Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

Nekem 70-80 euróért kicsit minimalista ugyanis ilyen árban azért vannak már jobb házak is.

(#2) CsonkaImo válasza Garada (#1) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Viszont az 1500 és 2500 elég korrekt egy játék áráért. Persze nálunk valamivel drágább lesz, de még így is jó választás lehet belépő szinten.

(#3) gyuribácsi88

"Abakos" opció ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4) Bogyó bá' válasza CsonkaImo (#2) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem olyan olcsó az, a kis 1500-as simán karcolni fogja alulról a 20k-t árban nálunk. Én imádom a Fractal házait, jelenleg is egy ARC Mini-t használok nagy megelégedéssel, ami nem sokkal volt drágább (23,5k) viszont ennél ezerszer igényesebb mATX ház. 3 fehér gyári venti, ventiszabályozó, kábelmenedzsment, sokkal igényesebb kivitel (kb. 9 kg a tömege).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#5) deja vu


deja vu
addikt

Fractalnál mostanában az ötlettelenséget érzem, dobbantottak pár jó házzal, és mintha azokból élnének. Új dizájnt szívesen látnék a kínálatukban.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#6) vittorio7 válasza deja vu (#5) üzenetére


vittorio7
őstag

Így van.

(#7) Because


Because
őstag

a core 1000 nálam a favorit azóta se találtam jobb házat, ezek első ránézésre elég gyengék lettek...

[ Szerkesztve ]

(#8) VaniliásRönk válasza Garada (#1) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A korábbi házaikhoz képest ezek teljesen formabontóak. A minimalista pedig nem feltétlenül jelent rosszat, van akinek meg a csicsától torzul grimaszba az arca.
Nekem pl. tetszenek.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#9) CsonkaImo válasza Bogyó bá' (#4) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ugyan ilyen házam van, valóban remek darab. :R

[ Szerkesztve ]

(#10) patomi válasza Because (#7) üzenetére


patomi
őstag

az 1500 mintha az utód szeretne lenni de kicsit húzós az ára 50 juro 15k huf szvsz 18k alatt nem áll meg

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#11) Mate


Mate
nagyúr

Core 1000, Core 3000 zseniális házak. Azt hittem ezeket újították meg kicsit, de sajnos majdnem duplája lesz az áruk....

(#12) watador600


watador600
senior tag

Fú, nekem tetszenek.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#13) Jim Tonic válasza Garada (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

EATX?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

"szálcsiszolt alumíniumot imitáló előlappal készülő" áááááá soha nem bírom, ha vmi másnak akar látszani, mint ami...de ha már igen, akkor mikor lesz olyan szál csiszolt alumínium, ami műanyagot imitál? :)

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Nekem tetszenek a házak, de csak akkor adnék értük pénzt ha ennél olcsóbban lehetne hozzájutni. Korábbi házaik tényleg egy kicsivel jobban néznek ki. De inkább úgy mondanám, hogy érződik rajtuk már ránézésre is az anyagminőség.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

A Core 1500-at lájkoltam! :C
5.2kg-mal azért nem olyan széllelbélelt kis ház az!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) San398 válasza Mate (#11) üzenetére


San398
őstag

Ahogy mondod! Ezek csak nyomokban hasonlítanak rá! Nekem is tetszik a Core 3000 ezért is vettem ilyen házat.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Hmm, ahogy nézem, már el is tűntek az eredeti Core házak a FD honlapjáról, csak az új, X5-ös szériát mutatja, és az 1000 meg a 3000 már discontinued kategória. :F

Az 1500-nak durván jó a kábel menedzsmentje:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#19) #65675776 válasza Mate (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Félelmetes mértékű gyártási szórással.

(#20) oraihunter válasza patomi (#10) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Sajnos. :(((

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#21) dgabor80


dgabor80
tag

Egy Define R4 black pearl boldog tulajdonosaként(mindenhol porszűrő és hangszigetelés) azt mondanám hogy ennyiért ez drága.

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#22) tDr1v3r válasza AxBattler (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is az tetszik... vagyis inkább tetszene, ha ugyanolyan lenne az előlapja mint az elődjének.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Chibass válasza dgabor80 (#21) üzenetére


Chibass
tag

Szintén, és egyetértek.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#24) AxBattler válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem ez is bejön, inkább a tésztaszűrő fedél zavar, meg hogy nincs belőle ablakos verzió.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#25) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Kezdem unni a HDD helyek kispórolását :(((

(#26) Because válasza dfdfdf (#25) üzenetére


Because
őstag

a legkisebben is 6 db HDD fér el, ez nem elég :O ??? én az összes 3,5-es helyett pattintanám ki és csak az 5,25-be lenne egy SSD és egy HDD :)

(#27) AxBattler


AxBattler
félisten

"A gyártó a házak szállítását már megkezdte..."

