Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én a 18 fokos "megfagyást" sem értem. Gyerekkoromban is ha mentek szüleim valahova, tekertem le a termosztátot 18 fokra. Már saját házban élek, a felfűtött hőmérséklet 18.5 fok. Nem spórolás miatt, 20 fok feletti házban elálmosodok, nem érzem jól magam, most is éppen ezzel küzdök az irodában. 18 fokban rövidujjúban nézek filmet a kanapén. Nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte.

Amúgy meg kell nézni mennyit költenek az oktatásra, pont olyan lelkesedéssel költenek az azt kiszolgáló épületekre, szóval sok iskola nehezen fogja kigazdálkodni a fűtést várhatóan.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) Hannibhál válasza futo001 (#1) üzenetére


Hannibhál
őstag

Alapvetően nincs nekem sem bajom a 18 fokkal, vastag pulcsiba elleszek s az inges farmeros dresszkódot elfelejtem egy időre :D
De amúgy mindenki hőérzete más, s a 18 fok a legtöbb embernek ÜLŐmunkára hideg.
Amúgy nálunk is ezek vannak kb, annyi h csoportösszevonások MÉG nincsenek. Meg ugye max 4ig van a suli nyitva.
Faszántos világ lesz, am a németeknél 19 fokot akarnak, mi azon röhögtünk....

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#3) Achar


Achar
tag

Szerintem mindenkinek más a "hőtűrése", én 20 fok alatti hőmérsékletre vagyok érzékeny otthon. De most is elvagyok pulcsiba. Az asszony meg 24 fokba "megfagy"
Engem jobban zavar az, hogy az én gyermekkoromban - 90-es évek eleje - télen is nyitott ablaknál ültünk, pulcsiba. Most az embereknek eszükbe se jut normálisan felöltözni. De a kinnti hőmérséklettel semmi bajom, most is motorral járok dolgozni, kocsival meg pólóba. Pulcsi kabi meg mindig van nálam, a csajok meg ilyen leheletnyi tunikába járnak dolgozni és ők is meg akarnak fagyni...

(#4) adlersson


adlersson
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#5) UnA


UnA
Korrektor

Szerintem is.

(#6) #97623552


#97623552
törölt tag

Nem a 18 fok volt a lényeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.