Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Na jó lista csak lehetett volna több újdonság a korábbi részekhez képest. :)

(#2) tomas51 válasza rdt89 (#1) üzenetére


tomas51
senior tag

Az felejtős, ez egyszerübb nekik.
Majd talán a car pass ba lesz. :D
Sokadszorra eladják ugyan azt, ez elég költséghatony ugye, a többi le van szarva...

(#3) rdt89 válasza tomas51 (#2) üzenetére


rdt89
addikt

De ha azt nézzük, hogy 2 évük van fejlesztésre és a sok új effektet a már leanimált gépekhez könnyebb megcsinálni és ezáltal élethűbb lesz a játék lehet ezzel tudnak csak időn belül maradni. Ettől függetlenül igen valóban ez a gépkocsi park kisebb eltéréssel a Motorsport 4 óta jelen van. :(

(#4) Raymond válasza rdt89 (#3) üzenetére


Raymond
félisten

Mas szempontbol viszont az a helyzet hogy a legendas kocsik amik ugyis erdekelnek sok jatekost mint ott vannak az elejetol. Aztan perszehogy lesz megint DLC, de azert nekem hianyozna ha egy uj autos jatekban nincsenek benne peldaul ezek:

1997 Honda Civic Type R
1997 Mitsubishi GTO
1999 Mitsubishi Lancer Evolution VI GSR
2004 Mitsubishi Lancer Evolution VIII MR
2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR
1997 Nissan Skyline GT-R V-Spec
2003 Nissan Fairlady Z
1998 Subaru Impreza 22B STi

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Én nagyon szeretem a Forzát, barátokkal sokat szórakoztunk vele One-on, de idővel felismertük, hogy hiába a sok fajta autó, nagyon soknak ugyan olyanok a menettulajdonságai tehát a textúrákon kívül nem sok pluszt ad az élményhez.

(#6) mephi666 válasza Raymond (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja látom az eclipse kimaradt a felsorolásból, én egy 95ös colt-ot -t is szívesen látnék :) nézegettem sokáig, hogy jó lenne... 1.6/115ló... mindez tonna alatti kasztnihoz elég jó (csak hát valószínű normális állapotút abból se lehet kifogni) ...na reménykedek tovább, hogy mire eljutnak a német autókig egy gsi astra-t beletesznek :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ezt vártam :C

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

98-02 Accord Type R...
99 Civic SI Coupé
ezeket hiányolom nagyon :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Gulugulu válasza mephi666 (#6) üzenetére


Gulugulu
újonc

Ha Coltot nem is találsz,de egy 92-től 96-ig gyártott Lancer 1.6-ost még találhatsz.950 kg és 113 lóerős.Elég jól megy az a típus is,tudom mert nekem is az van ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.