Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Na ez nekem tetszik..a teló is meg a napelem is...szerintem jó lett..

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) vtechun válasza nrgia (#1) üzenetére


vtechun
veterán

Mondanom sem kell, hogy Androiddal kéne :D

(#3) bope87


bope87
aktív tag

Tetszik, még több ilyet :D

(#4) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Sztem nagyon jó! Megjelenik ez az európai piacon? Mert jó lenne ebből egyet beszerezni!

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#5) Gordiann


Gordiann
őstag

Mint az előttem szólók:

Ez nekem tetszik. :)

(#6) Ankhiszesz válasza vtechun (#2) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Az Android tényleg jobb választás lett volna mint ez a "hulladék" tácsvíz :(
Nem rossz ötlet, ez a napelem, de biztos nem árt a készüléknek az esetleges túlhevülés? Eddig talán az összes telóm használati utasításában le vagyon írva, hogy ne tegyük ki magas hőmérsékletre, vagy valami hasonló :F Én pl.: az autóban sem teszem ki a telefont a műszerfalra így nyáron.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#7) EczkE


EczkE
addikt

szép a színe :D

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Scenic válasza Ankhiszesz (#6) üzenetére


Scenic
tag

Jajaja, pont ezen gondolkodtam én is, nem tűnik túlságosan hőálló darabnak. A napon nyáron egy fekete teló simán felforr annyira, hogy megfogni se tudjuk.

XPERIA Z2

(#9) orbano


orbano
félisten

ha andoridos lenne, biztos, hogy vennék egyt. így, főleg az s5600 teszt után... inkább várok...

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) AS


AS
félisten

S5600 ban 1.5 Touch wiz van , ebben meg 2.0 feletti van (magyarul legfejeltebb eddig)
Lehet is látni.
Nincs ezzel semmi baj ha minden animáció szép folyamatos lesz szerintem nem lesz gond.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) stratova


stratova
veterán

Ez a "hulladék" TouchWiz nekem egész használhatónak tűnt a videón néha picit várni kellett rá de nem nagyon akadt (talán a galériánál). A telefont pedig üdvözlöm szép is tán környezet barát is a melegedést meg reméljük megoldják mire kijön. Ha nem tévedek a Galaxynak kifejezetten jól állt a fehér :)

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Szimpatikus ez a kék szín.

(#13) kbencee


kbencee
aktív tag

más színben egész szép telefon lehet, a képek alapján rosszabbra számítottam

(#14) littlebrandy


littlebrandy
tag

Nagyon tetszik! :R

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#15) plus44


plus44
veterán

Hátulról nagyon tetszik. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.