Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Előfizető embert szeretnék hallani h megéri-e az EVE online a pénzét. Sok helyen jó a gamma ratingje, tehát egy FPSt is megérhet elkészíteni belőle ezexerint.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Franklin


Franklin
addikt

Biztos hogy FPS játékot terveznek?

Mert én úgy hallottam, hogy inkább egy FPS-szerű kieg. jön majd hozzá. Ugyanis a játékosok szeretnének gyalog is bóklászni a bolygókon, űrállomásokon, nem csak mindig űrhajóval repkedni :-)

(#3) Wilbury válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Wilbury
csendes tag

Maximálisan megérte!!!
1 éve tolom már de mindennap tartogat újdonságot. Elég sok mmorpg-t kipróbáltam már de ez NAGYSÁGRENDEKKEL jobb bármelyiknél. Eléggé összetett hogy ne undd meg, a fejlődési rendszere semmihez sem hasonlítható, a csapatrésze űberbrutál.
Az add-onokat folyamatosan adják hozzá ingyen, és valóban a legközelebbi nagykieg (ami éppen ma települ a gépekre) után jön a "station-ön mászkálós" kieg, és azt követi majd valamikor a "leszállunk a bolygókra, meg a légkörben repkedünk" rész.
Ha valamire megéri előfizetni az ez. Ráadásul egy idő után önfenntartó is lehetsz azaz a játékban megszerzett pénzedet legálisan előfizetésre is válthatod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.