Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Köszi. Hasznos és jó irás! :R
A legújabb raspbmc-re kíváncsi lennék, ami már tartalmazza a "turbo módot"

[ Szerkesztve ]

(#2) frescho válasza szabi__memo (#1) üzenetére


frescho
addikt

Kiprobaltam. Nem eri meg a veszodest. A menu gyorsabb, a hang mar alulrol kozeliti az elfogadhatot, de a HD anyagok meg mindig nem mennek.

Raadaskent a turbot nem lehet annyira megemelni, mert az open gles interface terheli a GPU-t, igy sokkal jobban melegszik. Erzekenyebb a cache/IGP sebessegenek tulhuzasara es kegyetlenul lefagy. Legalabb 10x irtam vissza az SD kartyat, annyiszor boritotta meg az file rendszert ugy, hogy nem volt ertelme fsck-val javitgatni.

https://frescho.hu

(#3) szabi__memo válasza frescho (#2) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:((

(#4) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Bordát honnan szereztél rá?

(#5) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Bordát honnan szereztél rá?

(#6) frescho válasza szabi__memo (#5) üzenetére


frescho
addikt

Egy oreg CP516-rol operaltam le azt hiszem. De barmilyen RAM chip megteszi.

https://frescho.hu

(#7) thebeathead válasza frescho (#2) üzenetére


thebeathead
csendes tag

Üdv!
Én most hétvégén próbáltam a legújabb raspbmc-t egy model A-val. D-Link DNS-320 NAS-ról játszottam le 100-as routeren keresztül filmeket. Tapasztalataim: xvid, bdrip, dvd megy akadozás nélkül, beletekerésnél 2-3 ill dvd-nél 4-5 másodperc után ugrik, a "szükre homály" megmaradt az első pár másodpercnél. Próbáltam 2, 6 és 16GB-os mkv-val is, volt köztük 720p és 1080p is. A korábbi raspbmc alpha verziónál ezek nézhetetlenek voltak, de a legújabbal már mentek szépen! Nem akadozott a kép, bár a beletekerés itt sem zökkenőmentes, 6-10 másodperc kell neki minimum. A hang is javult, most már csak a film betöltésénél pattog, utána elfogadható. Pendrive-ról és usb-s vinyóról nem próbáltam, de gondolom ott még jobb az eredmény. Remélem nemsokára tudom a model B rev 2-vel is tesztelni.

Eladó: Komplett, apró, hangtalan házimozi gép SSD-vel + GARI!

[ Szerkesztve ]

-- MM --

(#8) sztanozs


sztanozs
veterán

Jó lenne +1 oszlop a régi-tuninggal - hogy lássuk, hogy mennyi értelme volt régire váltani... No meg jó volna tudni, hogy az új hogy melegszik a régihez képest...

thebeathead - topicban nem hirdetünk!

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.