Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem vagy egy xenon vaku lesz a "kráter" helyén, bár ehhez talán túl kicsi, vagy az infra port kerül hátulra.

[ Szerkesztve ]

(#2) babkukta


babkukta
senior tag

Hát....5,5" QHD felbontáshoz 3000res akksi??? A G2ben 5,2es FHD volt. Ez lehet h most nem lesz üzemidő bajnok.
A sebességgel sztem nem lesz gond. Szintetikus tesztekben fogja hozni a formát, de azért nem fogja beelőzni a FHD-sokat. Antutuban egy 32 ezerre tippelek

Üdvözlettel, Tibi

(#3) lexter00


lexter00
őstag

Akkor a gombok nem hátul lesznek?Vagy az szenzor lesz maga a gomb? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) babkukta válasza lexter00 (#3) üzenetére


babkukta
senior tag

"Az @evleaks által megszellőztetett képen például jól látható, hogy a dupla LED villanó és a három vezérlőgomb mellett még egy hatalmas „kráter” is tátong a kamera mellett," - de, a gombok hátul lesznek. A kráter a bal oldali fekete lyukra vonatkozik (ha jól értelmeztem a szöveget)

Üdvözlettel, Tibi

(#5) lexter00 válasza babkukta (#4) üzenetére


lexter00
őstag

Bocsi,tényleg,benéztem :)

(#6) Luck Dragon

Remélem nem 5,5 lesz az már nagy! Pedig már nagyon várom a készüléket, és ha valóban ilyen lesznek a gombok akkor szép lesz, jobban bejön mint a 2-é, pedig az is szép. Vajon ez már kapni fog memória kártya bővithetőséget? .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Snoop27 válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Snoop27
őstag

" microSDHC kártyával bővíthető ", ahogy a cikkben is szerepel. Remélem igy is lesz, s még májusban meg is fog jelenni.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#8) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Eddig snapi 805-rol volt szo :W

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#9) babkukta válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

Engem nem az 5,5" zavarna, hanem az, h akkora akksi van benne mint a g2-be, és sokkal nagyobb felbontású, 0,3"al nagyobb a kijelző, és erősebb is hardverileg. Persze egy átlagot biztos fog hozni így is üzemidőben, de h mennyire fog a kistestvér nyomába érni... márpedig be kéne h érje, mert eddig az összes flagship elhúz az elődmodell mellett

Üdvözlettel, Tibi

(#10) w333 válasza xperiasigi (#8) üzenetére


w333
félisten

Szerintem pedig az lesz ... :K

És a 3000mAh akku helyett inkább 3500mAh tűnik reálisnak ;)

Ezen kívül azt mondták még hogy 99% hogy fém lesz, és talán még ip67 is ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11) sanyijedi


sanyijedi
őstag

kráter?! biztos kensington zár.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#12) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Azért komoly hogy az alcímben ez tényként van megemlítve, miközben a bizonyíték egy elmosódott kép. Az akku idő így milyen lesz? :Y :F

(#13) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag


Itt van vele a telefon (majdnem) egészben. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) w333


w333
félisten

Május 27 -én lesz a G3 bemutató Link :C

(#11) sanyijedi

Az szerintem az Infra lesz ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) Johnny194 válasza w333 (#14) üzenetére


Johnny194
aktív tag

vagy pulzusmérő :DDD

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#16) Snoop27 válasza w333 (#14) üzenetére


Snoop27
őstag

Na ez remek hir, bár januárban még május 13.-árol volt szo, de nem lesz az rossz igy sem :DD

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#17) Steve1207 válasza Johnny194 (#15) üzenetére


Steve1207
veterán

Az egy lyuk marad, költségcsökkentés, hogy versenyben legyen a többiekkel árban. Valahol nekik is spórolni kell :D

.

(#18) babkukta válasza menyhartlevi (#13) üzenetére


babkukta
senior tag

Egyébként csak nekem hat hullámosnak a hátlap ezen a képen??? :F

Üdvözlettel, Tibi

(#19) galaxys80 válasza babkukta (#18) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt most komolyan kérdezted?

(#20) f(x)=exp(x) válasza babkukta (#18) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A papír is hullámosnak hat. :)

(#21) szekelygyula válasza babkukta (#18) üzenetére


szekelygyula
csendes tag

Szerintem csak a fények ilyen furcsák, mert mellette a papíron is vannak sötétebb sávok

Közben megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#22) #69438720


#69438720
törölt tag

Csak nelenne QHD... :W

(#23) w333 válasza Johnny194 (#15) üzenetére


w333
félisten

Vagyis a kamerához való Infa ... ami piros fényt bocsát ki vaku előtt :DD

Vagy esetleg valami fénymérő lesz ... hogy milyen erős legyen a vakuzás :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ha tippelnem kellene, akkor én fényérzékelőt (mérőt) mondanék, ami a kamerát állítja. Pl. vakut, ISO érzékenységet, etc..

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) spawn21 válasza xperiasigi (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Mert mekkora érvágás lenne. A real racing 3 akadna. Mert az összes vas már egy kalap........ Ugyan már

iPhone 13p

(#26) kekkola válasza #69438720 (#22) üzenetére


kekkola
senior tag

Ha FHD lenne, mindenki a QHD-t akarná... :) + szerintem megcsinálják hogy nem fog nőni a mérete a G2höz képest számottevően, pár mm. Ha már csak azt csinálják mint a sony a z2 esetén, hogy a G2 hibáit csiszolgatják, már akkor egy irtózatosan bivaly ajánlat lesz.

