Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Csak legyen aki megveszi :C

(#2) [Anduriel] válasza Lotusomega (#1) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Ne tegyél rá túl sok pénzt, hogy hegyekben állnak majd az eladatlan példányok a szolgáltatóknál.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#3) Lotusomega válasza [Anduriel] (#2) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hát biztos nem, így is kevés lesz sztem, a sok elvakult fanatista 1 héttel a megjelenés előtt már ottfog sátorozni a bolto kelőtt, csak hogy neki is jusson egy szelet a mennyországból :C

(#4) madgie válasza Lotusomega (#3) üzenetére


madgie
titán

Aztán majd mindenki lemásolja a jó dolgait, köpködi a rossz tulajdonságait és egy/másfél év múlva jön a bezzeg, ez a friss XY mennyivel jobb teló duma :D

(#5) David75


David75
őstag

Na emelett a kijelző melett meglehet majd nézni a superamoled-eket:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) Norbi21


Norbi21
senior tag

Biztos, hogy vinni fogják, mint a cukrot. Nem véletlenül várnak a korábbi modellek tulajai :)

(#7) Lotusomega válasza David75 (#5) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hát jah, kár h nem rakták ebbe is. De ha tényleg ips lesz, azért anynira nem lesz rossz, egy super mariot talán még el lehet majd játszani rajta :C

(#8) P00By


P00By
nagyúr

Szép nagy szám!

(#9) geri|


geri|
aktív tag

én például nagyon el fogok rajta gondolkodni, hogy lecseréljem-e egyáltalán a sima 3g-met. Esetleg 3g S-re. Teljesen jól szuperál ugyanis, most lesz két éves, és lekopogom de semmi baja. Még akkor vettem amikor kishazánkban bemutatta a trémobil az iPhone-t.
Szerintem nem hoz annyival többet, hogy szaladjunk a boltba megvenni az újat. Ugyan ez a helyzet amúgy a macbook pro-mal. Most dobták ki az facelift-es változatot, de nem látom értelmét még a cserének. Persze ez tökre szubjektív...

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#10) David75 válasza Lotusomega (#7) üzenetére


David75
őstag

Hát neis haragudj de szerintem simán veri egy ips lcd.A félmillios eizo képernyőkben is ez van...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) KlezOne


KlezOne
tag

Nyami... :C csak igaz is legyen. :DD

--- Dell XPS M1730 (2.5Ghz - 8Gb - 9800GTX SLI) --- MacPro (8x2.66Ghz - 16Gb - HD4870) ---

(#12) Lotusomega válasza David75 (#10) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hát, nemtudom, élőben még nem láttam szuper amoledet, ipst már igen, tényleg jó a képe, de amoled azért más teknika, látni kell élőben...majd kiderül

[ Szerkesztve ]

(#13) plus44 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


plus44
veterán

Lesz, dont worry.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

(#15) joey04 válasza Ricardo (#14) üzenetére


joey04
titán

ahol többek között Maceket, iPodokat és iPadeket szerelnek össze.

miért is apple életérzés akkor?
de persze kell még a hangulatkeltés az egyébként is szikrázó apple topikokba... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Ricardo válasza joey04 (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a probléma? Adott egy gyárról szóló topic, ahova belinkeltem egy a gyárról szóló cikket. "Véletlenül" pont az Almagyárat említi név szerin :U Hangulatkeltő lenne? Talán.
Mivel ők azok akik büszkén hírdetik hogy a termékeikkel életérzést veszel, és különb leszel az átlagnál, velük kapcsán van ennek igazán hírértéke.
Vagy csak a pozítív hírek jöhetnek?

