Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Vékony keret mániások örülhetnek, de azért egy 3GB RAM-ot rakhattak volna bele, ha már "csúcsphablet". Ja feltételezés.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) 1697 válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


1697
tag

Örülünk is-)) Nem igazán bírjuk a Sony,Iphone féle borzalmakat.

(#3) roli543


roli543
őstag

Ez a telefon jöhetne 5ös méretben is :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Cyberpunk válasza 1697 (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig kell valamennyi, mi nyeli el a mozgási energiát, ha leesik? A kijelző üveg. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) Fritz Teufel válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Tök mindegy. Vastag kerettel is törik, főleg, ha a sarkot éri ütés.
Egyébként meg minek az efféle védelem?! Legalább a szerviznek is van dolga, valamint lehet az egyik legdrágább összetevőt is külön értékesíteni. A legjobb, ha a kijelzőt egybe építik az üveggel, hogy ne lehessen szétszedni. Az még inkább megdrágítja a cserealkatrészt, komolyabb bevétel :C

"GG elég flexibilis" - nos, az egyik ismerősöm 1 hónapos GS5-ös masinája lett harcedzett. A teljes kijelző hosszában kettétört. Persze, a sarkára esett. Így jár az, aki nem a méretének megfelelő készüléket vásárol: ehhez a készülékez a 188 is kevés... agy tessék rá vigyázni :)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#6) tothmaxy182 válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nem kell ledobni... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#7) #16820480 válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elvileg a GG elég flexibilis, vannak róla ilyen videók, ahol majdnem derékszögbe hajtják az üveglapot. Egyébként meg a szifon is pont úgy törik, ha földre dobod.

[ Szerkesztve ]

(#8) Cyberpunk válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja én is ezt vallom, de nekem is sikerült, igaz a szifon túlélte, némi sebet leszámítva a sarkán. Persze tokkal lehet extravédelmet adni, de én meg utálom a tokokat. Szerintem annyi oldalkeret kell, mint ami egy i5/s-nél van alul, meg felül lehet faragni belőle. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) Paul119 válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem az f6ot sikerult le ejteni hala egnek a vastag alja felfogta igaz azota nem akar passzolni a hatlap :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Pont 1520-n gondolkodom, de sokat írok egy kézzel és azzal lehetetlen. (Szal marad a 930) Nem tudom, tetszenek a phabletek, csakhát az egykezes használatot lehet nélkülözni?

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) Cyberpunk válasza moleculez (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Helyzet függő. Szerintem már egy 5" sem egykezes, de ez egyéni adottságoktól is függ.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) dsr


dsr
senior tag

Nagyon tetszik :)

(#13) Robertoq válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


Robertoq
őstag

Szerintem annyi oldalkeret kell,
Minek :F

Amúgy ez a tökéletes felső káva jelenleg, de a többi részbe se tudnék belekötni :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Cyberpunk válasza Robertoq (#13) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy okot már leírtam, a másik meg a fogás miatt. A másik meg a dizájn, igy csak egy kijelződ van gyak. semmi extra.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) #71562240 válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


#71562240
törölt tag

Minél nagyobb a kijelző, minél kisebb a telefon, annál jobb.

(#16) Fr0z3n válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Sokan sajnos azt akarják. Egy keret nélküli mobilt. Pl ott a Sharp Crystal, mennyien áradoztak, hogy milyen szép. Közben meg elég csúf szvsz. De elég 1x leesnie és hellószia kijelző. De nem baj, kell rá egy vastag gumitok ami megvédi ;]

(#17) #86973952


#86973952
törölt tag

Belépőárra kíváncsi leszek, bár náluk még mindig jobban alakul lefelé az idő előrehaladtával. 3 giga tényleg elfért volna benne. Üzemidőre én viszont nagyon kíváncsi leszek.

"Huawei officials have even apparently said that the Ascend Mate 7 is going to be "by far" the best big-screen phone around, and that it's built like it's worth more than CNY 5,000 ($813). Don't panic, however, for Huawei certainly won't price it that high. The company is, after all, known for decently priced offerings with good specs, and we can't remember ever seeing a Huawei device in such a price range."

[ Szerkesztve ]

(#18) Robertoq válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


Robertoq
őstag

Ok elfogadom :R Bár törésnél nem biztos, hogy segít és nem az alapján veszek telefont hogy vajon hogy fogja bírni a gravitációt :) A fogásnál meg semmi különbséget nem tapasztaltam pár évet alatt amíg összementek a kávák.

(#19) Kex613826


Kex613826
tag

Én szereptem a huawei-t, de ez a formaterv szerintem kicsit gagyira sikerült!

Be positive, nothing is perfect!

(#20) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nekem nagyon bejön, szerintem nagyon eltalálták a formatervet, csak az ujjlenyomatolvasó kialakítása nem tetszik.
A kijelzőre kiváncsi leszek, ha ennyire jónak ígérik.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#21) ricshard444


ricshard444
veterán

Nagyon tetszenek a most megjelenő, csúcs "másodrangú" telefonok. Letisztultak, minőséget sugároznak, simán bevállalnék egyet.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#22) Duree


Duree
veterán

Nagyon,nagyon jól néz ki,de biztosan nem olcsóbb kategóriába illeszkedik majd.Lehet egy LG G3 ára is.

duree54

(#23) Ali G. válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Ali G.
senior tag

itt van értelme a vékony kávának mert rohadt nagy tepsi lenne vastag kávával és nincs értelme a kávának mert ha leesik szarrá törik a képernyő :D

(#24) NemesTom


NemesTom
tag

Szép-szép, csak jöjjön már ki, és tudjunk egy árat :))

(#25) Cyberpunk válasza Ali G. (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont káva nélkül törik szét könnyebben. ;) Persze vigyázni kell.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Forest48 válasza Robertoq (#13) üzenetére


Forest48
aktív tag

Akkor a sharp az milyen?! :DD
Amúgy tényleg ez a kávaméret az ideális, és ők nem úgy csíptek belőle, hogy átkerült a másik oldalra...
Pofásan néz ki, de azért kíváncsi leszek a kiállított darabra is, mert az első képeken sok telefonnal varázsolnak kisebb kávát.

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Engem a kinézete annyira nem fogott meg, de amúgy dobro. :K

(#28) #86973952 válasza Forest48 (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sharp -nak már nem kell marketing keret, elég csak egy képet mutatni és minden témában róla beszélnek. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#29) #86973952


#86973952
törölt tag

Most már kiderült, hogy lesz 3 gigás is és jön Magyarországra is. (G7 mellett)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.