Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Azt hittem a címet olvasva, hogy az "iphone verő" mate 10 lesz majd a képen ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Jól néz ki. A G8 is sikeres volt annak idején, ha jól lövik be az árát akkor a felső-középkategória egyik legjobbja lehet

Huawei Mate 9

(#3) Matada2.3 válasza H.Istvan25 (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem tudom mennyire volt sikeres a G8, de szolgáltatónál 3-4 hónapig volt elérhető otthon aztán el is felejtették. Spanyolországban ment jobban csak.

Temahoz: nem tartom szerencsésnek a 2 mpxes másodlagos kamerát, marketingen kívül nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem tűnik rossznak. Olcsósított Mate10... :)

(#5) H.Istvan25 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ausztriában is volt sokáig. A G széria nem itthon szokott sikeres lenni, mert az lényegében középkategóriás mobil prémium anyaghasználattal. Ez is inkább a gazdagabb országokban lesz sikeres. A két megapixeles kamera pedig szerintem a bokeh mód miatt van

Huawei Mate 9

(#6) #24536576


#24536576
törölt tag

Na, ennek a nyújtásnak mi az értelme? Kávák ugyan úgy "nagyok". Kis káváknál még megértem, hogy kell a hely, ezért hosszabb a kijelző, de itt?

(#7) Bailey


Bailey
senior tag

Ráadásul a külföldi oldalak szerint Kirin 659 lesz benne, ami nem sokban különbözik a 650-es sorozat korábbi tagjaitól. Tekintve a G8, illetve Nova-Nova Plus árát, mire itthon megjelenik, a Honor 9 ára is lemegy annyira, az pedig jóval komolyabb tudású azért. Persze tudom, a Honor 9 kijelzője sokkal kisebb, de a 18:9-es kijelző nem ér ekkora felárat, ha minden másban gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#8) Matada2.3 válasza H.Istvan25 (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Erről a HTC One M8 ugrik be elsőre. Ott volt először olyan kamera aminek csak mélység és ilyen fél (3D) funkciója volt. Sajnos nem sok értelme volt annak se.

Finn the human

(#9) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Es ez hány collos lenne?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10) Bailey válasza 7Heads Drago (#9) üzenetére


Bailey
senior tag

5.9

(#11) Goxi válasza jacis (#1) üzenetére


Goxi
tag

Én is. Egy kisebb szívrohamot ki is hordtam lábon, mikor megláttam az oldalsó keretet.

Kozepkategoriában teljesen ok lesz. Kíváncsi vagyok milyen procit parkolnak bele.

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Az a kamera nagyon hasznos lehet...

Samsung Galaxy S23+

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

"Az állítólagos Huawei G10, kódnevén a Maimang 6"

A képeket megnézve azt hittem , hogy G6 a kódneve. :)

(#14) Bailey


Bailey
senior tag

Most, hogy nézem, ez nem sokban különbözik a Honor 6X-től. Annak is van 4/64-es változata, a kamera 12+2 megapixeles hátul, és Kirin 655 van benne. Egyedül a forma az új, hogy igazodjon a trendekhez.

(#15) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Legyen egy picit még nagyobb és nevezzék el tabletnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.