Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

A spec és az ár ütős, viszont a kinézetét nem tudom hova tenni :(

(#2) South Velen


South Velen
addikt

Az üzemidő brutál jónak ígérkezik és a teljesítmény is magas szinten lesz ezzel a lapkával és felbontással. Viszont kétlem, hogy ilyen szintű hardvert a Samsung csak ennyiert adna. Azért ez a 2.5GB ram viccesen szanalmas, gondolom néhány centtel lett volna dragabb ha 3GB kerül bele, de úgy már túl jó lett volna.

(#1) mg1992mg: Nekem az első Samsung Nexus S-t juttatja eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#3) Szakiii válasza South Velen (#2) üzenetére


Szakiii
addikt

Komolyan ez se elég 30 ezerért? Úgy hogy nem egy noname neve van?

(#4) w.miki


w.miki
veterán

A kinézet béna, de a kijelzőméret már tetszik.
Jöhetne néhány 4" teló is a sok péklapát mellé.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5) South Velen válasza Szakiii (#3) üzenetére


South Velen
addikt

Több mint elég, ezért is mondtam, hogy kétlem, hogy ennyi lesz.

Csak maga a 2.5GB ram a vicces, hogy akkormármérnem 3, mert alkatrész árban max egy dolcsival lett volna drágább, a használati értéket viszont olykor érezhetően növelte volna. De nyilván nem akartak túl jó készüléket lerakni az asztalra, a belső konkurencia elkerülése végett.

[ Szerkesztve ]

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy ez így - ebben a méretben ezzel a konfiggal kellően jó áron érkezik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Nos, ez marha gyorsan jöjjön ide!

[ Szerkesztve ]

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Jópofának tűnik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Ennyiért ez igen jó ajánlat lehet, de ez a kinézet... Háát.. :DDD

S9+

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon reneszánsz ez a külső. Egy kinyújtott galaxy mini jutott róla az eszembe. Az ára viszont fantasztikus, túl szép is talán. :U

Finn the human

(#11) whatwhatwhat válasza South Velen (#5) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Akkor ennyi erővel már miért nem 3.5, akkor meg már miért nem 4, akkor meg már miért nem 8 stb.. :D ha mindenből csak egyel jobbat/többet tennének bele, akkor a végén 2x annyiba kerülne az eszköz. Valahol meg kell húzni a vonalat :)

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

mi ez a fos? meg a render kepeken is gaz a kinezete

[ Szerkesztve ]

(#13) janeszgol válasza hemaka (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért lenne fos? Nincs ilyen kinézetű telefon (mondjuk ez érthető, bár szerintem nem csúnya, csak furcsa), 4.5 col amoled hd, korrekt hardver, remélhetőleg korrekt kamera és Nougat. Kell!!!

[ Szerkesztve ]

(#14) atosan


atosan
addikt

Kinézet fura, annyira, hogy már majdnem tetszik. Méret jó lenne a feleségemnek. Ára marha jó...lenne.

Maine coon

(#15) South Velen válasza whatwhatwhat (#11) üzenetére


South Velen
addikt

persze persze, de annak is szól ez, hogy akkor mostmár jönnek telefonok 2.87GB RAM-mal is? :D én még nem láttam telefont 2.5g rammal, merthát sok értelme nincs is, hacsak nem szándékos pozíciónálás.

[ Szerkesztve ]

(#16) janeszgol válasza South Velen (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

De az lesz, mint a 1,5-es. Bár azt nem taglalja a cikk, hogy ez a 2.5 giga hogy látszik, mert az OS lefoglal magának ramdiszkhez.

[ Szerkesztve ]

(#17) Crafter32


Crafter32
őstag

Jaj, de csúnya!

(#18) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Retro samsungos kinézete van, és ilyen köntösben nagyon tetszik. Még kétszer ennyiért sem lenne teljesen elszállt ajánlat várós.

(#19) Sunyista


Sunyista
tag

Az egyik kép elég elcseszett lett rendernek, full ferde rajta a kijelző, biztos ebédszünet előtt készült, osztjóvanazúgy.

