Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Brutkó ;]

(#2) Depression


Depression
veterán

Szép példány. De sose fogja megérni az árát, az is tuti.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Szerintem meg ronda... ezek az új alaplapok nekem nagyon nem tetszenek... úgy néznek ki mint anno a p3asok vagy a korai p4ek

(#4) ]Phobos[ válasza bacsis (#3) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Mer? Pislogjanak is, vagy mi? ;]

Amúgy katonás rendben vannak rajta a cuccok. Nice.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#5) FID


FID
őstag

Bejön a cucc nagyon is. De sosefogok kiadni alaplapért enyit. Életem legnagyobb hibájavolt h anno kiadtam 60k-t egy asus a8n30-sli deluxe alaplapért amibe 100mhz-vel tudttam többet huzni a 4200+ x2ön mint az a8n-sli se lappal.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Az Asus alaplapok kinézetével sosem volt gond(ebben a szegmensben) :K

(#7) bacsis válasza ]Phobos[ (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hiányoznak a szép nagy réz hőcsövek...
Jó'vanna nem tetszehet mindenkinek neeeem?
Én inkább maradok az X48nál! :R

(#8) sniper elite


sniper elite
senior tag

Nekem is jobban tetszik a mostani Rampage Extreme lapom,ha csak a látványt veszük figyelembe :)

(#9) Brae válasza bacsis (#7) üzenetére


Brae
őstag

Ez ES példány, nem ilyen lesz a végleges hűtés, tuti valami hítpájp szörny.

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez a ProbeIT jó húzás volt! :)

(#11) mokus1


mokus1
addikt

Mi az az utolsó képen??,,VTT CPU POWER CARD?

(#12) ]Phobos[ válasza bacsis (#7) üzenetére


]Phobos[
senior tag

:R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#13) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

durva jószág lesz, akárcsak az elődje.
tuti valami elmebeteg nagy hűtés lesz rajra, legalább 4t rézből kifarigcsálva :D

(#14) Tomi84 válasza #72042496 (#10) üzenetére


Tomi84
aktív tag

nekem is egyből ez jutott az eszembe.
a 16 fázisu PWM monnyuk nagy baromság, ráadásul sok helyet is foglal. Ilyen kategóriájú lapom már bőven elférne "digitális" PWM, max 8-10 fázissal. Kissebb is meg nem is fűt annyira. Maga a lap viszont elég csinos és az ProbeIT hatalmas ötlet. Remélem hamar elterjed.

(#15) KrAt


KrAt
veterán

Ejjha, de tudnék örülni egy ilyennek :B :)

(#16) Ijk


Ijk
nagyúr

Na Pistike termék ez is, hogy elmondhassa, hogy az övé nagyobb.
Könyörgöm, legalább lenne gyakorlati haszna egy ilyen drága cuccnak, ráadásul még 3 hónap alatt el is avul. Mondjuk biztosan nem én vagyok a célközönség.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17) Hunter2


Hunter2
addikt

"A tuningolók dolgát megkönnyítendő, az alaplapon található reset- és bekapcsoló gombok mellett további kapcsolók is helyet kaptak"

A következő meg az lessz hogy olyan vga-t adnak ki amin alapban lessz tűlfeszelési lehetőség , te csak a megfelelő ellenállást rakod rá.

(#18) #06658560 válasza mokus1 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Megeloztel. En azt meg melletennem, hogy esetleg meg valami csatlakozo siman felmehetett volna ra.PCI, vagy valami hasonlo.

(#19) shteer válasza Hunter2 (#17) üzenetére


shteer
titán

galaxy már régóta gyárt jumperrel emelhető magfeszültségű vga-kat :P

nagyon brutál az alaplap. ASUS foreva' :DD
SLI és CF egy lapon :C

..szerintem jónak tűnik

(#20) Zé_Mester válasza Ijk (#16) üzenetére


Zé_Mester
őstag

nem Pistike termék ez, sőt...

akinek szüksége lesz a lap adottságaira az nem fogja rá sajnálni a pénzt.
tuning szempontjából nem mindegy hogy egy alsó/középkategóriás lappal csinálod, vagy olyannal ami a leglegleg...
és van akinek csak ez számít. :K

a fesz mérési pont ötlete pedig a lehető legjobb, így nem kell a bios hülyeségét nézni, vagy a mérőprogram marhaságait, vagy épp a kis multiméterrel keresgetni a mérési pontot, hanem konkrét értékekkel tud számolni az ember, amik valós értékek. és ez nagyban segíti a tuningot (és most itt nem a "húzzunk rajta 10%-ot és az nekem elég" kategóriára gondolok.

