Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freeman2


Freeman2
tag

Ez lenne az első logout.hu cikkem!Remélem elnyeri tetszésetek, és tudtam segíteni a témában!

Half Life Story!

(#2) Thrawn válasza Freeman2 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Az alsó képből alig látszik valami, méretezd át és linkesítsd ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Freeman2 válasza Thrawn (#2) üzenetére


Freeman2
tag

Javítottam! :DD

Half Life Story!

(#4) #hpq


#hpq
aktív tag

Heló!
Én is kiprobáltam volna nyomtató driver miatt az xp-módot csak indításkor ez az üzenet fogad. [link] Gondoltam hogy nem támogatott a cpu-m „T5500” de a táblázat szerint igen. [link] Valaki tud valamilyen megoldást vagy ennyi volt akkor? Köszi előre is. (Win7 prof, és a minimum 2G-ram is meg van).

// -

(#5) Freeman2 válasza #hpq (#4) üzenetére


Freeman2
tag

Szia!
Utánanézek a dolognak,és amint megvan a megoldás tájékoztatlak!

Half Life Story!

(#6) bacsis


bacsis
Közösségépítő

kár hogy nem támogat 3D-t így :O

(#7) #hpq válasza Freeman2 (#5) üzenetére


#hpq
aktív tag

Heló!

Felraktam közben az Intel Processor Identification Utility lehet nem ártott volna ezzel kezdeni „sorry”. [link] Virtualization Technology nem igazán van támogatva "ha ez a gond", úgy néz ki elírták a listát. Ha van, valami megoldás érdekel.

[ Szerkesztve ]

// -

(#8) Freeman2 válasza #hpq (#7) üzenetére


Freeman2
tag

Ha hibásan írták az Intel oldalán,az baki de a procid akkor nem fogja ismerni semmi módon a Virtualizációt!Sajnos ilyen processzor hiányában a virtual PC nem fog működni!

Half Life Story!

(#9) Chaser válasza #hpq (#4) üzenetére


Chaser
titán

Crystal cpuid-vel meg tudod nézni, van-e VT a prociban, az biztos kiírja.

Én is kipróbáltam az xp módot, semmi nem indult el ezzel se ami xp-n :N 64 bites win7 van fenn.

szerk: Freeman2: A virtual PC VT nélküli proccal is működik, akár 1magossal is, csak az xp mód nem.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) forbidden23


forbidden23
újonc

Sziasztok! A virtuális xp-vel hogyan lehet lemezt írni? Van 2 db dvd íróm a gépemben. Az Alcohol 120%-kal akartam lemezt írni de mikor a meghajtók kiválasztására kerülne a sor ott nem jelenik meg egy meghajtó sem. A Nero-nál is ugyanez a helyzet. Alcohol 120%-kot pedig még olyat nem találtam ami nem próbaidős lenne és menne a Windows-7-en. megköszönném ha valaki tudna adni olyan Alcoholt ami nem próbaidős és megy a Windows-7-en alapban . Mindenféle képpen az Acohol 120%-al szeretnék lemezt írni. Amik mennek a virtuáli gépen azok nem probaverziós programok csak éppen nem tudok velük lemezt írni.

(#11) grofbaro


grofbaro
újonc

Helló Freeman2!

Nekem Xbox 360 "3 piros ledes" hiba elhárításában lenne szükségem segítségre.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#12) Peet20


Peet20
csendes tag

nem mondjátok hogy ennyit tud az XP mód??? ugyanaz mintha 1 Virtual PC-re feltelepítenék egy XP-t... No driverek, lassú futás.... Vagy csak én látom így??? Csak engem zavar hogy 1 S3Trió adná a képet XP módba? Pedig már azt gondoltam 10-20% teljesítményvesztéssel rendes XP-m lesz :W

(#13) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez miért jön? A múlt héten még hibátlanul működött.
Természetesen ezek után az XP Mód nem indul el, uninstall/reinstall után sem.
A hibanapló meg sajnos nekem semmi értelmezhetőt nem mond.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) szablya


szablya
tag

Azért a helyesírás lehetne fényesebb.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) Sweet Lou 6 válasza grofbaro (#11) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ez valami kívánságshow? :DD

sweetlou6.wordpress.com

(#16) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Erről az XP módról mindig a Wine jut eszembe, az is egy virtuális Windows-szerű izén futtat Win-es programokat Linux alatt. :U
Csak ahhoz, mondjuk nem kell virtualizációt támogató proci.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17) localhost válasza Badman 4ever (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Itt viszont a virtualizáció miatt natívan fut az xp-s program, nem emulációban. Már akinél fut, mert nálam éppen nem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) caizzz válasza localhost (#17) üzenetére


caizzz
aktív tag

services.msc-ben megnézted, hogy fut-e a virtual pl gazdafolyamat (amit hiányol). Ha nem tedd autora.

marakujás kőbányai

(#19) localhost válasza caizzz (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Válaszom, igen is, meg nem is.
Megnéztem, de semmi olyant nem találok, amit elindíthatnék... Konkrétan Windows Virtual Pc nevű service nincs is. És hasonló sincs.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) caizzz válasza localhost (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

Utána néztem, elvileg akkor is dobhat ilyet, ha nem kompatibilis cpu van alatta, illetve ha ki van kapcsolva biosból a virtualizáció.

A service-eket nem tudom, nekem nincs fent a WVPC most épp.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#21) localhost válasza caizzz (#20) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mondom én, a múlt héten még ment :)
Azóta sem CPUt-t nem cseréltem a notebookomban sem nem kapcsoltam ki Biosban (Hol is lehetne ezt kikapcsolni a HP laptopban?)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) localhost válasza localhost (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megcsináltam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) caizzz válasza localhost (#22) üzenetére


caizzz
aktív tag

mi volt a zizi?

marakujás kőbányai

(#24) localhost válasza caizzz (#23) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi hát az, amit mondtál.... :)
Csak nem ott, ahol kerestük...
A Vezérlőpultból elérhető programok hozzáadása/Windows szolgáltatások indítása helyen volt egy Virtual PC előtt pipa.
Kivettem, restartot kért. Utána pipát betettem, restartot kért, azóta jó... Csak a Virtuális gépemet kellett upgradelnem és a bele telepített szoftvereket újra raknom... de legalább megy.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) spinkler


spinkler
tag

Sziasztok! Ez a megoldás működik Intel Pentium B950-es CPU - val?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.