Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divergens


divergens
tag

nekem is itt van..nagyon nehéz.. én gn'r sweet child-ot játszom mert csak az megy:) persze szuper ízin

Jó kis játék:) meg jó írás!

[ Szerkesztve ]

quake III arena

(#2) Hack3er válasza divergens (#1) üzenetére


Hack3er
őstag

Köszi :R

Hát igen, van benne nem egyszerű zene, én is szuper izin kezdtem, de haladtam felfele, mostmár médium meg néha amazingon játszok, több kevesebb sikerrel, gn'r sweet child ezt a zenét amazingon probáld ki, én is próbáltam de nem igazán ment.

(#3) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Holnap megnezem. Kivancsi vagyok, gitaroskent milyennek fogom talalni a gitarozas-utanzast billentyuzettel. :DD

(#4) koxx


koxx
MODERÁTOR

Remélem ezt csak poénból írtad így: "Bízok benne hogy sokatoknak megtetccik ez a játék." :Y

(#5) menpee


menpee
aktív tag

De szeretem ezt tolni! Sajna most elvágtam a tenyerem, és egy poharat alig tudok megfogni vele, de amint helyrebillenek, nyomom tovább.
Az első zene, amit 100%-ra játszottam (Linkin Park: In the End) nagy kedvencem. Ha nem kell gondolkozod azon, hogy milyen ritmus jön, akkor már csak a kezed elfáradásától függ a jó eredmény. Van hozzá millió In Flames, meg SoaD, nem is kell több :D

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#6) CPT.Pirk válasza koxx (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az ilyenekbe minek kell belekötni? :F Én pl. beszédben is szoktam így használni...

Most akko irodalmi nyelv kedvéé szokjak át rája tetszikre? :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) toth_janika válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


toth_janika
őstag

Hát gyerekek ez elég beteges, de nagyon tetszik! :DDD Jó zenéket válogattak össze, és nagyon király! :D

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

én inkább az Audiosurf -öt ajánlom, nagyon élvezetes kis game, és egérrel is tolható.

[link]

(#9) paramedic


paramedic
aktív tag

Nem notebookbarát játék... :( :U

(#10) Picco válasza JoeYi (#8) üzenetére


Picco
addikt

"kicsit" mas a ket jatek.
FOF nagyon jo, tarsasagi jateknak is, par sorrel el lehet vele hulyulni :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11) JoeYi válasza Picco (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

audiosurfben is van páros mód. Ilyenkor két hajó van, egyiket egérrel, másik billel lehet irányítani.

(#12) Hack3er válasza JoeYi (#8) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát elég furcsa egy játék :)

(#13) Hack3er válasza paramedic (#9) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát tényleg nem notebook barát, de ha csatlakoztatsz rá egy billentyűzetet akkór már fain.

(#14) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én a Guitar Herora szavazok. :)

(#15) Remington


Remington
őstag

azt megmondaná vki h hol tudok hozzá zenéket letölteni? mert amagyar oldalról nem tudok, ami meg a hivataloson van azokat nem ismerem. hiába keresek máshol sehol se találok :(

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#16) Hack3er válasza Remington (#15) üzenetére


Hack3er
őstag

Kérlek alássan, ugy tudtok zenét letölteni hogy google ba beirjátok hogy : Frets on fire song pack, és van zöbb pakk is. és sok-sok zene van bennük.

(#17) student


student
őstag

nekem oat ir ki feltelepites után, játék inditáskor hogy msvcr71.dll nem találhato. valami 5let hogy mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#18) Hack3er


Hack3er
őstag

Innen tudjátok letölteni, beraktam a linket a cikk be is.

(#19) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

marha jó lehet:) A vidi meg nagyon állat beteg ember. de tényleg jó kis game lehet:) jó kis írás volt köszi:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#20) Hack3er válasza VoDaFoNe (#19) üzenetére


Hack3er
őstag

Szivesen.

Próbáld ki te is. ;)

szerk: A 18. hsz be ott a link, raktam bele egy zenét is.

[ Szerkesztve ]

(#21) Hack3er


Hack3er
őstag

No hát senkise játszik? :)

(#22) trassher válasza Hack3er (#21) üzenetére


trassher
addikt

most álltam neki egy kicsit. valami bang bang vagy melyik szám sikerült 76%-ra. keresek pár jobb zenét aztán meglássuk :)

Redmi Note 7

(#23) Hack3er


Hack3er
őstag

Ennyire nem eteszik ez a játék senkinekse? :F

Pedig nem rossz játék.

[ Szerkesztve ]

(#24) Cathfaern válasza CPT.Pirk (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kiejtésbeli hasonulásról tetszett már hallani? :) A "tetszik" szót mindenki "teccik"-nek ejti, ha tényleg ki akarod ejteni a t és sz hangokat is, akkor beletörik a nyelved hosszútávon. De ettől függetlenül "tetszik"-nek kell írni. Ha külföldi nyelvekre gondolsz, ott a különböző íráskép és hangalak teljesen általános dolog, magyarban ritkább, de mint a példa is mutatja, itt is megtalálható.

