Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Murderer69


Murderer69
őstag

V3 nem kicsit :)) amúgy így első blikre azt mondom nem is baj hogy nem tervezik a kis hazánkban ez a telefont....

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Tetszetős.
A gombkiosztással meglehet barátkozni, a formái világa meg V3. Nem lepne meg ha sláger termék lenne ezis. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Jó nagy tepsi lesz ez is :D

http://instagram.com/_doublez_

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nem kell, nem kell :D

I humbly and respectfully decline™

(#5) gerilee


gerilee
aktív tag

Az N76 utódját látom benne. De így első ránézésre nekem kicsinek tűnik a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#6) Jadro válasza gerilee (#5) üzenetére


Jadro
veterán

Cserébe legalább jó tepsi az egész. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok a méreteire. Az N76 ból kiindulva hiába lapos ha akkora lesz mint egy péklapát.

(#8) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jajj. :(

(#9) Lirion


Lirion
addikt

100x52x17 a mérete, ebből ki lehet találni, mennyire péklapát, de én semmi újat nem látok ebben a készülékben, biztosan nem a tudása fogja eladni, inkább a külseje..

(#10) Dare2Live válasza Lirion (#9) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

gondolom akiknek tetszik a "blackbery" gombsor és ezt flipben akarják. sms bajnokok... éshasonlók...

6650 nem nagyon más méretben oszt:
"a 6650 T-Mobile kellemes benyomást tett rám. Tényleg nagyon minőségi, a fém elő és hátlap, a nyitómechanika, a billentyűzet egyaránt meggyőző, egy szétnyitható Nokia sem tetszett még ennyire. Adatkommunikáció terén szintén rendben van, egyedül a WiFi-t hiányolom egy kicsit, de valószínűleg azért hagyták ki belőle, mert nem akarnak házon belül konkurenciát teremteni az E51-nek. A GPS-vevő és a Nokia Maps 1.2 megléte örömteli, ugyanakkor mint említettem, navigációs célokra egy efféle okostelefon csak korlátozottan használható. A Feature Pack 2-ben meglévő, a telefonból mégis hiányzó szolgáltatás nagy kérdőjelet rajzotlak a fejem fölé, talán ezt mondanám a készülék legnagyobb hibájának. Ára kétéves előfizetéssel bruttó 50.000 forint, tehát az E51-nél és a 6120 Classic-nál is drágább egy kicsit, de ettől függetlenül bátran ajánlhatom azoknak, akik egy normálisan kinéző kagyló okostelefont akarnak."

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Tiszta V3 formavilág :D Mivan mostanában mindenki összeáll valamelyik gyártóval csendben?! :D

(#12) <NewL> válasza Ricardo (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

Inkabb szivlapat:d

There's an app for that

(#13)



aktív tag

AT&T számára tervezet mobil....
nah ebből akkor nemhiszem hogy EU kapni fog.
pedig brjön nekem :((

Már 16 éve itt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.