Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet örülni, nem felejtik el az előző generációt.

Live-Die-Respawn

(#2) james001


james001
veterán

Lamborghini Huracan

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Sirandrish válasza oriic (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez igaz...csak most majd meg jön a One tulajok kétségbeesése hogy a készítők biztos nem használják ki a jelenlegi generáció lehetőségeit :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) xtremez válasza Sirandrish (#3) üzenetére


xtremez
aktív tag

Van rá esély ;]

(#5) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja jön az hogy miért butítják le az E3-hoz képest. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Az első rész elég marha jó volt. Várós a folytatás. :D

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#7) Sicilian válasza hpeti2 (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Remélem jobb lesz, mint az első rész !

nothing is true everything is permitted..

(#8) Sirandrish válasza xtremez (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuti az lesz :D

orichalcos Például :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Vajon 360-on jobban fog futni, mint one-on? :D Újon meglesz-e az 1080/60? :DD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) mentoloshypo válasza oriic (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Várj, eddig nem az volt a baj, hogy az előző generáció húzza vissza a next-gen játékokat?
Most akkor ez csak egyes játékokra vonatozik vagy mi? Mert egy exkluzív címnél is van igazság benne ugyanúgy.

(#11) oriic válasza mentoloshypo (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függ szerintem hogy mit hoznak össze.Mert szerintem simán megoldható, hogy mindkét verzió jó lesz. Mégsem az EA-ről meg a Ubisoft-ról beszélünk: :D

Live-Die-Respawn

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ó bakker, ölnék egy ilyenért PC-n... A TDU2 ilyesmi volt, csak kissé tökéletlen, utód meg nem várható. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) mentoloshypo válasza oriic (#11) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ha úgy csinálják mint a Titanfail-nál, hogy last-gen portolásra egy másik csapatot bíznak meg akkor semmi gond nincs.
Hát igen, a Ubisoft oltalmazó kezei alatt lehet másképpen alakulnának a dolgok! :DDD

(#14) pzstm


pzstm
titán

két külön stúdió csinálja a két verziót ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) ldave


ldave
félisten

Mi a fene ez a sok bejelentés már az E3 előtt? Miről fognak beszélni majd MS-nél majd az előadáson?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#16) Def26


Def26
félisten

Miért kell még a 360 -at etetni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Sirandrish válasza Def26 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert még több millió van használatban? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Def26 válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Def26
félisten

Ennyi erővel soha nem fognak leszokni róla.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) Sirandrish válasza Def26 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt érősen kétlem..viszont az enyhén undorító megmozdulás lenne ha az új generáció megjelenése után fél évvel mindenféle támogatást megvonnának az elődtől.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) mentoloshypo válasza Sirandrish (#19) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ez igaz, de az új exkluzívokat például a Sony már csak PS4-re készítteti el, szerintem nagyon helyesen.
Ilyen formán annyi erővel a Halo 5 is jöhetne X360-ra. Vagy jönni is fog? :)
Elvégre az a 100 millió fölötti last-gen felhasználó bázis nem vált egyik hónapról a másikra.

(#21) Sirandrish válasza mentoloshypo (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

"az új exkluzívokat"

Benne van a nevében...exkluzív :K
Halo 5 nem tudom jönni fog-e 360ra de nyilván a komolyabb húzócímek az új masinára jönnek csak, hogy azt könnyebb legyen eladni. Valószínűleg a Horizon 2-t nem tartják akkora címnek hogy bedobják az exkluzív kalapba. Persze ez csak spekuláció...sajnos nem vagyok bennfentes egyik cégnél sem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) kovsol


kovsol
titán

Lehet a Forza5 eladásai nem voltak megfelelőek One exkluzívként :)
Mindenesetre bármi is az indok, én Xbox360 -ra benevezek egy limitedre ebből is :)

May the Force be with you!

(#23) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szuper :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) oriic válasza Sirandrish (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tervek szerint Halo játék már nem jön Xbox 360-ra. Anniversary meg Halo 5 is ONE exkluzív lesz.

