Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ricshard444


ricshard444
veterán

Nem túl izmos értékelések X1 húzócímként :(

Vannak dolgok...

(#2) .LnB válasza ricshard444 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit vártál? 100%-os értékeléseket? Ez így szerintem tökéletes.
Már csak az fáj, hogy nagyon távol állok jelenleg anyagilag egy X1 vásárlásától. Pedig a 4. részt imádtam. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ricshard444 válasza .LnB (#2) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem, de egy stabil 90%+ átlagot igen, ez nem nagy elvárás egy ekkora címtől, ami jelenleg kb az egyetlen ami húzza a vásárlókat az X1 fele.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ha az IGN 8.8-oz adott akkor télleg nem lehet valami nagy durranás, általában 15-20%-kal szoktak fölé lőni minden címet.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem egész jó pontozásokat látunk.

Live-Die-Respawn

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

X1-t emiatt vennék. PS4-t meg a GT miatt, plusz azzal hamarabb lesz lehetséges, hogy támogatni fogja a Fanatec-kormányom. Arról nincs még infó?

(#7) Jeanne d'Arc

Szerintem is elég erős. Kivi leszek a konkurencia játéka a Gran mennyit fog majd kapni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Szerintem még túl jó pontokat is kapott ahhoz képest, hogy tartalomra nem épp olyan nagy a kínálata... 14 pálya az egy vicc a GT6-ban kínált 37-hez képest...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#9) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Kirívóbb eredményeket vártam volna...

(#10) muxi-muxi válasza unrealnoise (#8) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Nemcsak a GT6-hoz képest kevés a kínálat, hanem az elődhöz, a Forza 4-hez is. Az autók fele-harmada, ha megvan, ráadásul minden ötödikert külön is köhögni kell az Microsoftnak, ez lehúzás.

Nem vagyok rajongó típus, az ilyen húzásokkal löknek a konkurencia felé...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A GT6 még mindig nem nextgen okoskák, az PS3-ra jön. Szóval nem kell összehasonlítani a Forza 5 el. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Teljesen rendben van ez. Akik szerint nem: a Killzone: SF is húzócímnek lett számva, mégis stabilan 75 alatt van... és mindenki azt mondja, hogy jó az. Akkor a Forza meg pláne.

Holnap Ryse lesz, kíváncsi vagyok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) MasterMark


MasterMark
titán

Azért vannak itt páran akik el vannak tévedve.

Ilyen tök irreális pontozásokat várnak, mert irreálisan eltolódott a pontok rendszere.

1-6 szar, 7 középszar, 8 elmegy, 9 jó, 10 kiváló.

Közben ennek köze nincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#14) WhiteWalker válasza MasterMark (#13) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem pont igy jó a pontozás ahogy leírtad ;)

Nyitó címnek egész jó ...majd a Forza 6 lesz a tökély , addigra megtanulnak optimalizálni és kiismerik a határokat. Amúgy miben nyújt többet az öt a négyhez képest? :U

(#15) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Azért én hiányolom a Maple Valley-t és a Nürburgringet. Ettől függetlenül ugrik majd a kosárba a géppel együtt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#16) MasterMark válasza WhiteWalker (#14) üzenetére


MasterMark
titán

Hiba. :N

Switch Tax

(#17) narumon


narumon
őstag

No, ez a pontozások alapján egészen jól sikerült. Eddig a két konzolra van 1 db jól sikerült alkotás ahogy nézem :)

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#18) Slade92


Slade92
aktív tag

Tudom megint én leszek a sz@r szemét :K
Ahhoz képest hogy next gen. játék a GRID-nek valamivel szebb a grafikája!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.