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#20) RaveForce


RaveForce
veterán

Elolrol pezsdito vegre valami uj, a hatulja is jol nez ki.... nada a kamera kornyeken mi tortenik?! Konkretan mintha az a resz meg lenne bontva es hiányozna vmi takaro betet v nem tudom.. de nagyon industrialis a beutese..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) SkyLine3000 válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell félni. Mire ideér (ha egyáltalán...), egészen biztos, h nem 29e lesz. Inkább 40, méginkább 45e.
Ezt a 2,5gb ramot én sem értem. Hogy jött ez ki nekik? Nem lett volna jó, ha még hozzácsapnak 5 centet és akkor legyen 3gb?

(#22) -Faceless- válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


-Faceless-
őstag

Valószínűleg nem, mivel a 3 GB-os modulokra sokkal nagyobb kereslet van. Az összes alkatrészt valószínűleg a polc legalján hátulról kaparták ki, mint a kijelzőt, a kamerákat, stb, és ezért is kerül annyiba amennyibe.
Ennyi pénzért örüljön az ember, hogy ennyi van benne, és nem 1.5.

(#23) tixem


tixem
addikt

Galaxy ACE te agy az? :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#24) parkr válasza tixem (#23) üzenetére


parkr
őstag

nem hasonlít..

egyébként vicces, állandóan az a baj hogy ugyanolyan szappantartók a samsungok, most jött egy más design és: "mi ez a szar?" :U

(#25) domos


domos
senior tag

"Fotók érkeztek a Galaxy Stellar 2-ről" vs. Designed by Toooajk. :U

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#26) blesius


blesius
csendes tag

Csak nekem hihetetlen ez a 699 yuan-os ár? Még a Redmi Note 4 is, ami hasonló felszereltséggel érkezik, 899 és 1199 yuan között mozog...

(#27) vilmose33


vilmose33
őstag

Bedurvult a Samsung -ha tényleg ennyi lesz- ilyen aggreszív árazással Kínában. Jó lenne szerezni egyet :C

A jövő most van

(#28) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Végre egy új forma a telefonok között! Hátha elindul valami.

(#29) tixem válasza parkr (#24) üzenetére


tixem
addikt

Nem e? Csak képzeld el oldalsó kávák nélkül és rakd át a samsung logót a home gomb fölé. Tádámm, stellar 2

Nem tudom kikre gondolsz, én speciel örülök annak, hogy a Galaxy s5-tel elhagyták ezt a bazári kavicsformát és áttértek arra a dizájnra az s6-tal amit kisebb-nagyobb változásokkal most nyomatnak.

Erre valaki megtalálja a fiók alján a Galaxy Ace-ét és felgyullad az a kis villanykörte a fejében: "most, hogy végre megtanultunk telefont rajzolni, vegyük elő újra ezt a hulladék formavilágot. Olcsó telefonnak jó lesz ez is"

Ennyi a bajom. Ezt már egyszer láttuk és nem szerettük. A többség legalábbis. Galaxy S3 is ezt a kerekített formavilágot járatta csúcsra. Béna.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#30) kovike


kovike
tag

Telefonnak tökéletes, sőt! :)
nem csúcs, de 29.000 Ft-ért ez teljesen korrekt ajánlat :)

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#31) kromatika


kromatika
veterán

Na ez így nagyon csábító.

Légy jó mind halálig.

(#32) RaveForce válasza tixem (#29) üzenetére


RaveForce
veterán

"Ennyi a bajom. Ezt már egyszer láttuk és nem szerettük. A többség legalábbis. Galaxy S3 is ezt a kerekített formavilágot járatta csúcsra. "
Teves. Teves. Teves. :)
Szerettuk. Anno oda volt mindenki az S3 vonanalaiert. Igen. Mindenki. Elso kezbol dolgoztam ügyfelekkel 5 eve. Mki kajalta. Nem csoda h sokaig az S3 volt az abszolut android eladasi csucs. Tehat de. A tobbseg kajalta. A tulnyomo donto tobbseg. Es amugy ergonomiailag tenyleg tokely volt. Es akkoriban tennyleg kb szepseg ideal, annak ellenere h nálam az omnia7 a best design ever... :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#33) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Ha itthon 50k-n indulna, akkor is vennék, mint a cukrot.
Normális hardver kis kijelzővel. :)
Az alakja mondjuk nekem nem szimpi, de nem lehet minden tökéletes.

