Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ShadowX


ShadowX
őstag

Nincs az a hüvely logó kicsit elnyújtva? :DDD
Na meg a képernyőmentést se sikerült valami szépen ráfotóboltozni...

(#2) James67


James67
aktív tag

Gyönyörű, de drága lesz... :(

Redmi Note 8 4/64

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Még mindig nem tetszik, bántja a szemem ez az edge kijelző nélküli káva mentes kialakítás. :( Bár ez még Istenes azért..

(#4) a510


a510
aktív tag

Nem hinném, hogy azért kellett ívesre venni az s8 és v30 kijelzőjét a sarkoknál, hogy beférjen, szerintem ez fícsőr akar lenni. :U

Szerk: ha arra gondolt Bone123, hogy nem "edge", akkor kijelző oldalát kellett volna írni, nem sarkot, így félreérthető szerintem (vagy csak én értettem így?)

[ Szerkesztve ]

(#5) dutrás válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


dutrás
őstag

Igazad van. Oldalt van vagy 2mm de szinte eladhatalan lesz emiatt.
Ha meg sérülékeny az edge miatt az a baj.

P50 pro/P40 Lite

(#6) Juhaszatti válasza dutrás (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem eladhatlan, nem írtam ilyet. Talán több embernek is tetszik így. Én a saját ízlésemet írtam le az előbb. Mert jelenleg is edge kijelzős telefont használok, és kellemesebb a szememnek. A sérülékenységével és használhatóságával pedig semmi gondom nem volt 1 év alatt.

(#7) jacis válasza ShadowX (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg igazad van. Durván kamu 😁

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) kcsa


kcsa
veterán

Mekkora kamu... Ezt hírként is kár lehozni.

(#9) bowlinggolyo


bowlinggolyo
csendes tag

Nem elég, hogy kamu, de a cikk íróját kicsit minősíti, hogy sehol máshol (még a sourceként említett oldalon) sem Mate 10 Proként hanem szimplán Mate10-ként hivatkoznak rá.

(#10) forgonati


forgonati
őstag

Bone honnan vette hogy ez lesz a Mate 10 Pro? Hasraütés?

Keelah Se'lai!

(#11) Drp81


Drp81
aktív tag

De randa... A kép kicsit valóban el van nyújtva, ennél azért kecsesebb lesz. De akkor sem olyan szép...

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#12) Soybex


Soybex
őstag

Kb. úgy néz ki mint a sok hoaxos note 8.. majd októberben ez is kiderül :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#13) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát ez eléggé kamu képnek tűnik. Tiszta bulvár kategória lesz már a PH is. Ami meg valós hír, és van érdemi tartalma is arról meg semmit se írnak. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ha ilyen lenne, akkor a Mate 10 Pro (?) szerintem az egyik legszebb csúcsmodell lenne! :)

[ Szerkesztve ]

(#15) dutrás válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


dutrás
őstag

Nem csak rögtön leírod hogy miért nem edge kijelző magadból kiindulva. Nekem eszembe se jut hogy az S8 vagy az eljövendő Note 8-at mérjem a saját szubjektív szemszögemből hogy lehúzhassam.

P50 pro/P40 Lite

(#16) 7Heads Drago válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem vágom hogy kellemesebb a szemednek az hogy oldalt kicsit torzitott a kép. Nekem nem jön be.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#17) atike


atike
nagyúr

Bár ilyen lenne... És bár meg tudnám venni... :DDD

(#18) #92673536


#92673536
törölt tag

Kamu, vagy nem kamu,
szerintem ronda.

(#19) SlayR


SlayR
senior tag

Hát nem irigylem az ízlését annak aki szerint ez jól néz ki, :DDD de miért is lenne kamu? Azok után, hogy visszahozták a P10re a homegombot simán lehetséges https://www.notebookcheck.com/Huawei-Mate-10-oder-Mate-10-Pro-Vermeintliche-Live-Bilder-ueberraschen.247304.0.html

(#20) bolondember válasza SlayR (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"Die vermeintlichen Front-Panels und angeblichen Livebilder wirken nicht glaubwürdig." :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) kcsa válasza SlayR (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Biztos értesz te németül? :D

(#22) SlayR válasza kcsa (#21) üzenetére


SlayR
senior tag

ez volt a szifon 8al is jöttek a képek " nem hiteles nem ilyen lesz " aztán mégis fél évvel előtte már mindenki látta, és végül olyan lett.... :D szal ez a nem tünt hitelesnek kb olyan, hogy tuti ez lesz az csak úgyis tagadja a gyártó :D

(#23) Aryon87


Aryon87
félisten

Akar kamu, akar nem, kellene :))
Majd oktoberben...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24) somogyib válasza SlayR (#22) üzenetére


somogyib
őstag

"ez volt a szifon 8al is...és végül olyan lett"

Én nem tudom milyen lett, mert azt még csak most kedden fogják bemutatni. Vagy te a jövőből írsz? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.