Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Szerintem nem a helyi posta lesz a ludas, az nem jellemző, mert nagy a lebukás veszélye inkább valami területi elosztóban dézsmálhatják a csomagokat. Nekem is volt egy ilyen időszak vagy 5 telefontok tűnt el, pár fólia, meg egy 2 dolcsis karóra. Most meg megint minden megérkezik rekord idő alatt.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A "kih..lem" szót miért kellett kipontozni? :P

Samsung Galaxy A54

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Nálam is szó szerint így történt, nem kaptam meg semmilyen csomagot, sőt volt hogy nagyon fontos, hivatalos papír fordult vissza, azzal a felirattal, hogy a címzett ismeretlen helyen tartózkodik.

A területen illetékes postára el kell menni, mondani a neved és megkérdezni hogy: hol vannak a csomagjaid?

Felvettem a kapcsolatot az új csomagos póstással, aki azzal elintézte, hogy nem tud(akar/nincs ideje csengőt nyomni) bejutni a lépcsőházba, ezért nem tud értesítőt sem hagyni :DDD

Vicc az egész. :U

Így inkább én járkálok a közeli postára, ha tudom hogy csomagot kellene kapnom.

Megoldásnak a Posta automatát/Webbox-ot találtam, persze ez sem 100%-os, van ahol nem tudja még a póstás néni sem úgy felcímezni, hogy meg is érkezzen az adott automatába. Ekkor megint indul a csomagvadászat...

Leveles póstás rendes, használja a csengőt, még fel is jön egy kis jatt ellenében. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) rover45


rover45
senior tag

Július 20-án rendeltem egy 3eFt-os akkumulátort, Hollandiából (cirka egy bélyeg méretű akkumulátor, sima kicsi, buborékos borítékban). Július 22-én feladták és július 29-én a track szerint belföldi feldolgozásra megérkezett Magyarországra.
Augusztus végén írtam egy levelet a mélyen tisztelt Magyar Postának, hogy kb. mikorra sikerül feldolgozniuk?
Szeptember 9-én sikerült személyesen átvennem a helyi postán, ahol kérdésemre elmondták, hogy cirka 1 hónapja náluk van ....

(#5) #39306496 válasza nemlehet (#1) üzenetére


#39306496
törölt tag

Hányingerem van az ebaytől, fukar zs banda, mindenért pénzt felszámolni, 9% jatt, etc, etc. Szép fancy felületek, de egy sima jutalék befizetéshez is 3 különböző munkatárssal kell egyszerre leveleznem. Az ebay global shipping programjukkal tele van az internet, elég csak rákeresni. Az elsőbbségi, nyomonkövetkető küldeményük a valóságban se nem elsőbbségi, se nem nyomonkövetkető. Reklamálni értelmetlen, így viszont a vevőket eladókat ugrasztják egymásnak.
ilyenekkel tele az internet.

[ Szerkesztve ]

(#6) kmisi99 válasza #16939776 (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Ha jól tudom a lépcsőházak kaputelefonján van "postás kód" amivel a postás bejut és bedobálja a csomagokat.

(#7) szente válasza #39306496 (#5) üzenetére


szente
addikt

Azért itt a magyar posta szerintem vastagon benne van. A nyáron elment pár hét szabira a postásunk ,valami fiatal suttyó helyettesítette addig. Ebben az időben 2 külföldi rendelésből kettő nem jött meg. Miután visszajött a rendes postás néni, újra minden csomag megérkezik.

(#8) #16939776 válasza kmisi99 (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Én is utána kérdeztem ennek, és csak megerősíteni tudom.
Biztosan van olyan körülmény, ami miatt inkább műszak végén ledobálja az autóról a csomagokat, és csinálja egyesével az adminisztrációt, minthogy kinyomtasson egy nyomorult értesítőt és beleba.... a postaládába.

[ Szerkesztve ]

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Jól belémállítjátok az ideget. :DDD Nekem 1 pár irányjelzőm nem akar megérkezni és még elvileg van ideje, de egy rendszámtábla tartóra is várok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) #97623552


#97623552
törölt tag

Ok, akkor benézek a csomagelosztóba... hátha ott lesznek a csomagok.

(#11) greenity


greenity
aktív tag

Nekem sem jött meg mostanában ebayes csomagom. Ott megkérdeztem az eladót, hogy wtf, azt mondja, hogy mivel néhány akksi felrobbant a kínai postán 1-2 héttel tovább várakoztatják a csomagokat. Remélem erről van szó, és nem a Magyar Posta cseszte el, mert akkor nem leszek boldog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) Viktor0610 válasza Xaels (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem BMW-re rendelted? :P

Biztos azt gondolták, úgysem használnád... :D :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13) mandleee


mandleee
tag

Nekem a csekkjeim sem jönnek meg mindig, állítólag a szabadságolások miatt helyettesítenek nem helyismerettel rendelkező postások, bár nem értem, hogy ahol megfelelően fel van címezve a postaláda, hogy nem lehet beletalálni?! :( (BP. XIV. ker.)

(#14) Xaels válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Motorra való, chopperes cucc. Hülyén mutatna még egy BMW-n.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) draco31


draco31
veterán

Haveromnak Debrecenben volt már 1-2 csomag ebay-es, ami nem akart megfelé érkezni, 50-60 napok után. Bement a postára, cirkuszolt egyet, érdekes módon másnap minden addig meg nem érkezett csomagja megérkezett.
Fővárosi postán tesómnak annyi mondott a nő, miután eltűnt az ajánlott levél amit feladott, hogy korábban is tűntek már el ilyenek, és ez után is fognak. Erre mit lehet mondani???

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) GZoli7


GZoli7
senior tag

Július óta 17db eltűnt csomagnál járok és 3db érkezett meg.
Már írtam egy szép levelet a postának, de még semmi eredmény. :W

(#17) #97623552


#97623552
törölt tag

Voltam a helyi csomag elosztóban, de semmi eredmény. Annyi kiderült, hogy végre a normális postás srác van újra szolgálatban, eddig szabin volt. Csomagokról semmi, pedig átnézte amik ott dekkoltak.

(#18) Maximum1


Maximum1
őstag

Itt Pesten jelenleg csak késnek a dolgok, de szerencsére ha késve is de megkapom, itt nem nyúlkálnak a csomagokba.
Múltkor én is bementem hogy miért ilyen lassúak, azt válaszolta a hölgy hogy nincs ember, Ő is vidékről jár fel de kilép mert ezt nem fogja csinálni stb..., utolsó mondata ami még tartja bennem a lelket:
"örüljek hogy még itt van egyáltalán valaki aki ki viszi". :DDD

(#19) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Külföldi rendelésekből 3/3 megjött. 2 Kínai rendelés, a drágábbik 30$, simán kinyitotta és berakta a postaládába.

Ebay-ről drágább is simán. Csak nem voltam otthon ezért érte kellet menni.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) dugynok válasza GZoli7 (#16) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem is lesz... Majd megírják, hogy nem nyomkövetett csomagról nincs infójuk.

(#21) GZoli7 válasza dugynok (#20) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen, bár azt válaszolták, hogy írjam meg a paramétereket és utána néznek. Pár hete már nézegetik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.