O+8T

(#27) pusszycat válasza #69438720 (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt most vond vissza. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) draco31


draco31
veterán

Szerintem az az infra a Tv-hez, de ahhoz meg túl nagy. Viszont így szimmetrikus a hátlap. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#29) w333 válasza draco31 (#28) üzenetére


w333
félisten

Biztos hogy nem a TV -hez lesz ... :N az a tetején van / lesz :K

Ha minden igaz akkor most nagyon rágyúrtak a kamerára az OIS + -al, valami infra, fénymérő, érzékelő lesz az a kamerához ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30) Otisz


Otisz
őstag

Az egy alkoholszonda lesz :D

Vagy lesz ott egy beépített tű, és megméri a vércukrot :DDD

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#31) C$abi


C$abi
aktív tag

Utolértük az első Galaxy Note-ot, mert az akkoriban idétlenül nagy volt, most pedig ez az átlagos méret a csúcsmobilok között. A dummy-k alapján szépnek ígérkezik az új Optimus UI, de még mindig nem értem:
Miért kezdi el minden gyártó az Apple után "flatesíteni" a felhasználói felületét? Vagy még mindig van mit másolni az iPad minin kívül? Mert kb. mindegyik nyolchüvelykes tablet úgy néz ki, ami szomorú mert ennyire nincs kedvük szép és dizájnos termékeket előállítani?

(#32) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Biztos hogy Snapi 801? Nem 805?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33) Tidzsimon válasza w333 (#29) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Lehet, hogy ők infrás távolságmérőt raknak bele, hogy meglegyen a HTC - hez hasonló, kamu DOF (mélység élesség).

Vagy tic-tac automata.

Csabi, a flatesítés nem az ifonetól jött, hanem manapság az a divat a honlapoknál. Ők csak először másolták.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#34) pusszycat válasza Otisz (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lézerhőmérő. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) Steve1207 válasza SkyS1gn (#32) üzenetére


Steve1207
veterán

Első körben 805 volt a pletyka, de ilyenkor már biztosabbak az infók a dev-ektől "sajnos". Így is méltó vetélytárs lesz, nem az antutut kell nézegetni, hogy a qHD kicsit visszaveszi néhol.

.

(#36) pusszycat válasza Steve1207 (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

960x540? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) banhammer


banhammer
veterán

A kraterben lesz a vercukorszintmero helye.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) SkyS1gn válasza pusszycat (#36) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39) #80439296 válasza Otisz (#30) üzenetére


#80439296
törölt tag

Facepalm mérő? :DD

(#40) draco31 válasza Otisz (#30) üzenetére


draco31
veterán

Ahhoz nem kell már tű sem. Itt a doki olyannal dolgozik, hogy csak egy lekerekített fém hegye van, hozzányomja az ujjhegyedhez, aztán már írja is a tutit, nincs szúrás. Akkora a hegye, mint egy 3,5mm-es jack csatlakozó hegye.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#41) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Egy ekkora batár telefonra már akár bicikliláncot is lehetne tenni, úgy sem nagyon nevezhető már mobil kategóriának.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#42) roli543


roli543
őstag

Ma tv nem lesz?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#43) f(x)=exp(x) válasza roli543 (#42) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Úgy tűnik nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#44) nozs23 válasza pepe091 (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Biztos, hogy nem Xenon vaku. Ott a dupla led villanó, ráadásul eltérő színárnyalattal. Ha Xenon is lenne akkor untig elég lenne egy szimpla led segédfény a videózáshoz. Soha nem fogom megérteni, hogy egy közel 200 ezer forintos készülékre(és itt nem kimondottan a G3-ra gondolok), hogy nem fér rá egy nyamvadt Xenon vaku, aminek működése össze sem hasonlítható ezekkel a kulcstartóra való ledekkel. Ja és közben nyomatják a marketinget, hogy mekkora király képeket csinálnak. Egészen addig, amíg le nem megy a nap...

(#45) halkow


halkow
őstag

szerintem az irDA nak a helye lesz kicsit megfestve hogy szimetrikusabb legyen az összhatás, g flexnél is oda rakták

Alcatel onetouch idol2s the king

(#46) Graphics válasza babkukta (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De , az, hullámos ... Látod Te is a fotó minőségét, akkor miért kérdezel ilyet? :U

Cserepes, tetőléces, baumax-os a hátlap, meg hullámos, mint a pala ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) daniel909


daniel909
addikt

cant wait előről nincs leakelt kép?
megnézném. nqagyon izgatja a fantáziám... a vékony káva miatt... kár h LG :(

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#48) daniel909 válasza pepe091 (#1) üzenetére


daniel909
addikt

biztos nem yenon az a vaku ;) dupla led.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#49) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Na most már értem miért akart bemenni Xing Csang Jin egyedül abba a sötét szobába, ahol a fejlesztések zajlanak. Fényképezgetünk titokban, aztán posztolgatunk..? Csak kerüljön elém, eltöröm a kezét, így legközelebb majd jobban meggondolja! :((( ...

:D

[ Szerkesztve ]

(#50) w333 válasza daniel909 (#47) üzenetére


w333
félisten

kár h LG :(

Miért lenne már kár ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.