Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorgoszka


jorgoszka
tag

Igazán jó játék, kár, hogy PC-n belefutottak a Store-os blamába, így sokan nagyot csalódtak vagy teljes refundort kértek/kaptak. :W

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A valaha volt legjobb arcade autós játék.

Te dreampage, nem tudok ki alapította a legnagyobb magyar csapatot az RHUN-t? :D ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Németh Péter válasza jorgoszka (#1) üzenetére

Miféle Store-os blama volt?

(#4) Csapoati válasza .LnB (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is ez a top arcade autós játék. Volt már eredetibb sok, de ennyire egyben egy csomag sem volt. Talán annyi, hogy a térkép még mindig lehetne nagyobb, de ezen a dlc-k majd segítenek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Renok


Renok
senior tag

Kipróbáltam a demót PC-n, és nagyon rosszul fut. 40 fps fölé ritkán megy (medium-high, AA off) , pedig a gépem az ajánlott kategória hozzá. Szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB válasza Csapoati (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is a térkép a leggyengébb pont. Vagyis igazából nem gyenge, mert változatos és gyönyörű. Csak Ausztrália nem áll olyan közel hozzám. A második részben lévő Francia tájat nagyon megnézném ilyen kinézettel. Sajnos nekem a FH2 teljesen kimaradt. Ja és persze lehetne kicsit nagyobb. Ebben nálam a sokak által, sokat szidott The Crew verhetetlen még mindig.

(#7) oriic Egyáltalán nem jobb a Crew, de szerethető. Annak is van erőssége. Például a térkép, és, hogy folyamatosan egy session-ben vagy a többi játékossal, így jobban "él" a forgalom. De emelett van sok-sok hibája.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza Németh Péter (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt en sem ertem.

Amugy legjob mostani arkad jatek, nem ertem, hogy lehet egyaltalan valakinel jobb jatek a The Crew. Elfogadom, csak nem ertem. The Crew-bol egyedul a terkep meretet hoznam at ide.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) Csapoati válasza .LnB (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A táj nem volt sokkal rosszabb a FH2-ben sem. :) Amúgy igen, egybe kéne gyúrni a Crew térképét a Horizonnal, az lenne a tökéletes játék kb. Na majd a FH4! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) .LnB válasza Csapoati (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztán lenne New York-ban 5fps-em. :DDD

Gondolkodtam ezen én is, de szerintem az már túl nagy ilyen részletesség mellett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Csapoati válasza .LnB (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megtehetnék azt is a 4-ben, hogy kiadnák mondjuk a keleti parttal és dlc-kkel bővülhetne évekig nyugat felé. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Jó Teszt lett! :C

Én még várok egy jó leakciózásra, de kizártnak tartom, hogy ha lemegy 7-8 ezerre ne vegyem meg egyből digitálisan, addig meg türelemmel várok. :)

(#12) bulikavagyok válasza Csapoati (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez így rendben lesz, de nyugatról induljunk, ha kérhetem! :P ;]
Egyébként szerintem sanszos, h a negyedik rész Afrikában vagy Dél-Amerikában fog játszódni. Én az utóbbira tippelnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) .LnB válasza bulikavagyok (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japán lesz az nem Afrika vagy Dél-Amerika. ;)
Vagy USA lehet még szerintem.

Én ezt a kettőt tartom reálisnak (mert én értek hozzá, és mindent jobban tudok. :D Ja nem. Csak ez a tippem)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) BiP


BiP
nagyúr

Értem, hogy ez most Xbox teszt, és aki végignyomta a Forzákat, annak nem sok újdonsággal szolgál, de hogy semmilyen szinten nincs megemlítve, hogy a Horizon most először van PC-n,- ami szerintem komoly újítás a szériában - furcsa. (vagy hogy PC-sek és Xboxosok multizhatnak-e együtt).
Nekem legalábbis óriási újítás, hogy most már én is Forzázhatok. (Igaz, csak a demót próbáltam).
4K Ultrán elképesztően gyönyörű a játék. A legszebb autós eddig.
Bár ez a Colin Mcrae Dirt-ös / NFS ProStreet-es hangulat kicsit furcsa, de a bóklászás a szép emlékű Test Drive Unilimited-et idézte számomra, így mindenképp élvezetes.

