Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Ez akar meg jo is lehet, ha nem szall el veluk a lo. A Fallout Shelter nekem bejon, bar egy ido utan unalmassa valt. A spin-off jatekok kozul a Square Enix az etalon meg mindig.

(#2) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Free-to-play játékok a legszarabbak mobilon. Fejlesztők ezeknél a címeknél huzzák be a legtöbb lóvét pofátlan modón kb. minimális ráfordítással.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3) #09819904 válasza NandorHUN (#2) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha lassú haladás van, az még szódával elmegy. De amikor XY szintnél jön a "Coming soon" felirat, majd pár nap után a frissítés ad több pályát, akkor indul(na) az öröm. Majd szokás szerint jön a 6000 körüli összeg...

(#4) [CsuCsu] válasza NandorHUN (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Tobbnyire igaz, de akad jo par minosegi kivetel, ahol a raforditas sem minimalis.

Az emlitett Fallout jatek nagyon jol sikerult. Ott van meg a SW Force Arena, Marvel Future Fight, az uj Art of Conquest, Gumballs & Dungeons es meg jo par egyeb jatek, ahol minimalis vagy nulla raforditassal is nagyon elvezetes a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#5) szupermacs válasza [CsuCsu] (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Az egyetlen élvezhető ingyenes játék a Shadowgun Deadzone volt. Nem értem, hogy miért nem jobb kiadni pár száz forintot egy értelmes mobilos játékra ilyen hülyeségek helyett. (Kivétel az ACI, ami fizetős és tele van IAP-al, ami megölte számomra.)

(#6) NandorHUN válasza szupermacs (#5) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha tippelnem kéne azért mert így sokkal több pénzt be tudnak szedni érte. Kevesebben veszik, de akik rászállnak azok nagyon sokat el bírnak költeni rá és még csak észre sem veszik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) #09819904 válasza szupermacs (#5) üzenetére


#09819904
törölt tag

Tudod ez tipikus esete annak, hogy miért nem lehet normálisan megcsinálni valamit? Mert akkor a karbantartás, frissítés, etc. dolgokkal már nem lehetne lehúzni a népet. :)

Élő példa. Anno könyveléssel foglalkoztam. Az egyik cég közölte (cca. 2003-ban), hogy megvehetem a programot laza fél millióért. De ahhoz nem lesz úgy frissítés, meg egyéb nyalánkságok. Helyette bérelhetem és akkor megkapok minden frissítést. Számoltam, jobban jártam azzal, hogy béreltem. Holott fordítva logikusabb lett volna, hogy adott XY év support. Itt másképp volt.
Aztán mára ott tartanak, hogy modulonként számolják a programot, és minden modul külön frissítést kap. Úgyhogy hamar elkezdtem beinteni, hogy a lehúzásnak is van egy egészséges határa, ami nem ez!
Beszéltem a programozóval, aki elmondta, hogy neki a töke kivan ezzel a modulozással, de mivel pénzt így tud a cég felhajtani, addig neki ezt kell csinálni. Pár napja jelölt be Facebookon és írta, hogy kilépett, mert munka dögivel volt, de a fizetés durván elmaradt a bevételhez képest. Ma már a rendőrségnek dolgozik és köszöni elvan nyugalomban. :)

(#8) szupermacs válasza #09819904 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

De ha megnézed, tényleg nem túl drága egy normális játék mobilon. Ha pedig valami komolyabbat akarsz, az is olcsóbb a PC verziónál és megéri szerintem. Én sose vártam ilyen ingyenes játékok megjelenését, mert tudom, hogy élvezhetetlen az összes a korlátozások/várakozások miatt. Egy olyan program amit említesz, viszont munkára kell, nem szórakoztatóipar. Ott nehezebb, mert nincs annyi alternatíva.

(#9) #09819904 válasza szupermacs (#8) üzenetére


#09819904
törölt tag

Csak kevés a jó! :(
Összepakolnék egy Steamhez hasonló pakkot, de valahogy a portolás nem halad olyan jól.
Például egy Watch Dogs nekem mobilon is megérne 20 rongyot. :)

Könyvelési programból amúgy baromi sok van. Amint elkezdtem anno keresni, akkor volt 13 cég aki megkeresett. Csak ugye az ajánlat nem mindegy!

(#10) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

P2W játék lesz ez is...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) szupermacs válasza #09819904 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Játékból viszont elég sok van.

Gondolom magyar cégeket kerestél a könyvelő progikhoz.

(#12) mark! válasza MikeWazowski (#10) üzenetére


mark!
őstag

nem feltétlen. lehet, hogy csak a fél életed fog rámenni, annyit kell vele játszanod. megéri nem? :DD

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.