Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FPéter


FPéter
aktív tag

Egyébként ha van valakinek ötlete és annak a segítségével sikerül megoldanom, az error 6-ra való tekintettel kap 6 tábla csokit vagy 6 doboz sört:)

[ Szerkesztve ]

(#2) mephi666 válasza FPéter (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

10kg-s kalapács? eltünteti az error6-ot :) nyertem? ;] (a gösser bock-ot szeretem :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Blaise


Blaise
veterán

JB-s a cucc?

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hát az ilyen tapasztalatok miatt nem szeretem az apple hozzáállását a "júzer ne matasson benne, hagyja csak a szervizre" dolog miatt. bezzeg a win mo-n még a registryt is berhelhetem :)

itt meg tölthetsz le 560000 firmwaret, meg mindenféle szürke zónás programot. :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) D1Rect válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Jóvanmán, de te élből utálod azt ami "i"-vel kezdődik.

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

remélem ez segít :[link]

(#7) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) FPéter válasza Blaise (#3) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nem, nem (volt) az:)

D1Rect: Pedig ezek után nem nehéz egyetértenem Mr. Csizmással :D Tényleg elképesztő, hogy az apple ennyit javasol, hogy restartoljam a gépet, meg hogy próbáljam másik USB portban.... Pedig tényleg rengetegen jártak így, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#9) FPéter


FPéter
aktív tag

Azóta pofozgatom a szart. Újraindítottam a gépemet más ügyből kifolyólag, megpróbáltam elindítani az iTunest, de ez fogad:

---------------------------
iTunes
---------------------------
iTunes cannot run because some of its required files are missing. Please reinstall iTunes.
---------------------------
OK
---------------------------

Uninstall+reinstall nem segít.

Rég voltam ennyire mérges, nagyon rég. Már a program sem működik, amivel láthatnám a nem működő eszközt. :W :((( :o

[ Szerkesztve ]

(#10) Crystalheart válasza FPéter (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Látom szívsz rendesen. :D És iPodnál nem lehet olyat, hogy fogod, lehúzod az egész rendszert és újat raksz rá?

Utánakerestem, itt hasonló problémával álltak szemben - 2007-ben. Akkor valami bug lehetett, de hát azóta eltelt egy kis idő... Mindegy, próbáltad, amit ott mondanak?

(#11) Crystalheart válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, esetleg még azt kipróbálhatod, hogy Revo Uninstallerrel leszeded, registry bejegyzésekkel együtt a QuickTime-ot meg az iTunes-t is, aztán újrateszed. Néhány fórumon azt írják, ez valami téves registry bejegyzés miatt jön elő Windowson, legalábbis a többféle esetnek, amit láttam, talán ez a metszete. Revo pedig leszed mindent.

[ Szerkesztve ]

(#12) C^^


C^^
őstag

Restore módot is próbáltál?
Esetleg töltsd le kézzel a firmware-t innen, és Shift+Restore-ral tallózd ki.

(#13) FPéter


FPéter
aktív tag

Ez a Revo uninstaller tök jó, köszi! Bár az iTunes-on nem segített:D Komolyan ilyet még nem láttam.

De köszönöm mindegyikőtöknek, hogy utánanéztetek, megpróbáltam amit írtatok, de a probléma még fennáll:( Szerintem beviszem valami szervizbe, mielőtt kárt teszek magamban:D

(#14) Crystalheart válasza FPéter (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát az szivacs, ilyet még én sem. Még nem volt dolgom Apple cuccal. (Kivéve nagyéném iPhoneját, amit baromira nem használ ki, csak sznobkodik. Én meg szívhatok, hogy a fotókon kívül minden interakció csak iTuneson keresztül lehetséges. De persze ha valami baj van, akkor én toltam el valamit, ja... :D)

Amúgy tényleg jó ez a Revo, nem egy kínos esetben vettem már elő. Ilyen végső megoldásként szokott segíteni, kár, hogy itt nem.

(#15) Lenry válasza FPéter (#13) üzenetére


Lenry
félisten

nekem olyat is játszott már az iTunes, hogy olyan XP-n nem volt hajlandó elindulni, ami előtte soha sem láttot semmilyen Apple szoftvert vagy hardvert. persze az Apple oldalán semmi használható infó.

azóta Songbirddel használom az iPodomat (sajnos az újakból kivették az iPod támogatást, de az 1.2-ben még benne van)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) dzsambo


dzsambo
tag

Esetleg próbáld meg a registry-t is kitakarítani, esetleg ezzel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.