(#1) jorgoszka ; (#16) Zsidaaj: Most már nagyon kíváncsi vagyok, mire gondoltok.

(#17) .LnB: én is 1070-nel nyomtam, kb. 40fps körül van, így belőttem 30fps lockra. De lehet választani 60-at is.
Igaz, azt nem próbáltam, hogy visszavenni a grafikából, de menjen a 60fps, úgy mennyiben más.

[ Szerkesztve ]

(#15) bulikavagyok válasza .LnB (#13) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Talán korai még ezt találgatni.. :) USA már volt, és valószinüleg túlságosan is hasonlítana a mostani térképhez, így ennek kicsi az esélye szerintem. Japán lehetne (erről egyébként megfeledkeztem), de nem hiszem, h kétszer egymás után balkéz szabályos országban játszódna a játék... -illetve azt se felejtsük el, h ott mennyire népszerűtlen az Xbox. Dél-Amerika elég változatos és egzotikus, így talán ez a legesélyesebb.. :P

[ Szerkesztve ]

(#16) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Nagyon jo jatek, kar ez a pc-c zagyva.

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#17) .LnB válasza bulikavagyok (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem találgatok. Mondom, hogy Japán lesz! ;)

(#14) BiP Egyetértek. 4K Ultrán 1070-nel 30fps lockkal? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Stauffenberg válasza .LnB (#2) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"A valaha volt legjobb arcade autós játék."

Kizárt, mert az a Need for Speed - Porsche Unleashed volt. :D Gyönyörű és hangulatos pályák, ügyesen hangolt vezetési modell, ami nem volt unalmas a tapasztaltabbaknak, de a kezdők is boldogultak vele, nem volt szükség hatalmas villogó nyilakra amikkel hülyének néznek, nem tették bele a teljesen fogyatékos és általam rühellt rendőrös üldözéseket, rendes cockpit kamerát is választhattál.

Ha valamiből, akkor abból igazán jöhetne egy remastered kiadás! :) Szerintem az olyan magasra tette az arcade autóversenyzés nívóját, hogy azóta egyetlen NFS sem tudta megugrani. De a Forza Horizon legalább kicsit felidézi hangulatban (nem játékmenetben).

De persze hatalmasat fordult a világ 16 év alatt, egy NFS Porshe Unleashed ma már eladhatatlan lenne. Nekem viszont meghatározó élmény volt 16 éve, meg azóta is többször elővéve.

(#19) BiP válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Porsche Unlimited éljenzésével egyetértek. Nagyszerű játék volt, egy remasterednek én is nagyon örülnék.

Bár vezetésben nem üti a Porsche-t, de a jó az, hogy a Horizon hozza a klasszikus NFS-ek hangulatát. (nem az Underground vonalra gondolok, hanem amiből az nfs széria indult.)

(#20) bulikavagyok válasza .LnB (#17) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jaa, bocs! :D Belsős infó? ;]

Stauffenberg: Imádtam a Porsche Unleashed-et! Első autós multi élményeimet azzal szereztem. Emlékszem, h volt az autókban elakadásjelző is - mindig azzal szívattam a haverjaimat előzés után! :D

[ Szerkesztve ]

(#21) .LnB válasza Stauffenberg (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen a Posrche U nagy szám volt. De már az NFS4 is elég király volt a Posche pedig tovább lett csiszolva. Én akkor még nem éreztem rá a Porsche szeretetre, szóval kicsit később játszottam vele, de tetszett. Meg is értelem, hogy szép emlékeid vannak róla.

Nekem hangulatában a FH3 végre valami olyat ad vissza amire később is kellemesen fogok emlékezni. Mert manapság csak játszok, játszok, játszok játékokkal, de semmi maradandó. Mint egy futószalag. Ellenben a FH3-ban van "lélek", hangulat ami megfog.

Lehet láttad már a játék topikjában, de itt van pár kép tőlem, egyszerűen oda vagyok ezért a látványért. És most nem arról van szó, hogy grafikamajmoló vagyok.

