Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

izé. sajnos még nem tudtam az 5-tel játszani, de a 4ben egy idő után (mondjuk jó sok, de akkor is...) annyi pénzem volt / van, hogy nem tudom mire elszórni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Vérlázító ez a mikrotranzakciós rendszer. Aki ezt kitalálta azt nyilvànosan kéne fejberugdosni. Természetesen egy fejrúgás 100ft.

(#3) zöld drazi


zöld drazi
csendes tag

Szóval megveszem a boltban a játékot 18 ezerért vagy vásárolok 13 ezerért a letöltőkódot. Ha nincs időm/kedvem kipörgeti a játékban lévő összes kocsit, akkor kedvem szerint megvásárolhatom azokat. Hát ez még a hülyének is megéri! ;] Esetleg ne toljam le a nadrágomat és az ánuszomat ne nyomjam a kinect kamerájába, hogy a kiadó jól popsiba tudjon durrantani?

[ Szerkesztve ]

(#4) anulu válasza XuChi (#2) üzenetére


anulu
félisten

az a szerencse, h nem kötelező... aki játszani akar, az megteheti

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

turn10 kezd átesni a ló túloldalára... a horizon-nál is voltak dolgok, amik miatt húztam a számat, de ez túltesz rajta bőven :U ...jó lesz nekem még a forza4 egy ideig (és ott messze még a max szint, a legdrágább kocsik nagyja meg már a garázsban pihen... szintenként pedig kapom a lóvét rendesen és meglesz idővel minden)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

az index nemrég tesztelte az xo-t, valami ilyesmi címet adtak a cikknek: "halkan duruzsolja az új xbox: fizess!"
most már egyre inkább értem, miért :)

(#7) #52815360 válasza anulu (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én személy szerint nem játszanám a feedert a nagyhalaknak.

(#8) Dave™ válasza anulu (#4) üzenetére


Dave™
nagyúr

Akkor olvasd el ezt: link A Forza 5-ben gondoltak egy nagyot a készítők, és mostantól nem lehet ingyen kipróbálni minden autót (csak 40-et), szintlépésnél nem kapsz autót, kevesebb kredit jár a versenyekért, az autók ára pedig ehhez képest irreálisan magas. Persze vehetsz tokenpakkot, amivel egyetlen egy autót megvenni a játékban (ami benne is van ugye, nem dlc) az említett magasságokba is emelkedhet (a legdrágább Lotus esetén 28000 Ft). Ezzel szemben a Forza 4-ben minden autót lehet vezetni a szabad játékban bármikor, szintlépésnél kapsz autót (összesen 50-et lehet így megszerezni, ha jól tudom), illetve több kredit jár ahogy haladsz előre, tehát a sima játékkal is hamarabb eléred őket. De ha már token, ott a legdrágábbat is megkapod pár tokenért, ha nagyon türelmetlen vagy, itt meg jobban lehúznak, mint a dlc-kkel. Ez is zseniális mondat, ha angolul is így volt: "mostantól nem lesznek elérhetetlenek a jobb autók még az ingyenesen játszók számára sem". Nehéz értelmezni az ingyenesen játszók fogalmát egy 50 GBP-s játéknál... Bepróbálkoztak a mikrotranzakció erőltetésével, és ez sokaknak nem tetszett. Az is érdekes, hogy ezt elfelejtették a tesztekben megemlíteni.

(#9) a.sebi


a.sebi
őstag

Franz essen belé, akkor is megveszem, annyi jatek van még ami kéne...
Amugy egy pár kört mentem vele csodálatos jàték, ahogy kinéz Pràga valami naggyon brutál!

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hu én is nem tudtam hogy ez így működött/működik.
Ez kegyetlen nagy kib*szás azért..megveszel egy játékot 15K és még egy normálisabb verdáért külön fizess 3-5K-t? Az kemény..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) anulu válasza Dave™ (#8) üzenetére


anulu
félisten

erre azt mondom, h "hála égnek". nekem a GT4 ebből a szempontból az etalon, kb vért kellett izzadni 1-1 jobb autóért. nem fogok ilyen krediteket venni, inkább beleteszek sok-sok órát.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) szallasi007 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


szallasi007
őstag

Na de ez milyen drága:
"a legdrágább Lotus esetén 28000 Ft" :Y

(#13) mephi666 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

...azért az a 28k elég erős a verdáért... annyiért kapsz egy rossz trabantot, amit kivihetsz a prérire teli tankkal, küldheted neki egész nap és naplementekor felgyújthatod :DDD nagyobb élmény, mint egy virtuális kocsi

