Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) frescho válasza DarthSun (#14) üzenetére


frescho
addikt

Olcsón is sokat lehet javítani. Fehér lepedő, nagy fehér karton, 1-2 ív pauszpapír, alufólia, nagy kartondoboz. Ez nem kerül sokba. Asztali lámpa szinte mindenhol akad a háznál. Kell egy erős izzó, ha lehetnem meleg fehér, legalábbis az nekem nem vállt be.

Innen már csak kreatívan kell hozzáállni. Háttérnek meheta fehér karton. Láthatod, hogy nekem is azzal van körberakva. Amire upgradelni fogom, hogy veszek plotterbe való papírt, mert annál nem lesz illesztés. Alufóliával, vagy fehér papírral tudod deríteni a sötét oldalt visszaverve a fényt. Pauszpapírral meg ha pontszerű, akkor lehetszórtabb fényt csinálni. youtubon van fent sok videó, hogy hogyan. Én azért akartam nagy fényerőt, hogy tudjak felvenni videót is. Ahhoz nagyon sok fény kell.

Azt azért hozzátenném, hogy én két heti át-vissza és oda-vissza pakolgatás után osztom az észt. Látom ,hogy hogyan lehet. De még nem meg elsőre, csak 10-re. Akkor is olyan ami nekem tetszik, profik meg csak ciccegnek. De ha a kezdethez nézzük akkor értékelhető az előrelépés. Pocsék helyett gyenge :)

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.