Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) #90933760 válasza davidfun (#13) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem még a zárt rendszeres telóim voltak, de ott az Alkonyati tájkép volt a leghosszabb 2mp. Viszont nem volt fókusz. Aztán az újabb telefonomban már csak 1mp volt...
De alkonyati tájképpel nem tudtam villámot fotózni, mert moslék lassan reagált a gomblenyomásra, hiába exponált 2 másodpercig ha fél perccel a villám után kezdi el.

Volt egy BestPic vagy mi a bánat, ami 8 vagy 9 képet csinált. Olyankor felturbózódott a sebessége és gombnyomásra rögtön megcsinálta. Azzal tudtam. Az is 2mp ha jól rémlik, de a teljes képsorozatra értve, tehát képenként 1/5 másodperc. Elég szokott lenni, mert cserébe feltolta az ISO-t. Ami nem éppen jött jól a zaj miatt. De ez se működött mindenhol rendesen, a K telókban jó volt, a C-nél már szenvedés volt, a W-nél meg lehetetlen olyan lassan készültek el a képek.
Jól működött, csak még fattyú koromban voltam olyan balfasz a mocskos üvegen át fotóztam. Valahol el kell kezdeni....
[link] Ez azt hiszem 2mp-sel készült azért égett be így. Éjjel volt.
[link] Ez már egy későbbi, itt már kinőttem a gyermekbetegségekből. 1/10 ISO200 tuning driverrel. Sajnos a telefon szám szerint nem jelezte ki, csak nyomkodtam a gombot és na most vagy jó lesz vagy nem módszerrel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.