[link] [link] [link]

(#20) bulikavagyok Inkább csak vágyálom mint belsős infó. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) Raymond


Raymond
félisten

Gyonyoru jatek, de sajnos csak a nagy kupacba kerult amibol valasztani kene mi legyen megveve/jatszva idohiany miatt. Az a keves jatekido ami van sok mas kozott kell hogy megosztojon (Rift jatekok es lehet kicsit tobb Eite mint eddig, BF1, meg mindig BO2, talan az NFS-t is be kene fejezni az Origin Access-en). Full aron ilyen kornyezetbe nemigen van ertelme beszerezni, pedig az elsot sokat jatszottam XB360-on par eve.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23) BiP válasza Raymond (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

"de sajnos csak a nagy kupacba kerult amibol valasztani kene mi legyen megveve/jatszva idohiany miatt."
Sajnos ez nagyon így van, meg kell válogatni, mivel játsszon az ember abban a porszemnyi kis szabadidőben, amit erre tud fordítani.
De annyira szép és élvezhető játék, hogy egyszerűen a gigantikus várólista elejére tettem :)

(#24) Keller16


Keller16
aktív tag

Valóban remek játék lett, de most hogy lett xboxom és nekiláttam a Horizon 1-nek, azt kell hogy mondjam, hogy az új rész hangulatban és zenekínálatban sehol nincs ahhoz képest. Grafikában, játékmenetben és tartalomban persze köröket ver rá.

(#25) Csapoati válasza Keller16 (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem a 2-3 hangulata sokkal jobban bejön, mint az 1-é, pedig utóbbival játszottam először.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) kovsol


kovsol
titán

Valaki akkor most már leírhatná mi ez a PC-s dolog, mert tervben van a megvétele nálam PC-re.

May the Force be with you!

(#27) .LnB válasza kovsol (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem megvan PC-n. Nem tudom miről beszélnek. Annyit tudok elmondani, hogy a gépigénye "szeszélyes" Nekem 1070-nel Ultrán beesik az fps városban. A topikjába írtak már olyat is, hogy 970-nel nem esik be. De minden gépen beállítható normálisan. Egyébként se a store-ral, se semmivel nem volt bajom egyszer sem.

Talán arra gondolnak, hogy pár embernél a letöltéssel volt bibi. Újraindult a letöltés és hasonlóak. Én ezeknél az eseteknél user errora gyanakszom mert nem rendszeres a probléma tudomásom szerint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) kovsol válasza .LnB (#27) üzenetére


kovsol
titán

Csak a demo-hoz volt szerencsém, de az jól futott nálam, így az miatt nem aggódom.

May the Force be with you!

(#29) jorgoszka válasza Németh Péter (#3) üzenetére


jorgoszka
tag

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst74706_Trouble-downloading-or-installing-the-10-4-16-update--Start-here.aspx

Itt olvashatsz róla bővebben. Igen sok refund volt ezután a nagyon kínos blama után. Többek között nálam is itt telt be a pohár, és visszakértem a játék árát (pedig amúgy nagyon tetszett).

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#30) Németh Péter válasza jorgoszka (#29) üzenetére

Nekem ez a dolog nem volt meg. Nekem simán telepített eddig minden frissítést. Habár rémlik most valami, hogy nem engedte letölteni, mert előbb magát a Windows-t kellett frissíteni. Vagy valami ilyesmi.

(#31) A.tessz válasza jorgoszka (#29) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez a nagyon kínos blama kb 10 perc utánajárás volt a neten, utána tolhattam a játékot megjelenés napján. Updatelni kellett a Windowst, amit valóban nem akart elsőre megcsinálni rendesen automatán.

(#32) jorgoszka válasza A.tessz (#31) üzenetére


jorgoszka
tag

Ööö, köszönöm, hogy kellő oda-nem-figyeléssel olvastad el a belinkelt fórumbejegyzéseket, ugyanis nem a hiányzó update problémáról van szó ott. Nem tartalmat kéne fogyasztani, hanem olvasni és megérteni. :W

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#33) A.tessz válasza jorgoszka (#32) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ha beírtad volna ide, és nem egy rosszul beágyazott linkre utalnál, már rég túl lettünk volna ezen.