Hogy ne csak OFF legyek: elsőre tetszett a játék, másodikra nem, mert szerintem nagyon nehéz és sajnálom a bill-emet :D Az a probléma általában az ilyen ingyenes játékokkal, hogy nincs betanulási idő bennük, rögtön az elején a mélyvízbe dobnak, a legnehezebb számokkal. Így nem sok sikerélmény van a legkönnyebb fokozaton se, s hamar elmegy az ember kedve :)

(#25) menpee válasza Cathfaern (#24) üzenetére


menpee
aktív tag

Elsőre valami lassabb számot válassz, lehetőleg easy vagy supaeasy módban. 3 billentyűt nem olyan nehéz kezelni egyszerre ilyenkor :D Egyedül az F5 távolsága jelent problémát szerintem, de ki lehet azt is küszöbölni sok gyakorlással.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#26) Hack3er válasza Cathfaern (#24) üzenetére


Hack3er
őstag

Nem egy ből amazingon kell probálkozni hanem superízin kell kezdeni és fokozatossan haladni.

(#27) Hack3er válasza menpee (#25) üzenetére


Hack3er
őstag

Csak át kell állitani a gombokat és kész. Én nekem 1-5-ig van beállitva.

(#28) Cathfaern válasza Hack3er (#26) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azon kezdtem :D De nem is igazából a beletanulás, a billt sajnálom, laptopról van szó, szóval nem filléres dolog esetleg cserélni, s az ember kénytelen elég vadul nyomkodni, hogy el is érjen vmit :)

(#29) Hack3er válasza Cathfaern (#28) üzenetére


Hack3er
őstag

Ha van régi ps2-es bille-ed rákötöd a laptopra és lehet nyomni, hát én kb lassan 3 hónapja játszok a játékal és Médium meg amazingakat szoktam 60-80%-ra teljesíteni.

Egyszer kétszer engemet is felidegesített, belevágtam a billentyűzetbe akkórát hogy két gomb kihullott :D azóta is strapálom , még jó hogy nem a rádios bill-emet veretem szét

(#30) menpee válasza Hack3er (#27) üzenetére


menpee
aktív tag

Sajnos hulladék Logitech Internet 350-es billentyűzetem van, ha ennek odaadnám az 1-5-ig terjedő intervallumot, akkor a csuklóm sztrájkolna pár perc után :D
Tegnap újra próbáltam játszani vele, meg is lett néhány rekord.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#31) Hack3er válasza menpee (#30) üzenetére


Hack3er
őstag

Ezért kell vékonyabb régi billentyűzetet használni ;)

Melyik zenébe döntöttél rekordot?

(#32) Zolorado


Zolorado
tag

[link] Ezen az angol oldalon minden kérdésre választ kaptok!

Pl így kell házilag gitárt gyártani hozzá:
[link]

Itt vannak letölthető számok:
[link]
(thepiratebay-en is van rengeteg szám)

Itt meg különböző MOD-ok:
[link]

Használjatok modokat, szinte az összes bug ki van javítva bennük, lehet más kinézetet választani, több beállítási lehetőség van, stb...

Keressetek rám a chartban: Zolorado

[ Szerkesztve ]

(#33) Hack3er válasza Zolorado (#32) üzenetére


Hack3er
őstag

Köszi a linkeket, majd beépitem a cikkbe,

Jó kevesett eredményed van feltöltve, nekem is van egy kevés :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Zolorado válasza Hack3er (#33) üzenetére


Zolorado
tag

Úgy látom frissítik a szervert, mert úgy kb 3-3,5 millával több pontom van :]
(A linked nem jött be, de rádkerestem)
A legtöbbet meg úgyis a húgom gépéről nyomtam, ott meg nincsen net ;)

Kár hogy ilyen billentyűm van, mert nem érem el rendesen azokat a nyomi Fn gombokat (n=1-5), meg folyton benyomódik a sleep, wake és turn off valamelyike szám közben :D

De amilyeneket a suliban láttam, nagyon jónak tűnnek ;)
Jó volt a fogás rajta :]

(#35) Hack3er válasza Zolorado (#34) üzenetére


Hack3er
őstag

Én egy régi billt használok semmi multinédia, de a játékra jó, Én nem az F billentyűkkel játszok hanem a számokkal 1-5-ig meg a back space val pengetek, próbáld ki igy sokkal jobb. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) Zolorado válasza Hack3er (#35) üzenetére


Zolorado
tag

Odáig elér az ujjad? :O

Dragonforce - Through the fire and flames <-ebben kinek mennyi a pontja? FoF chart-ban nincsen benne.

Nekem SuperEasy-n megy csak normálisan, 230491 pont, de volt már jobb is, csak másik gépen.

(#37) Hack3er válasza Zolorado (#36) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát nekem hosszű ujjaim vannak :P
Eleinte a csüklöm lerohadt, de most már megszokta.

Nem tudom megmondani hogy mennyit értem el benne nincsen meg az a zene, egyszer régebbem megvolt.

Mennyi zenéd van hozzá?