Live-Die-Respawn

(#25) Sicilian válasza Def26 (#16) üzenetére


Sicilian
addikt

Mert nem mindenki ugrik ész nélkül azonnal a kiforratlan szarra !

nothing is true everything is permitted..

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Forza Motorsport ‏@ForzaMotorsport 12 p

X1 version of Horizon 2 is built on the Forza 5 engine, led by Playground. X360 version is built on Horizon 1 engine, led by Sumo Digital.

Live-Die-Respawn

(#27) Bad Pritt válasza oriic (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tökéletes, annál szebbnek amúgysem kell lennie egy autós játéknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) Def26 válasza Sicilian (#25) üzenetére


Def26
félisten

Nem muszáj xbox mellett maradni. Áttérhetsz sony -ra is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) Dicker válasza Def26 (#16) üzenetére


Dicker
őstag

PS2 is elég sokáig futott... Ez miatt hátrány nem érheti a one-t. Ha ráfogják az csak mellébeszélés.

(#30) oriic válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem is lehet nagyon szebb autós játékot kihozni 360-ra. Bár páran azt mondják a Forza 4 szebb volt mint Horizon. Én ebben kételkednék.

Live-Die-Respawn

(#31) Sicilian válasza Def26 (#28) üzenetére


Sicilian
addikt

Még azzal se vagyok elégedett. Lesz az jobb és több is, mindkettő.
Még 1.5-2 évig nem gondolkodok váltásban..
Megvárom a gépek új változatait és akkor fogok gondolkodni rajtuk, addig szerintem nincs értelme.
Új generációs játékok kommentjeiből egyértelműen kiderül, hogy felesleges a váltás.
Minimális grafikai különbség miatt 3-4x áron gépet cserélni és játékokat nem sok értelme van.

orichalcos

Kocsik fizikája jobb volt sokkal a 4-be ! Multiba játszva azt látom magam előtt, hogy össze-vissza pattognak a kocsik, mint 1 labda és félig benne lóg az aszfaltba az szégyen szerintem a Forza névhez.. :O

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#32) Bad Pritt válasza Sicilian (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A fizika meg a külcsíny két külön dolog. Szerintem is szebb volt a Horizon, de a fizika valóban élethűbb lett a 4-ben, de cserébe ugye az egész játék nehezebb lett. A Horizon nálam inkább a Grid, meg NFS játékok alternatívája volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33) .LnB válasza Bad Pritt (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A Horizon nálam inkább a Grid, meg NFS játékok alternatívája volt."

Ezért nem játszottam vele sose :) De a Forza 4 számomra a legjobb autós játék ever! (jó az 5. részt nem volt szerencsém még kipróbálni)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) pzstm válasza .LnB (#33) üzenetére


pzstm
titán

imádnád az ötödik részt is :K

Nekem az volt az egyik legelső ONE-os játékom (mivel sikerült Forza5 Bundle-t szereznem), és most ha picit több időm lesz megint újra előveszem, mert még bőven van mit csinálni benne :K

Csak annyit néztem meg, hogy új 50"-os TV-n mennyire döbbenetesen gyönyörű minden :B

Nem a legnagyobb kedvenc játék nálam, s Forza Horizon2-t is nagyon várom már. Tuti benevezek rá :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) .LnB válasza pzstm (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos imádnám és jó lenne Crazyékkel nyomni. De sajna :( lehet :S Még One-om sincs :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) plejik


plejik
addikt

Na ez jó hír. Nekem az előző Horizon is tetszett, végig is toltam, és külön jó hír, hogy lesz 360-ra is. :) Bár ha maradnak annál a stílusnál mint az előd, akkor egy kicsit több optikai tuningot is rakhatnának bele.. :B

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#37) tomee007007


tomee007007
őstag

Remélem most már nem hagyják ki az offline osztottképernyős játékmódot, a hardver már azért elbírná...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.