az alaplapi vezérlőgombok pedig szintén a tuninghoz jönnek jól, pláne hogy azzal a kis joystick gombbal és a hozzá tartozó LCD Poster (gondolom ez is jár majd hozzá, kiindulva a Rampage Extreme-ből) a bios macerálása nélkül lehet az egész kócerájt állítani (VCore, VTT-GTL.....és még a többi kismillió opciót)

sztem jó lap lesz, persze meg fogják kérni az árát, ehez nem fér kétség.
de a minőséget meg kellett fizetni eddig is : egy full extrás A8-ast se gurítanak csak úgy az ember elé ;)

(#21) #72042496 válasza bacsis (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

A hír végén írják, hogy ez ES lap. A véglegesen tuti, hogy lesznek hatalmas, hőcsővel összekötött bordák, nem is ASUS lenne, ha ezt kihagynák. :)

(#22) Puma K


Puma K
veterán

"Három 16 sávos PCI Express foglalat várja a bővítőkártyák telepítését. A termék támogatja a 3-way és Quad SLI illetve a Quad CrossFireX technológiákat is."

Most akkor tudok ebbe a lapba 3x HD 4870 X2-öt használni és 3x Nv 9800 GX2-öt :F
Vagy esetleg én értek félre valamit? :U :DDD
Először valami nagyon brutál höcsöves/vizhütéses hütési megoldásra számítottam, de végül nem az tárult elém :)
Elég egyszerű az egésznek a kinézete, a kis pöckök lent meg elég jó ötlet, hogy ha valaki sárazjéggel tuningol :D
Inteles lap, tehát max 12Gb memóriát lehet belepakolni?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23) ADAM1337 válasza Puma K (#22) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

támogatja. :K
ha megnézed a képet látni hogy nincs rajta a teljes hütés, mivel az sb helyén ott a hőpaszta,
a középső hütés meg gondolom a chipset méretét takarja el a kiváncsi szemek elől..

(#24) gfefe válasza Puma K (#22) üzenetére


gfefe
őstag

Igen kezeli majd az Nvidia karikat is más kérdés, hogy hogyan mert nem lesz max 16 sávszeles hanem csak 8 ha jól tudom... csak így adta az nvidia a szabványt.... máskülönben az ő lapjait nem nagyon tudná eladni :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#25) Thrawn válasza gfefe (#24) üzenetére


Thrawn
félisten

Tri-SLI-nél 16/8/8 lesz ha jól tévedek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) gfefe válasza Thrawn (#25) üzenetére


gfefe
őstag

adott 16 os sávot?

nem hiszem bár majd kiderül ha teszteli a ph... szerintem logikusabb a 8-8-8 ... de a fene sem tudja...

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#27) Zé_Mester válasza Puma K (#22) üzenetére


Zé_Mester
őstag

3db 4870X2 nem fog benne menni, mert olyat nem lehet.
max 4 mag (eddig)

de mondjuk 3db 4850/70 már simán mehet ;)

(#28) Ste


Ste
addikt

egy beteg lap :W

(#29) Oliverda válasza Ste (#28) üzenetére


Oliverda
félisten

Az és ráadásul még baromi nagy is ahhoz képest hogy csak 1 CPU foglalat van rajta.

Ennek ellenére biztosan megveszik majd jó sokan.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) #06658560 válasza Puma K (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azert elgondolkodnek rajta, hogy kezeli a quad CF-et, ha csak harom PCIe slot van rajta...

(#31) Thrawn válasza #06658560 (#30) üzenetére


Thrawn
félisten

2 x 4870X2?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32) #72042496 válasza #06658560 (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

2 db X2. :) Legalábis én úgy tudom, hogy a "quad" a GPU-k számára utal.

Jól elkéstem. :B

[ Szerkesztve ]

(#33) hétalvó


hétalvó
addikt

nf200-nak nem illene rajta lennie egy ROG-on?
Kéne sejteni legalább az árát, gondolom 60k+. És ameddig a proci árakból csak az 1000 dolláros extreme-et ismerem, addig óvatosan gondolok ezekre az új jövevényekre.

