Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én azt hittem előre hogy az a gusztustalan gyémánt hátlap nélkül is kiadták a diamondot, mert csupán az tart vissza a vásárlástól, no de ez ilyen hosszuságban nem tetszik

Cseberből vederbe

(#2) joergie válasza LEFTHORSE1 (#1) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem semmi gond vele. Bár nekem a s6*0 széria jobban tetszik :R
Ha már smartphone...Meg ez nem sok újat tud felmutatni az s730al szemben, max a dizájn új.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez a hat"lap" szornyu, borzaszto, fuj:(

(#4) Mamuska


Mamuska
őstag

Ez az s730 utódja? Az a modell baszott drága a touch cruise csak egy-két ezressel kerül többe, remélhetőleg nem ezt az árszabást csinálják ennél a modellnél.

(#5) LEFTHORSE1 válasza ThorsHUN (#3) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ugye? Valaki a HTC-nél óriási izlésficamban szenved

Cseberből vederbe

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Aránytalanul hosszúkásnak tűnik nekem. :P
Na meg az a hátlap sem valami gyönyörűség, arról nem is beszélve hogy nem lehet túl praktikus, ha az ember arra támasztja.
Kijelzője is lehetne azért érintésérzékeny. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) papi77


papi77
addikt

Nem lehet minden okosteló érintős :U :)

Az első: NOKIA 1611

(#8) BloodRay válasza papi77 (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

Pedig nem ártana. :P
Nem azt mondom ne legyen billentyűzete, de érintőkijelző igen hasznos tud lenni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) arcos válasza joergie (#2) üzenetére


arcos
tag

Azert a programok futtatásához 256 MB RAM-ot kapunk a 64MB helyett, ami nagyon hasznos, ha a windows nem kapcsolja ki a programot, csak a háttérbe teszi. A CPU is erosebb pont annyival, hogy akadas nelkul fusson egy normal mpeg4-es film, 400 helyett 528MHz.
Ha az s730 alá megy árban, akkor mind az S730 mind az S710 forgalmazását megszunteti szerintem a HTC.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#10) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Te jó ég, ez nagyon hosszú :Y

(#11) <NewL>


<NewL>
addikt

Ezek a hátlapok nagyon tetszenek,valahol meg kellene fogdosni egy HTC-t mostmár.

There's an app for that

(#12) bt infó válasza <NewL> (#11) üzenetére


bt infó
tag

igazad van de ez akkor se "rendes"

A pecsét helye

(#13) Trak válasza arcos (#9) üzenetére


Trak
addikt

S730 már meg is szűnt. Boltokban még van, de a gyártótól már nem igazán lehet venni.
S710 pedig már régebben erre a sorsra jutott.
Ezért is van itt az utód. Nekem a "Rose" fantázianév nem tetszik, mi ebben a Rose ?:)

Várhatóan 100-105k körül lesz az ára megjelenéskor, boltfüggő, még hivatalos, kicsit drágább, de megbízható helyen is esélyes a 99.900.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#14) erdoke válasza BloodRay (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ha a kijelzője érintős lenne, már nem is okostelefonról, hanem PDA-ról beszélnénk. Valószínűleg jelentősen meg is drágítaná (hw + WM Pro).
Én azt nem tudom, milyen navigációs szoftvert lehet egyszerűen és kényelmesen vezérelni touchscreen nélkül?

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.