Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mettek


mettek
addikt

Én azt tudom elképzelni hogy ahogy a korai hozzáférés ugy a demo is csak ultimate edition mellé jár. Bár nekem jo mert azt rendeltem elő.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2) oriic válasza mettek (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A képen free demó van írva.

Live-Die-Respawn

(#3) mettek válasza oriic (#2) üzenetére


mettek
addikt

Illetve az is kérdéses hogy konzol only demo vagy win10 is mert nekem nincs már boxom...de majd kiderul.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

tuti lesz pc-re is. :)

(#5) hackeeeee válasza mettek (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel az első fecske lesz ilyen játékból (play anywhere), szerintem lesz win10-re is, ha demo lesz.

Véleményem szubjektív...

(#6) bajzal


bajzal
őstag

Arról van valami hír, hogy kormányokat mennyire fogja kezelni, Logitech G27 pl.?

(#7) hackeeeee válasza bajzal (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Guglizva ennyit találtam.

Véleményem szubjektív...

(#8) gali777 válasza bajzal (#6) üzenetére


gali777
őstag

Fogja és lassan kiadnak egy listát a támogatott kormányokkal.

[ Szerkesztve ]

(#9) AdluAn


AdluAn
tag

Sose lesz szeptember 23... Már nagyon várom

[ Szerkesztve ]

(#10) mettek


mettek
addikt

Van valakinek itt elite kontrollere? Egy forzához hozzá tud tenni élvezeti faktorban? Gondolok a ravaszokra, az elsó gombokra váltáshoz...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#11) gali777 válasza AdluAn (#9) üzenetére


gali777
őstag

Ne is mondd. Én TDU óta várok egy ilyen stílusú autós játékra PC-re. :D

(#12) AdluAn válasza gali777 (#11) üzenetére


AdluAn
tag

konzolvilágnál rendeltem elő az ultimate verziót remélem kihozzák pénteken.

(#13) gali777 válasza AdluAn (#12) üzenetére


gali777
őstag

Nem tudom, hogy pc-n akarsz-e játszani vele, de ha igen, akkor arra figyelj, hogy csak a digitális verzióval lehet pc-n is nyomni.

Amúgy nekem is be van rendelve az ultimate :D

[ Szerkesztve ]

(#14) AdluAn válasza gali777 (#13) üzenetére


AdluAn
tag

Tényleg? :Y :F Pedig direkt rákérdeztem tőlük.
"Tisztelt Konzolvilág

Érdeklődni szeretnék hogy az xbox one-ra előrendelhető Forza horizon 3 ultimate edition az lejátszható e Windows 10-es asztali számítógépen és ha igen és megrendelem akkor azt 23-án megkapom e vidéki városban?
Előre is köszönöm a válaszát
Üdvözlettel, XXX
Tisztelt Érdeklődő!

Várhatóan az összes újonnan megjelent játék játszható lesz már windows 10 platformon is.
Amennyiben nem jön közbe szállításí probléma a beszállító felől, mindenképpen biztosítjuk a megjelenés napjára az Önt által rendelt szoftvert.

Kellemes napot kívánunk!"

(#15) SybenX válasza AdluAn (#14) üzenetére


SybenX
őstag

Elvileg lesz dobozos PC-s verzió is,viszont azt még nem láttam sehol.Én is rendelném már, de nem tudom most hogy lesz ez a PC verzió megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#16) gali777 válasza AdluAn (#14) üzenetére


gali777
őstag

[link]

"Are Xbox Play Anywhere games digital only or also disc games?
Xbox Play Anywhere only applies to digital games. Xbox Play Anywhere games can be purchased in the Xbox Store, the Windows Store, or via a digital code at participating retailers."

Aztán lehet, hogy lesz direkt PC-s kiadás is, de ezt eddig nem nagyon tudni. Eddig ez a fix, hogy a digitálissal tudod PC-n is nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#17) AdluAn válasza gali777 (#16) üzenetére


AdluAn
tag

Ciki lenne ha nem tudnék vele pc-én játszani :S

(#18) gali777 válasza AdluAn (#17) üzenetére


gali777
őstag

Hát ahogy nézem a digitális 500 Ft-tal drágább a konzolvilágos lemezes verziótól, de legalább ez tuti, hogy megy PC-n is. Ilyen árkategóriában szerintem ez az 500 Ft nem tétel, és legalább békesség van :D

(#19) AdluAn válasza gali777 (#18) üzenetére


AdluAn
tag

nem is a pénz miatt hanem a doboz :) de várok még 1 hetet és ha nem lesz tuti hogy megy vagy nem lesz pc-és ultimate dobozos akkor szerintem digitális lesz. 24-én szombaton az lenne a programunk hogy a forzát toljuk :) már be van írva a naptárba :)

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A játékból nem lesz lemezes kiadás PC-re (se az alap, se az Ultimate), csak digitális.

(#17) AdluAn

Nem fogsz tudni Xbox One lemezzel PC-n játszani. Ha PC-n akarod tolni akkor meg kell venned MS Store-ból, vagy Xbox Live-ról a játékot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) AdluAn válasza oriic (#20) üzenetére


AdluAn
tag

Köszönöm. Akkor marad az MS store. az legalább akkor tuti hogy megy.

(#22) hackeeeee válasza AdluAn (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A lemezes változatok nem játszhatóak win10-en, csak a digitális változatok.

Közben már oric válaszolt, sorry. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23) gaben1993


gaben1993
tag

Sziasztok.
Steames változat várható? Ha igen, gondolom csak a megjelenés után egy bizonyos idővel lesz elérhető. Legalábbis nagyjából ezt olvastam. Valaki elmondhatná a tutit. :)

(#24) GabN73 válasza gaben1993 (#23) üzenetére


GabN73
addikt

Ha az MS tényleg le akarja nyomni idővel a Steamet, akkor a közelükbe se viszik a megjelenő játékokat... :DDD

(#25) oriic válasza gaben1993 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs róla infó, de szerintem jó ideig nem lesz. Egyedüli MS Store-os játék ami jön Steamre eddig az a Quantum Break, de az meg még ugye nem Play Anywhere-es alkotás. Persze később talán várható, MS jelezte hogy érkeznek majd AAA játékok a Valve rendszerébe, de nem az összes.

Live-Die-Respawn

(#26) gaben1993 válasza oriic (#25) üzenetére


gaben1993
tag

Akkor erre nem érdemes alapozni, pedig amit csak lehet szeretek steamen megvenni, szerintem a legtöbbünk ott tárolja legszívesebben a játékait. :) Pár hsz.-el előttem rá kérdeztek a kormány dologra, úgy tervezem, hogy veszek a játék mellé egy g29+ shifter szettet, egyenlőre tudom, hogy nincs hivatalos lista a támogatott kormányokról, de azért ez csak benne lesz. Vagy inkább várjam meg a vásárlással a fix listát, nehogy lukra fussak?

(#27) hackeeeee válasza oriic (#25) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a baj, hogy ezt sajnos inkább úgy kell mondani, hogy az MS Store-os játék, amit átköltöztetnek Steam-re, inkább.. :(

Reméljük más játék nem jár így.

Véleményem szubjektív...

(#28) gali777 válasza gaben1993 (#26) üzenetére


gali777
őstag

Lesz benne kormány támogatás és nem hiszem, hogy egy ilyen kormányt hagynának ki pont a listából :D
De nyilván az a legbiztosabb, ha megvárod a listát :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.