Az MSI komolyabbnak tűnik így elsőre szerintem, bár sose venném azt.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#34) Tomi84 válasza Oliverda (#29) üzenetére


Tomi84
aktív tag

szerintem a legtöbb X58-as (de valszeg P55-ös, vagy akárhogy fogják hívni), lap ilyen lesz, mert van rajtuk plusz 2 memóriafoglalat. Annak meg azért kell a hely, egyértelmű, hogy kicsit szélesíteni kell majd a nyákot.
Jó nagy házikó kell majd hozzá.

(#35) subaruwrc


subaruwrc
félisten

hm hm.
azér elég komoly tuningarzenál sikerült annak ellenére hogy majd nem lehet tuningolni :))
már lassan megcsinál magától mindent :D várjuk a piros fekete hítpájp erdőt és a 90k-s árcédulát :C

(#36) #06658560 válasza hétalvó (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel tud SLit ezért kell lennie rajta.

Balika, Thrawn, ez el is felejtődött rendszeremben. :B Akkor tudja biztosítani a 2*16sávot, vagy egyik 16, máűsik 8? Ha utóbbi, akkor nem fogja vissza a két GPU-t a szávszélesség?

És ha már it tartunk, létezik már a távoli PCIe, vagy sem? Mert mitnha ez is egy új fícsö lett volna a 2.0 bevezetésekor...

[ Szerkesztve ]

(#37) Zé_Mester válasza hétalvó (#33) üzenetére


Zé_Mester
őstag

60k+ ???? :Y

jólesz az sztem 80k+-nak is, de lehet keveset mondtam ;)

(#38) PH-User


PH-User
addikt

Nekem sem tetszik, VGA-n kívül nem sok minden fér bele... Kevés a PCI :(((

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#39) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz ez 100k+, + heatpipe-dzsungel, ezen a lapon már tényleg nagyon sok extra van. :Y

Vajon az a kis sebváltó-szerű kis biszbasz "fsb" állításra van? ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#40) old gray


old gray
addikt

Ez megint felső-kategória. Inkább az átlaguser-nek szánt lapokról olvasnék szívesen infokat. Kihagynám a 45nm core2 duo / quad szériát és egyből erre váltanék. Kíváncsi vagyok, hogy egy átlag-tuninglap (mint anno a giga p35-ds3 volt) + i7 940-es cpu + 3GB ddr3 január környékén mennyibe fog kerülni. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#41) sNORh válasza lezso6 (#39) üzenetére


sNORh
addikt

kb.. alatta nemhinném hogy kapható lesz.. Nemgyenge lap lesz ez, már várom Gigáék hasonló megoldású lapjait :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#42) hétalvó válasza old gray (#40) üzenetére


hétalvó
addikt

azért belepréselhették volna 100k-ba a quad sli támogatást, 4*16 sávval, de úgy látom el vagytok ájulva tőle így is, mert asus meg rog meg marha drága. :D

Tudom az NV most nem számít mikor ott vannak az X2-esek, akkor még sok is az a 3 pcie16-os, de azért jó lenne ha mind 16-os lenne és nem 16-8-8. pláne 100k-ért.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#43) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Nekem a Rampage-ről a 3dfx ugyanilyen nevű fejlesztése ugrik be.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#44) klambi


klambi
addikt

hát odavág de az ára túl fog lőni minden célon, legalábbis azon amit józan ember adna érte! :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#45) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ha van esze az asusnak akkor 50k körül adja és vinni fogják mint a cukrot...

(#46) Male válasza #06658560 (#36) üzenetére


Male
nagyúr

Nem kell hozzá... mert ez X58, a lapgyártó fizet az nVidiának, és kész.

(#47) infectedmann


infectedmann
őstag

Őrült tuningosok szerelme lesz :)

(#48) sniper elite


sniper elite
senior tag

Én annyiban kicsit elégedetlen vagyok, hogy nemrég vettem egy Rampage Extreme lapot, erre ha kijön a nehalem akkor gondolkodhatom máris egy másik lapban, tudom hogy ebben van a nagy üzlet nekik, de sok felhasználónak elég kellemetlen szerintem!

(#49) misirulez


misirulez
senior tag

Ha jól tudom eddig nem létezett olyan lap ami egyszerre támogatná a cf-et és az sli-t is, nemde?
És ha jól olvasom a cikbből akkor ez a lap mind a kettőt tudja, tehát 2in ván?

érdekes...

(#50) old gray válasza hétalvó (#42) üzenetére


old gray
addikt

Pont az ellenkezőjét írtam, soha nem volt ilyen drága lapom, de mindegy...

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.