Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nálam kifejezetten telitalálat volt, mondjuk lehet az is sokat segít, hogy amúgy a Lego játékokat is csípem felnőtt fejjel, SW-ben, LOTR-ban stb nem egy órám benn van. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

elsőre megtetszett.. aztán rájöttem, ebben van egy lego városka egy kis ez+az...
de van benne 3 lego verda és ennyi?! :U...
hát, kicsit kiábrándultam, pedig....hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) eeXaa válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


eeXaa
addikt

...everything is awesome! :)

(#4) btf válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


btf
aktív tag

Nekem tetszik a Lego-s kieg, de érdekes hogy míg a korábbi kiegek Hot Wheels/Blizzard Mountain/Fortune Island 9-10 autóval jöttek ki, itt van 3db meg majd valamikor kapunk egy Barn Find-ot...

Nekem ez a része csalódás, eddig Speed Champions név alatt több mint 40 autó jött ki az elmúlt 4 évben, szóval lenne miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Nem nagyon tetszett a hír mikor meghallottam, hogy Lego kiegészítő lesz , de annyira nem vészes. Igaz ha a kocsikat mi is építhetnènk meg kicsit több verda és nagyobb pálya jött volna még jobb lenne, így csak egy pénzszerzésre kidobott DLC a szememben, kicsit élvezhető koncepcióval.

(#6) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Plíííííz

Az internet korában, egy játék tesztbe, legalább egy gameplay videót is illesszetek már be! Annyira furák ezek a tesztek így. Nem a 90-es években vagyunk, hogy az 576kbyte újságot bújva elképzeljük, milyen lenne játszani vele. És még ott is sokat segített, hogy gamplay fotók voltak a cikkekben. Itt még az sincs szinte sosem.

Videóteszt meg 2 éve nem volt már.

[ Szerkesztve ]

(#7) hunluki


hunluki
senior tag

Személy szerint elég nagy csalódás, mint anno nagy lego racers fan gondoltam hogy na forza motorra épített, custom autókat összerakós és azok aerodinamikai tulajdonságait figyelembe vévő versenyek...

Hát nope. Persze, nem rossz, el lehet vele lenni meg egy poénnak jó, de én iszonyatosan brutál durva ziccerkihagyásnak érzem :(

(#8) XuChi válasza hunluki (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Óhh hát ahhoz dolgozni is kellett volna, ne hogy máááár. Ezt összehajították két kávészünet között és dől a lééééé mert lego :C

Ne várj komplexitást a mai játék ipartól, csak fossák a sok hulladékot, a nép meg veszi mert rá van írva egy agyonmajmolt márka neve.

(#9) hunluki válasza XuChi (#8) üzenetére


hunluki
senior tag

Azért vannak jó dolgok, szeretnék én is panaszkodni de olyan backlogom van hogy nyugdíjig nem érek a végére :) Ettől függetlenül nagyon sajnálom hogy nem öltek bele több energiát, remélem később még azért patchelnek bele rendes kontentet. 3 lego autó vicc, saját gyártású kocsi nagyon megdobná a móka faktort (online milyen szörnyszülöttek versenyei lennének már), legos versenyekre jöhetne néhány poén powerup, lenne benne még fantázia szerintem. Az hogy ebből mennyi fog megvalósulni... nincs sok hozzáfűzött reményem :(

(#10) GreatL


GreatL
őstag

Legós versenynek ott a Lego Racers. Ami abban volt az kb. elég is egy legós játéknak.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#11) hunluki válasza GreatL (#10) üzenetére


hunluki
senior tag

Ez szép és jó, sőt néhanapján elő is veszem játszani miért ne alapon, de azért örültem volna ha egy mai kornak azért grafikában/játékmenetben megfelelőbb játékot adnak a kezembe.

Legozni sokan szeretnek, versenyezni is, anno a lego racers is elég kult játék volt (én környezetemben legalábbis mindenképp), örültem volna egy forza alapú folytatásnak.

(#12) GreatL válasza hunluki (#11) üzenetére


GreatL
őstag

Sajnos a Lego játékok elmentek egy nagyon hülye irányba. Onnan már nem lesz visszatérés.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#13) AMD Power válasza GreatL (#12) üzenetére


AMD Power
titán

Mi lett a baj velük?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.