Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Nagyon jó lett ez a Porsche csomag! A 928-ast egy kicsit én is hiányolom, ezen kívül semmi bajom vele.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem járt még le az EA licensze? Úgy volt nemrég, hogy nem sokáig van náluk már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) mlinus


mlinus
őstag

szerintem meg egy kicsit túl van árazva, főleg hogy megvettem a megaszuperdeluxe+season pass kiadást előrendelésbe és semennyi kedvezményt nem kaptam :U

(#4) plejik válasza mlinus (#3) üzenetére


plejik
addikt

Lehetne egy kicsit olcsóbb, de a Horizon 2 nél is megvettem a Porsche Pack-ot, bár az olcsóbb volt. MOndjuk nem tudom ennek is meddig tudok ellen állni, mert nagy Porsche rajongó vagyok és remeg érte a kezem.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5) aero. válasza mlinus (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ehh, most nezem, hogy 3990.... Az UK-ban meg 6400 atszamitva. Nem semmi, foleg, hogy a Car Pass-t is megvettem es meg a Fast & Furious se jart hozza....

(#6) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Azon kevés DLC közé tartozik, aminek értelme is van. A Forza 4-hez is megvettem a Porsche pakkot, kb az is ennyibe fájt akkor. (Kb. 3500 forintnyi MS pont - az EGYETLEN DLC, amiért valaha is fizettem).

Jelenleg nem rendelkezem konzollal, de most, hogy a Forza-franchise végre PC-n is tiszteletét teszi, kicsit kisimultam. Amennyiben pedig teljes játékként is jelenne meg a sorozatból (tehát a több tíz pálya, és a többszáz jármű), akkor a Turn10 simán megsarcolhatna 20-25 ezer forintra...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#7) Igric


Igric
tag

Tetszetős :-)

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Uj cikkiro, vagy csak en nem lattam meg? Egesz jo kis kedvcsinalot dobott ossze.

(#9) Csapoati válasza FoxiestFox (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dreampage elég régóta ír ide. :D
Szerintem rendben van a pakk ár/érték aránya, kár hogy még nincs One-om. Azonnali vétel lenne, de talán majd év végén.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) FoxiestFox válasza Csapoati (#9) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem sincs konzolom. Viszont a Porsche név kellemes emlékeket idéz a Porsche unleashed révén.

(#11) lmno válasza Csapoati (#9) üzenetére


lmno
őstag

Akkor lenne rendben az ár/érték aránya, hogyha aki megvette ****drágán az Ultimate edition-t, akkor ahhoz hozzávágnák ingyen.

(#12) Csapoati válasza lmno (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben teljesen igazad van. Én csak önmagában a pakkot néztem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.