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Necroman_Mk2 válasza Dave™ (#8) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Valószínűleg az NFS World ihlette a modellt, ahol a jobb autókat csak kemény összegekért lehet megvásárolni. Már kérdés, hogy mivel az egy free-2-play játék, ezért ott ez taktika jobban tolerálható.
Amúgy meg, mint jelezték, sok versenyzésből összegyűjtött kredittel ez is megoldható, és azzal, hogy most feleztek egyet az árakon, szerintem minden elérhetőbbé vált.
De tudod, a játékosok egy része hangosan siránkozik, a másik meg csöndben marad és fizet - és a fejlesztő/kiadó melyik véleményére fog inkább hallgatni :U

(#10) Sirandrish: Játékban is össze lehet szedni rá a megfelelő tokent; igaz, kicsit több időbe telik, de van alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#15) Dave™ válasza Necroman_Mk2 (#14) üzenetére


Dave™
nagyúr

Fogalmazzunk úgy, hogy többszörös ideig tart a Forza 4-hez képest. Ráadásul 40 autót kivéve elvették a lehetőségét, hogy kipróbáld a játék autóit, tehát nem fogod tudni milyen is azt vezetni, amíg meg nem veszed több heti játék után... De ezeken kívül is sok mindent kivettek a Forza 4-hez képest.

(#16) Sirandrish válasza szallasi007 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát éppen ezaz...azért mindennek van határa szerintem :K

mephi666 Annyiért már olyan Trabantot kapsz amit nem kell este felgyújtani :DDD

Necroman_Mk2 Általában sosem ez a gond mert a tehetősebbek úgy is inkább megveszik.
De azért a játék dupláját elkérni 1-1 virtuális kocsiért azért mindenképpen pofátlanság..
Arról nem is beszélve hogy gondolom nem 1-2 ilyen drágább járgány van, és azért akinek nincs annyi ideje és költeni sem szeretne +ba, attól még szeretnék megszerezni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Def26


Def26
félisten

Én már játszottam a forza 5 -el. kb. 15 órám van benne, és kb 20 autóm van. Rengeteg dolog van benne amivel extra crediteket kapsz. Egyáltalán nem érzem, hogy bármire és kéne költenem. Szépen megyek végig egymás után a versenyeken és az ebből befolyó creditekből mindig meg tudom venni az aktuális autót, illetve nagy részben még marad is.
Szerintem pár hülye amerikainak nem tetszik, hogy nem tudja végig cheat -elni a játék 2 nap alatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) mephi666 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

c*gány dolog mindenesetre, amit művelnek: gondolj bele, mennyire átverve érezheti magát apuka, amikor megveszi a 150ezres konzolt, hozzá a 15-20ezres játékot és elkezd sírni a gyerek 2 nap múlva, hogy "x.y.z. kocsi ott van, de nem tud vele játszani és meg kellene venni sok-sok dollárért" :W

...mintha vennél egy kocsit 5millióért, majd:
- ki akarnád nyitni a csomagtartót: nem megy, fizess 50ezret, hogy szoftveresen engedélyezzék a funkciót
- ki akarod nyitni a kesztyűtartót: nem megy, fizess...
- esik az eső és használni akarod az ablaktörlőt? nem megy, fizess...
- használni akarod a rádiót? nem megy...
stbstbstb

köztudottan rühellem a dlc-s meg az egész mikrotranzakciós modellt, főleg ha ennyire nyilvánvalóan arról van szó, hogy a teljes játékot megdarabolják, hogy a különböző részeit jópénzért egyesével értékesítsék :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Raysen623 válasza XuChi (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Amennyiben ezt komolyan is gondolod, akkor kezdheted a fejberúgást azon játékosoknál, akik miatt az F2P féle ocsmányságot ki kellett találniuk a fejlesztőknek....csak egy idióta hiszi azt hogy lehet ingyen játszani egy több millió dolláros szoftverrel.... :C

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) Dave™ válasza Def26 (#17) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem inkább arról van szó, hogy úgy lett megnyírbálva a Forza 4-ben bevált rendszer, hogy a lehető legtöbb embert a mikrotranzakció felé tolja. Gondolom a 20 autód nem a drágábbak közül kerül ki, tehát a jelen probléma szempontjából irreleváns. Számos dolog kikerült/le lett butítva a Forza 4-hez képest, ehhez már csak hab a tortán a harmad annyi autó, a fele annyi pálya és a butított grafika (ez utóbbi az E3 demohóz képest). Ha szerinted ez így mind rendben van, akkor te vagy a célközönség. De valamiért mégis csak belenyúlnak a rendszerbe, a Forza 4-nél meg nem kellett, ez azért elgondolkodtató.

(#21) Def26 válasza Dave™ (#20) üzenetére


Def26
félisten

Nem értek egyet a mikrotranzakcióval.
Minden forzához volt szerencsém, mind tetszett is, még a horizon is. Még a játék elején vagyok, egyértelmű, hogy a versenyek során nem kapok annyi zsetont, hogy Ferrari közül válogassak, de ez minden forzában így szokott lenne. Szépen lassan felvezeti a játék a pályákat (ez tényleg kevés) és az autókat.
Az hogy nincs benne 25 verziója a ford mustángnak nem annyira izgat. Szerintem szépen elosztották ezt a "kevés" autót is.