Nekem a song pack 1,2,3,4 meg még ezen felül van 2 pack ami a gitár hero ból van.

(#38) Zolorado válasza Hack3er (#37) üzenetére


Zolorado
tag

Nekem is a Pack 1-2-3-4 és még a Guitar Hero III songs, amúgy ebben van asszem a bonus-ban ez a szám. Ez az általam ismert leghosszabb FoF szám, közel 8 perc! Maratoni, nagyon állat, supereasy-n is.

Új rekordom benne:
239383 pont, több mint 850 hibátlan hang egymás után.

A vállam sajog, de jó :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Hack3er válasza Zolorado (#38) üzenetére


Hack3er
őstag

Én már találkoztam 10 perces zenével is.
Nekem is ugyan ezek az albumok vannak meg.

Már letöltöttem ezt a Dragonforce zenét, probálkozok is vele,de ha el**szom akkór a billentyűzet bánnya.

MIért a vállad sajod?
Hát ujjakal kell játszani nem a vállal :P

Én a Canon Rock-al soktam szórakozni, eddig a legjobb eredményem 205638p Médiumon és 98%-os. És a 20. helyre jöttem fel.

ui. Jól elbeszélgetunk ketten, nem igaz hogy senki se játszik rajtunk kívűl. :F

[ Szerkesztve ]

(#40) Hack3er válasza Zolorado (#38) üzenetére


Hack3er
őstag

Beépítettem a linkeket aniket beszurtál feljebb.

(#41) Zolorado válasza Hack3er (#40) üzenetére


Zolorado
tag

Megcsináltam Supereasy-n 100%-ra :D
Easy-n azokat a nagyon gyors részeket nem tudom benne megcsinálni :S

248906 pont és 1102 hang (100% persze)

Mostmár keresni kell egy új számot, ami kihívás, és meg tudom csinálni :]
Canon Rockot bepróbálom én is.

Kár hogy más nem játszik vele... pedig még a húgomnak is tetszett... :]

u.i.: azért a vállam sajgott, mert félig fekve játszottam, így fértem el a szobában :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Hack3er válasza Zolorado (#41) üzenetére


Hack3er
őstag

Találtál-e másik kihivást jelentő zenét?

(#43) Zolorado válasza Hack3er (#42) üzenetére


Zolorado
tag

Nem sajnos :[
Még ezt nyúzom kicsit.

(#44) Zolorado válasza Hack3er (#42) üzenetére


Zolorado
tag

Már van 2, amit tolok:
Alice Cooper - Poison
Supaeasy: 170505 pont

NightWish - Wish I Had An Angel
Amazing: 121573 pont

Nagyon billentyűgyilkos mindkettő, főleg a NightWish :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Matykocska


Matykocska
csendes tag

Látom másoknak is tetszik! :D Csekkoljátok le az én [pontjaimat] is!
Egyébként FoF és GH legnagyobb száma a [Free Bird], és ehhez mindig is ragaszkodni fogok. Másik kedvencem a [Fury of The Storm] a Dragonforce-tól. Youtube account-om Matykocska01 oda most kezdem feltölteni a videókat. Én jó nehéz és vastag multimédiás bill.-ettel nyomom de pont a kezemre áll az 1-5.

[ Szerkesztve ]

(#46) Zolorado válasza Matykocska (#45) üzenetére


Zolorado
tag

Te aztán jól nyomod!

A Free Birdet majdnem abbahagytam félúton, olyan uncsi volt, de amikor begyorsult, az már nagyon állat :D

Amúgy szerintem az én kommerz billentyűzetemnek nem túl jó a válaszideje :[

(#47) Matykocska válasza Zolorado (#46) üzenetére


Matykocska
csendes tag

Kösz, igaz én már ősz óta nyomom, de még mindig fejlődöm. Most lehet hogy beszerzek egy GH-s gitárt. [Puppetz Hero] is jó, a csávó csinált ugyanúgy 8 tier-t, mint GH-ban van. Én úgy játszom őket, hogy 85% felett megyek tovább a köv. számra, így egy kis kihívás is van benne ;)

(#48) Zolorado válasza Matykocska (#47) üzenetére


Zolorado
tag

Honnan szerzel GH gitárt?

Nekem is jó lenne egy :D
GH-t csak a második nehézségi szinten tudtam végigvinni, utána már nem bírom ujjakkal :D

(#49) Zolorado


Zolorado
tag

Nem tudjátok hol lehetne magyarországon GH III-t venni PC-re? e-bayről lehet rendelni, úgy 12700 Ft szállítással, persze ebből 8000 a szállítás... bosszantó

(#50) Matykocska válasza Zolorado (#48) üzenetére


Matykocska
csendes tag

E-bay-ről rendeltem. Minden nap új van és csak 35 $ a szállítási költség. Fekete Les Paul PS2-re és kell hozzá konverter. 13-15-ből kijön attól függ milyenek a licitek. az eladó "gameaccesories" asszem. Most GHIII-mal játszok, ne kérdezd honnan van :B
Mo.-n viszont sehol sem találtam semmit :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.