Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Forza 6 a jobb.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Mooka-Miki válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szerintem is, de azért tegyük hozzá a többi sim/félsim mellett kapta is volna a savat rendesen ha nem lépnek előre ez irányban. (Én már játszok vele mert megvan az ultimate kiadás és imádok esőben vezetni, de ennyit még nem anyáztam autókázás közben :DDD)

(#3) lmno


lmno
őstag

"Az új epizód egyik legjobb újítása, hogy például az esős futamok még jobban néznek ki az elődökhöz képest"
A Motorsport részekben szerintem nem volt eddig eső, a Horizon pedig egy másik vonal.
Amúgy nem is annyira a grafika a lényeg, hanem az irányítás az ami elég durva lett az esős pályákon.

(#4) Rage47


Rage47
veterán

szerintem a Horizon 2 jobb

(#5) bulikavagyok válasza Mooka-Miki (#2) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...de ennyit még nem anyáztam autókázás közben :DDD)" -Ne is mondd! Pont tegnap volt 5 esős futamon, a másodiknál teljesen kiborultam. Kormánnyal nyomom egyébként, de szégyen szemre kénytelen voltam kontrollerre, és külső nézetre váltani..

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a Golfon nem ment az ablaktörlő :C
nofene... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

De gagyinak tűnik mindkettő. Mintha az út felett mennének a levegőben. :s

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Mooka-Miki válasza bulikavagyok (#5) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Én csak is belső nézetből szeretek játszani. Nagy ritkán "kicsüccsenek" a motorháztetőre, de az is ritka.
(Én is kormánnyal játszok de még is csak erős közepes időket megyek, nem tudom mit rontok el. De gyakorlok és gyakorlok és gyakorlok, remélem idővel jobb lesz. "Csak"(?) egy éve autókázok a virtuális térben.)

(#9) bulikavagyok válasza Mooka-Miki (#8) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én motorházról nyomon kormánnyal, illetve külső nézetbe kontrollerrel. Már másfél éve megvan a kormányom, de még mindig kb 1 másodperccel gyorsabb vagyok egy kb másfél perces pályán kontrollerrel. Kivéve a formula autókkal, mert azok kontrollerrel nagyon nehezen vezethetőek. Ha időben akarsz fejlődni, és jó setup-okat letölteni gyere az FRH-hoz, és regisztrálj! Minden héten vannak köridőfutamok, a hétvégi versenyekről már nem is beszélve! Köridőfutamokon nagyon gyorsan lehet fejlődni, mert kaphatsz jó setup-okat, illetve a csapattársaid szellemautói ellen mehetsz, amiből szintén sokat tanulhatsz. Múlt vasárnap megtartottuk az első FM6 próba futamot, ahol már 14 voltunk! -szép szám ahhoz képest, h csak az Ultimate Edititon jelent meg..:D
Mi a GT-ed? Az enyém IamBulika. Vegyél fel! :R

[ Szerkesztve ]

(#10) Mooka-Miki válasza bulikavagyok (#9) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Ment PÜ! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.