[ Szerkesztve ]

(#17) <NewL> válasza Ricardo (#16) üzenetére


<NewL>
addikt

csak megsugom nekek ,hogy ami a lakásodban van elektronikai cikk, többségük hasonló gyárakban rakódnak össze. ezek a hírek is azért születnek meg mert az Apple a média középpontjában van.

régebben dolgoztam egy nyarat egy árukiszállítónál,söröshordókat rekeszeket kellett cipelnem. eszméletlen jó volt 18 évesen az 50 literes hordókat cipelni nyáron a gebesztő melegbe 13-14 órába, ja és 55 rongyért havonta,ennek 6 éve. szóval nem kell messze menni ha szar körülményeket akarunk látni

ja és a fizetés. csak bele kell nézni a hírekbe ,hogy miért basztatják az utóbbi időben Kínát. ott ebből a 29mátyásnyi pénzből több mindent tud venni a munkás mint kishazánkban akárki 100matyiból
:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#18) DeadMeat válasza Ricardo (#16) üzenetére


DeadMeat
veterán

De ez egy foxconn gyár :U Btw igazad van,de ez sajna nem csak az almára/foxconnra jellemző.Dettó ugyan ez az összes többi.Itthon is sajnos..

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#19) Ricardo válasza DeadMeat (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Ok belátom nem jött le mit akartam :R Az életérzés hírdetése , miatt kontrasztos szerintem. tisztában vagyok azzal hogy szinte mindenhol ez megy (és nem csak műszaki cikkek terén), csak ebben a formában én érdekesnek tartottam.

(#20) Ricardo válasza DeadMeat (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Ok belátom nem jött le mit akartam :R Az életérzés hírdetése , miatt kontrasztos szerintem. Tisztában vagyok azzal hogy szinte mindenhol ez megy (és nem csak műszaki cikkek terén), csak ebben a formában én érdekesnek tartottam.

Newl:

"ezek a hírek is azért születnek meg mert az Apple a média középpontjában van." Pont erre akartam rávilágítani. Talán azért van ez mert ők tartják magukat mindenkinél többre, és ők azok akik különbek...stb
Ez a hír pontosan rávilágít arra hogy semmivel sem jobbak másoknál.

[ Szerkesztve ]

(#21) <NewL> válasza Ricardo (#19) üzenetére


<NewL>
addikt

amikor a kenyeret eszed átéled a kemencénél 60 fokban rohadó sütődés életérzését?

azért vannak a középpontban mert tesznek érte,leraknak olyan termékeket az asztalra (első pda,első digitális kamera, első normális mp3 lejátszó, első igazán jó netezős mobil, első olyan tablet amit jó használni) amiket a vásárlók szívesen használnak és egy olyan életérzés kapja el őket ami tetszik nekik,élvezik a kényelmet amit az Apple ad nekik a termékkel...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#22) Ricardo válasza <NewL> (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem szeretnék parttalan vitába bonyolódni. Maradjunk annyiban hogy máshogy látjuk a világot ;)
Nem győzöm hangsúlyozni a félreértések elkerülése érdekében, hogy nem a termékeikkel van bajom, hanem a hozzájuk tartozó nagy testvér mentalitással (majd én tudom hogy neked mi a jó), így mindíg el fogunk beszélni egymás mellett.

(#23) <NewL> válasza Ricardo (#22) üzenetére


<NewL>
addikt

ha te lennél Jobs,te ,hogy adnád el a termékeket?

think different ennyi a titka:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#24) joey04 válasza Ricardo (#16) üzenetére


joey04
titán

lehet nem szeretni a céget, és megoldásait, de szerintem ez teljesen felesleges, mi több félrevezető és rosszindulatú hsz volt. jöhetnek negatív hírek, pl a töredező termékekről, elcseszett hűtésről, sárguló kijelzőkről stb. ez viszont nem ilyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) joey04 válasza Ricardo (#14) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) erdoke válasza David75 (#10) üzenetére


erdoke
titán

Micsoda érv. :DD
Az ne zavarjon, hogy a fél milliós profi monitor kb. 2 millió lenne Super AMOLED-ből, ha egyáltalán meg tudnák csinál. Azt is hagyjuk figyelmen kívül, hogy mobil eszközben a fogyasztás a legfontosabb paraméter.

A legjobb aláírás a héten

(#27) kaller1 válasza David75 (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Nem igen tudod, hogy miről beszélsz... :U

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.