Nekem pontosan ez volt a hibám és igen a Windows update segített. (2. komment)

"Windows 10 14393.222
Error: No errors, there is only a '' Play '' button for Forza. When pressed its on version 1.0.10.2
Short description: Restarted PC/ Windows Store, but the update is not available. It keeps saying '' play ''.

[ Szerkesztve ]

(#34) Zoltn


Zoltn
senior tag

Hjaaj annyira játszanék vele, de az ára kiborít, 18kieb@szott ezres! 10k alatt jó lenne. :(
A demo nagyon megfogot!

[ Szerkesztve ]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#35) gianni85


gianni85
veterán

egy kicsit elkésett ez a teszt, nem?

(#36) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok ittis megkérdezem , bárkinek van arról infója , hogy Xbox kontrolleren kívül hajlandó mással is működni a játék??? :U

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#37) Zoltn válasza dhstyle (#36) üzenetére


Zoltn
senior tag

A demót ps4 controlerrel toltam, azzal perfekt volt. Haverom steamcontrollerjével is megy szépen.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#39) Bib


Bib
őstag

Én jelenleg ennél jobb autós játékkal nem játszottam. :)

(#40) jorgoszka válasza dhstyle (#36) üzenetére


jorgoszka
tag

xoutput nevű progival megoldható (gúgli segít a rálelésében és használatában).

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#41) dhstyle válasza jorgoszka (#40) üzenetére


dhstyle
tag

de azzal a progival bármilyen joy működik vele? nincs kedvem 15-20kért venni xbox joyt..

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#42) jorgoszka válasza dhstyle (#41) üzenetére


jorgoszka
tag

mivel nem volt a kezemben a világ összes bármilyen joya, ezért nem ígérem biztosra, de egyébként is célszerű lenne olyat venned, ami hajaz az xbox kontrollerére. nekem ilyen van, minőségi és egészen baráti az ára:
[link]

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#43) dreampage válasza Renok (#5) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Tudomásom szerint az ajánlott konfigurációt 1080@30 értékhez lőtték be (Xbox One szint).

A játéknak soha nincs vége.

(#44) dreampage válasza BiP (#14) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A teszt az Xbox One verzió alapján készült, így a Windows 10 változatról nem tudnék mit mondani. Nekem sajnos nem olyan a gépem, hogy fusson rajta a játék. Abban viszont igazad van, hogy egy említést azért érdemelt volna a funkció. Most még újdonság, de hamarosan sztenderd lesz. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#45) dhstyle válasza jorgoszka (#42) üzenetére


dhstyle
tag

persze , énse úgy értettem :) az általad linket kontroller működik forzával? :U köszönöm szépen a segítséget és a választ is , több kérdés nincs :)) ja közben látom hogy a ravasz nem analóg.. így sajnos kiesik.. analógos ravasz kell a Forza miatt

[ Szerkesztve ]

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#46) Renok válasza dreampage (#43) üzenetére


Renok
senior tag

Jaaa.
Úgy megy. ;]

Csak nekem az már szaggatós 30FPS-sel, nem bírok így vele játszani.
Akkor mindent vissza kéne vennem medium-ra.

Köszi! :R :R

(#47) arc82


arc82
tag

Na ilyen címek kellenek az xboxnak.

Üdv

(#48) arc82


arc82
tag

Szép és rendkívül hangulatos a játék.

Üdv

(#49) martin0094


martin0094
csendes tag

Sziasztok!
Igaz hogy nem Xbox hanem PC.
De tegnap megvettem a játékot rendbe is volt vele minden ma is sokat játszottam vele azonban most este nem indul, semmi hibaüzenet csak felvillan a kép és bezáródik.
Ötlet valakinek?

(#50) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello
Elore is elnezest kerek, nagyon kezdo vagyok. Csak es kizarolag single play jatekokat nyomtam. Most vettem egy xbox s -t es a FH3-at. Lenne par kerdesem:
-az xbox ajánl nekem valami klubbot, mert hogy meg van a Forza. Az mi, es miert jo?
-Magaba a jatekban is van valami menu ahol klubok vannak az mas? Az mire jo?
-Mi az a forza hub? Nem nagyon tudok eligazodni benne.
-Youtube on latom, hogy egyesek rogzitik a versenyuket, vagy a kinti autokazasaikat valtozo kameranezetbol, azt hogyan lehet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.