*rra 4 db hirdetés. Amit másnapra mindenféle indok nélkül töröltek is (ok lehet valamit én rontottam el, de igazán megírhatták/figyelmeztethettek volna).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) Good2881


Good2881
csendes tag

Na ezért és még pár szemét húzásuk miatt 2 éve leszoktam a vateráról...
"Nem adni nekik egy vasat sem!"

(#50) seresjani


seresjani
csendes tag

2x zártak ki ártatlanul ig :W az kaptak Tőlem írásban szépen,de akkor már mindegy volt most is Tag Vagyok 100%pozitiv

www.tec.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.