Ez nagyjából mit szokott jelenteni?
Mennyi idő, mire hozzánk is eljutnak az ilyen stádiumban lévő készletek?

(#25) dfdfdf
Még ha egy ODD is használsz, akkor is bele tudsz szerelni 5 db 3.5-ös meghajtót, de egyes átalakítókkal 4db 3.5-ös HDD mellé elfér akár 4db 2.5-ös meghajtó is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#28) dfdfdf válasza AxBattler (#27) üzenetére


dfdfdf
őstag

Én jelenleg 2 ODDt használok 1.t CD 2.at DVD íráshoz. Jelenleg 1 SDD 3 HDD van a gépemben és tervezek venni még 2 HDDt. az sem árt ha van 1-1 üres hely a HDDk között hűtés miatt.

(#29) AxBattler válasza dfdfdf (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, az más - akkor neked egy Core 3000 kellene, amíg még lehet kapni.
Illetve ennyi merevlemeznek gondolom már van némi hangja, talán egy szigetelt megoldással jobban járnál. Define R4 esetleg?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#30) patomi válasza dfdfdf (#28) üzenetére


patomi
őstag

Nehéz a te igényeidet kielégíteni :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#31) #65675776 válasza dfdfdf (#28) üzenetére


#65675776
törölt tag

Felesleges sok helyet hagyni a vinyók között. Egy ULNA-val leszabályozott NF-P12 5-6°C deltaT alatt tart három majdnem teljesen egymáson levő vinyót, amelyek egy CM STB-3T4E1-ben vannak.

(#32) dfdfdf válasza #65675776 (#31) üzenetére


dfdfdf
őstag

Szép házad van *.* . Gyárilag hozzá adták "ezt" a dobozt?

(#33) #65675776 válasza dfdfdf (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyet igen, de egyet már vettem korábban, amikor még a Dragon-t használtam.

(#34) dfdfdf válasza #65675776 (#33) üzenetére


dfdfdf
őstag

Nem lehetett olcsó :)

(#35) AxBattler válasza #65675776 (#33) üzenetére


AxBattler
félisten

Egy barátomnak is Stacker-e van, örök darab! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#36) #65675776 válasza dfdfdf (#34) üzenetére


#65675776
törölt tag

2900HUF volt. Mondjuk hat éve.

(#37) dfdfdf válasza #65675776 (#36) üzenetére


dfdfdf
őstag

Nem is volt akkor olyan nagyon húzós! Pedig minőségi cucchoz vetted....

AxBattler : a szívem szakad ezektől a szép házaktól ....

(#38) kromatika


kromatika
veterán

unalmas kuckók,és nem is bejövösek számomra ennyiért.

(#39) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Core3000 olcsóbb volt, de oda nem adnám ezért. Nem rosszak ezek, de azért ennyit sokallok értük.

(#40) Duree


Duree
veterán

Nagyon korrekt felépítés és a szokásos egyszerü letisztult forma,minöségi anyagokból.Ha egy picit lehetne faragni az árán akkor nagyon tuti vétel lenne,így azonban csak megfontolandó.Sajnos a 80 euró mire nálunk boltba kerül simán lesz vagy 35-38 ezer.

duree54

(#41) Jim Tonic válasza AxBattler (#35) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nekem is ilyenem van. Kisebb megszakítással 10 éve. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#42) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Maradt két versenyző, viszont nem tudok dönteni. Ha tudtok pls segísetek kicsit

Fractal Design Core 2500
Zalman Z11 Plus

Amiért nem tudok dönteni az a következő
A Zalman designja nagyon tetszetős, de funkciónális szempontból a VGA hossz elég limitált, ebből a Fractal a nyerő. Mennyire valószínű hogy 3-5 év múlva házat kell cserélnem a szűkös VGA hely miatt?

A Zalmannak továbbá gumis a HDD felfogatása a Fractalnál nem tudom. Esetleg valaki tapasztalat?
Melyik ház szellőzik jobban, továbbá melyiknek jobb a porvédelme?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.