Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hatalmasat bukott? Te úgy őszintén miről beszélsz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) rdt89 válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Nem a Horizon 2-re értettem, hanem a Fast and Furious önálló játékára.

(#3) oriic válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit érdekes a megfogalmazás, de a film játékadaptációjáról beszél.

"Nitro mint funkció, és eléggé jól meg lett csinálva, de 1-2 versenyen kívül többször nem adja be."

Emlékeim szerint minden versenyen van nitró. Egyébként a háttérsztori szerint mi szállítjuk le a kocsikat, amikkel majd a filmben találkozunk.

Akik pedig az acsizásra mennek, jelentem kb 20 percnyi bénázással( az 50k-s acsi sokadjára jött össze) másfél óra alatt kiezrezhető. :) Mindezt ingyen. :)

Live-Die-Respawn

(#4) rdt89 válasza oriic (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem csak a 2 gyorsulásos szakaszon adta be, máskor nem engedte használni/tölteni se töltötte és nem is jelezte, hogy lenne.

(#5) CJ4567


CJ4567
veterán

Ha a 20 táblát összetöröd akkor egy Lamborghini Huracánt kapsz. Nem nem dátum miatt írom hanem tényleg igaz.
Szerintem nagyon rövid volt a játék, de nem rossz.

Orchialos: Oneon minden Versenyen van és tovább tart, 360-on 2 versenyben van ott is gyorsan kifogy

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#6) rdt89 válasza CJ4567 (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi az infókat, sajnos még 1 tábla maradt a 20-ból és nem találom. :) Tényleg rövid volt, de attól még szép gesztus volt a film előtt a Turn10 és a WB összefogása és ingyenes játéka. :)

(#7) oriic válasza CJ4567 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nabazze. :D Ilyen különbség van a két verzió között? :D Szép...

Live-Die-Respawn

(#8) CJ4567 válasza oriic (#7) üzenetére


CJ4567
veterán

Még mindig jobb mint az alapváltozat, már a 360-on is megvannak a dokkok, csak nem teljesen olyan mint a One-on, és pár verseny eltér, Bucket Listek eltérnek néhol, itt egy jó videó ami összehasonlítja a kettőt. Az autók erejében nem vagyok biztos, van ami eltér, van ami ugyanaz, legalább is besorolás alapján. Igen eltérnek, pl. Mclaren P1 Oneon S2 998, 360-on S2 902, Veryon S2 998, S1 867.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9) rdt89 válasza CJ4567 (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Na igen, azért látszik melyik generáció fejlesztésre feküdtek is jobban rá. De jó volt végignézni a videót. Kíváncsian várom milyen lesz az a Forza Motorsport, ami annyira a végletekig kihasználja a konzolt, mint a 4 a 360-at :)

(#10) oriic válasza CJ4567 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, nem semmi. MOndjuk legalább kiadták oda is, holott hivatalosan azt mondták, hogy nem jön több DLC X360-ra.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.