Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Na ez aztán tartalmas kiegészítő, csak borsos az ára, bár cserébe tényleg bőséges tartalmat vonultat fel, csak ezek a DLC-k lassan kitesznek már egy teljes játék árát, egyre jobban kúsznak felfele az áraik. Nem összehasonlítási téma, de én a GOTY-s Witcher 3-at fekete pénteki akcióban 7495 ft-ért vettem digitálisba és más stílus de tartalmasabb kicsit, így én ennyit nem adnék ki érte bármennyire is tetszik.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

bulikavagyok hsz-e, benne a DLC térképe:

kép

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Live-Die-Respawn

(#3) rocket válasza rdt89 (#1) üzenetére


rocket
nagyúr

Iszonyat amit muvelnek a kiadok miota visszaszoritottak a warezt.

PC-re teljes aron az Ultimate+Expansion Pass (Ultimate melle akcios) ~37k....
Vajon meddig lehet ezeket a lehuzasokat meg fokozni.

#2: Rakd linkbe legyszives, hogy ne legyen spoiler.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4) bulikavagyok válasza rocket (#3) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Spoiler? :F Ahogy elindul a játék azonnal láthatod (és elérheted) a teljes térképet. Mi ebben a spoiler? Egyébként ha nem kattintasz rá kb semmi lényeges infót nem látsz a képen.. :B Maximum azt láthatod rajta, h kaptunk egy új Bar Find-ot -de ezt már korábban elárulta a kiadó.

[ Szerkesztve ]

(#5) rdt89 válasza rocket (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Hát érdekesek ezek a 30k feletti árak mostanában egyre több játéknál, és még abba se fér bele mindig minden kiegészítő...

(#6) Scholes9 válasza rocket (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amíg az emberek megveszik. Engem már nem vesznek palira, van számomra fontosabb is amire költeni tudok :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) FefeeX válasza rocket (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

Mondjuk volt is masszív leárazás black friday keretében... És a PC-sek az egyesített platform miatt fizetnek annyit, mint az Xboxosok. Korábban azért volt sírás, mert nem jön PCre, most meg mert drága... Nem számít, hogy ami olcsóbb, az töredéke olyan minőségre és tartalomra is...

rdt89: az Ultimate-ben benne van a CarPass, és 28900 forint most (BF-ben meg 20 volt), mondjuk most látom, hogy ez nem a CarPassban jön, hanem lett külön Season Pass is... Mondjuk akkor is érvényes az, hogy brutál tartalmat kapsz, és az sehol nincs ingyen...

[ Szerkesztve ]

(#8) micafighter válasza FefeeX (#7) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem az a baj hogy fizetni kell érte, hanem a végösszeggel. Ehhez a játékhoz nem szabad úgy hozzá állni mint egy történet központú játékhoz ahol a teljeset akarod hogy kerek legyen a történet. Forzábol azt kell beszerezni amire neked szükséged van. Ha több száz órát teszel bele ugyis megéri az árát, ha nem akarsz annyit akkor meg ott az alap játék 10k-ért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.