Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

"S nézzétek a konyhabútort - rajta párhuzamos élek!"

az asztalra borulva sírok :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) lezso6 válasza Lenry (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, ez nálam is beütött. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) FPéter válasza lezso6 (#2) üzenetére


FPéter
aktív tag

Örülök:) Nem hittem, hogy itt is elolvassátok, csak most vettem észre.

(#4) mephi666 válasza FPéter (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

óóó, én nem is láttam, hogy felkerült :( de örülök, hogy most elolvashattam... nagyon jó átirat ez is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondhatnék? Beszéljen helyettem a smiley. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) FPéter válasza Vakegérke (#5) üzenetére


FPéter
aktív tag

"Beszéljen helyettem a smiley" Vigyázz, ez volt kyrabaybee utolsó gondolata is:D

[ Szerkesztve ]

(#7) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ez az írás nem járt véletlenül a címlapon is? Mert úgy rémlik már olvastam és sokkal több komment volt hozzá. Egyébként mindig sikerül úgy átalakítani, hogy öröm olvasni.

Harrrr!!!!

(#8) FPéter válasza Ndruu (#7) üzenetére


FPéter
aktív tag

Az eredeti vershez kapcsolódó kommentek között van, valószínűleg azzal kevered. De gondoltam, hogy mivel még sosem írtam át verset, átmentem ide a személyes blogba. Címlapra szerintem kicsit rövid és kevéssé tartalmas, inkább meghagynám a helyet a valódi írásoknak:)

(#9) Vakegérke válasza FPéter (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, és elég szép sikere van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.