(#34) zeon.hu válasza tixem (#29) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Csak képzeld el oldalsó kávák nélkül és rakd át a samsung logót a home gomb fölé. Tádámm, stellar 2"

Azt tudtad, hogy az "Anya" szóból csak egy betűt kell elvenni, a többit egy kicsit megváltoztatni és az lesz belőle, hogy "Sör"? ! :D

#?*@&!

(#35) Luck Dragon

Specifikáció és az akkumulátor teljesen oké. De a formája az ízléstelen. Kompakt kütyük között inkább az SE-t választanám ha még nem is egy ár kategóriában jelölték őket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) parkr válasza tixem (#29) üzenetére


parkr
őstag

az egy ace3 te meg ace-t írtál. nem ugyanaz

ezekre hajaz inkább: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#37) zseko válasza RaveForce (#32) üzenetére


zseko
veterán

Én mondjuk utáltam :P Ki is hagytam, S2 után S4-em volt.

HR24.hu

(#38) szemy94


szemy94
senior tag

Nem értem mi a baj, végre nem hulladék kategóriájú hardverrel jön egy telefon, a méret is jó, ha megállna 50-nél itthon akkor is népszerű lesz (lenne). Ha meg kínából meg lehetne rendelni 30 körül, akkor pláne.

Az SE meg almát a körtével, vagy inkább almát a hólapáttal, egyik indult kb 150-ről iOs-el, másik meg ha igaz a hír indul 30-ról Android-dal...

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#39) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak nekem tetszik?

(#40) LilProphet90 válasza szupermacs (#39) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nekem is bejön, Galaxy Nexus jut róla eszembe. Ráadásul ezért a hardverért és árért már túl szép, még 40-50ért is bőven megéri SD626-tal.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#41) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Tudva, hogy most eléggé hiánycikk a kisméretű (~4,5" körüli) okosteló, a Samu előállna egy A3-at RAM-ban, képernyőméretben, és akksi kapacitásban is megszégyenítő modellel kevesebb mint harmad áron? :C :DD

Ne vicceljünk már... :N

Ez egy 3rd party koncepción alapuló spekuláció, ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Persze ha tévednék, valószínűleg nekem is meglenne a következő telefonom, mert ugyan szappantartó, de bejövős. :K

[ Szerkesztve ]

(#42) Soybex


Soybex
őstag

Ára eleggé meggyőző

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#43) Fall-N válasza janeszgol (#13) üzenetére


Fall-N
veterán

Ja 4,5", de akkora az alsó-felső káva, hogy méretre nem kisebb, mint egy 5"-os telefon. 😀

[ Szerkesztve ]

(#44) Fall-N


Fall-N
veterán

Az lemaradt, hogy szerintem az egész egy hoax. Ha ilyen olcsó lenne akkor gyenge LCD lenne benne és 1,5 GB RAM, meg valami olcsó (MTK, Speadtrum) SoC. Ha tényleg ez a spec akkor meg drágább lenne jóval, úgy dupla annyi.

[ Szerkesztve ]

(#45) Obyboy válasza hemaka (#12) üzenetére


Obyboy
addikt

Lehet hogy gáz a kinézet de ha valós a spec és az ár is akkor inkább ezt venném mint a J3(2017)-et.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#46) szemy94 válasza Fall-N (#43) üzenetére


szemy94
senior tag

Szebb, mint az Xperia Akármelyik, amúgy a legfontosabb az, hogy az oldalsó kávák legyenek keskenyek fogás szempontjából.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#47) JayZ


JayZ
tag

Atomtuti kis telefon lenne még 45k-ért is két éves hazai samsung garival. :) Dicséretes kijelzőméret ÉS HARDVER!!! Nem is értem hol spóroltak?
Ez a legjobb anyu-fon amit idén vehetsz majd karácsonyra a muternak. :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.