Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

első blikkre olyan alsósnak tűnik az anyaghasználat és a gombok is túl kerekdedek lettek.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) baleee89


baleee89
aktív tag

Miért jár automatikusan a méret csőkenése a tudás csőkenésével :F mi van azokkal akik nem akarnak egy tepsít maguknál tartani :F

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3) keIdor


keIdor
titán

Itt Európában annyira kevés a QWERTY-s telefon, jöhetne egy ide is. Vagy valami javított Desire Z.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) plus44


plus44
veterán

Így első blikkre tényleg elég gagyi hatása van a felhasznált anyagoknak, de ne legyen igazam, ami pedig szubjektív, de tény, hogy óriási...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) LA_COSTE válasza baleee89 (#2) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Látszat csupán az oka...

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

A HTC visszafele fejlődik a SOC-ok terén? Rendre jönnek a telói 800 MHz-es procikkal. Rendben, hogy kisebb csíkszélességen készült, meg hogy kevesebb a fogyasztása és modernebb gyártási technológia, de szerintem akkor se hozza a Desireben levő proci teljesítményét.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) parkr válasza baleee89 (#2) üzenetére


parkr
őstag

milyen csöveket kell kenni? ;]

(#8) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Qwerty kedvelo ember vagyok, mivel sokat potyogok, de le nem cserelnem az EVO 4G-m a shiftre csak a fizikai qwerty meglete miatt, pluasz a hardwer is kicsit gyengebbnek tunik, de ezt elobb ki kene probalni, ne torjunk felette koran palcat...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#9) Freddycom


Freddycom
őstag

Egyrészt, amit ti is mondtatok, gagyi anyaghasználatot sejtet a kép és sztem ez a narancssárga szín is csak tetézi ezt.

(#10) skajwa


skajwa
senior tag

Ez most nem az amerikai piacra szánt Desire Z?

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#11) m@xsys


m@xsys
senior tag

Elég gagyi anyaghasználatnak tűnik by HTC.
Kezd elmenni az egész HTC a "nem gond ha nem veszem meg" kategoriába. Sőt ajánlott nem megvenni, mert sorra jönnek ki a gondok is egyes készülékeknél. Bőven elég csak fórumokba beleolvasni :(
Bezzeg a régi HTC, Qtek, i-mate-k még milyen jók voltak :K

[ Szerkesztve ]

(#12) N4ri87 válasza m@xsys (#11) üzenetére


N4ri87
senior tag

Elfogulatlanul mondhatom, hogy nekem is az az érzésem, hogy a HTC a Desireig szárnyalt, Desire után meg már csak mászik.

C805

(#13) killer2


killer2
tag

A Desire-nél meg szerintem a multitouch-al van a gond. Aki androidon játszani is szeretne valami olyat, amihez kell a multitouch, az felejtheti azt is, mert nem tudja követni normálisan a két pontot, akárcsak a Nexus. Nem értem miért jó ez nekik, hogy nem bírnak egy normális készüléket piacra dobni. Eddig szinte minddel volt valami gond. A Desire Z szerintem egy nagyon szép telefon a bill-e is kifejezetten jó, de az a mechanika. Ez a 800 Mhz-s proci is olyan, amit nem bírok megérteni. Lassanként a középkategóriás telefonokban van 800as proci és erre az Evo 4G meg olyat kap. Ezzel nem is lenne baj, ha mellette nem lenne ilyen brutális az árszabásuk. Nevetségesnek tartom, hogy pl a Legend, ami az alumínium házon kívül egy abszolút középkategóriás telefon olyan árban van, mint pl a Galaxy S, ami hardverben elég durván üti. Az utóbbi időben a Sense-en kívül semmit sem tudnak felmutatni, amiért érdemes lenne HTC-t venni, legalábbis android téren. Nem értem mi van velük, régebben a WinMo mintha nem lett volna ilyen problémás nekik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.