Kérlek ne gyere azzal, hogy E3 butított grafika meg hasonlók. A játék gyönyörű szépen fut 1080p -ben 60fps -el. Bizonyára ennek ára volt, mert a hardver nem igazán bírta volna el az eredeti terveket. Ezzel nem lehet mit kezdeni, mert az örökkévalóságig lehetne róla beszélni és unalmas is. :o

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) Sirandrish válasza mephi666 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Magával a mikrotranzakcióval nekem abban az esetben nincs bajom, ha
1. maga a játék free
2. nem jut komolyabb előnyhöz a player ha fizet

Nagyon jó példa erre a TERA..ott is lehet venni pénzért cuccokat, de csak mountokat meg costumeket.
Persze, el lehet adni goldért de akkor is más..meg ugye alapba free cucc.

De gondolom itt nem csak a csicsaritka verdák kerülnek drágába ami amúgy egy gyűjtőn kívül a kutyát nem érdekli, mert gondolom az Enzo meg ezek azért nem a gyengébbek közé tartoznak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Ghard


Ghard
őstag

A pofátlanságnak is van határa. De nem a micro$oftnál.

(#24) Def26 válasza Ghard (#23) üzenetére


Def26
félisten

Ugyanez meg van sony -nál is a GT6 -ban. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) mephi666 válasza Def26 (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyk*rva ezeknek az anyja :DDD sebaj, én azzal tiltakozok, hogy nem veszem meg ezeket a játékokat... ha sokan így tesszük, majd elgondolkoznak... azért nyomják ezt ennyire, mert van piaca... a kereslet generálja sajnos a kínálatot és sok ember torkán le lehet ezt nyomni szó nélkül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Ghard válasza Def26 (#24) üzenetére


Ghard
őstag

Az ugyan ez erős túlzás, mivel az árak és a pontok mértéke még nincs tisztázva.

(#27) Def26 válasza Ghard (#26) üzenetére


Def26
félisten

Vicces vagy. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) Ghard válasza Def26 (#27) üzenetére


Ghard
őstag

Ha tudod mi mennyi, akkor oszd meg kérlek :D

(#29) a.sebi válasza mephi666 (#18) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez az autos példa szar, ugyanis az elektromos ablakemelő is lehet extra, es az ülèsfűtés tempomat... Ezeket az elejen fizeted egybe sokat, a gamenal, pedig később az extràkért...
Lehet itt sirni, de szerintem orulhetbel ha ujdonsagok, tamogatas jon egy jatekhoz...

(#30) mephi666 válasza a.sebi (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

...naaa, szóval örülhetek, hogy autónál még egy régi szériában csomó dolog van alapfelszereltségben, aztán kijön az új széria azok nélkül, majd a jószívű, kedves gyártó extraként rendelkezésemre bocsátja ezeket jó sok pénzért? :B tényleg, mennyire jó...

ui: autós példában elég alap dolgokat mondtam szerintem... és az előző bekezdésben is ezekre gondolok (nem tolatóradarra, 10zónás légkondira, scifibe illő navigációs rendszerre meg hasonlókra)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) Def26 válasza Ghard (#28) üzenetére


Def26
félisten

Nem tök mindegy mennyi? Egyaránt szar a mikrontranzakció. Vagy ha a sony csinálja az már Neked jó?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32) Ghard válasza Def26 (#31) üzenetére


Ghard
őstag

Hogy lenne már jó? Épp elég szar, hogy konzol kell az ilyen játékokhoz.
De ki ne találd már, hogy ugyan az, ha 10 ezreket fizetek a kocsikért, vagy fele ennyit.

(#33) Def26 válasza Ghard (#32) üzenetére


Def26
félisten

Feladom. :O

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) Ghard válasza Def26 (#33) üzenetére


Ghard
őstag

Linkelgessünk gifeket, errefelé is ez a divat ahogy nézem, értelmes hsz helyett :)

(#35) Sirandrish válasza a.sebi (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor én kicsit faragok a példán..veszel egy full extrás kocsit mondjuk 10M-ért amiben minden benne van, de a kormányon, gázon, féken, kuplungon és váltón kívül semmit nem használhatsz benne csak miután kifizetted a kocsinak még a 12szeres összegét. Vezetni tudod így is...de ahhoz hogy letekerd a két első ablakot ahhoz már +3M-et fizetned kell még..ha a hátsókat is szeretnéd az még 2M.
Ha meg a csomagtartót is használni szeretnéd azt további csekély 22,5M-ért máris megteheted :K

Ghard A lényegen az ár nem változtat.
Persze hogy nem mindegy hogy 5K-t vagy 10et kérnek el mondjuk ugyan azért a + tartalomért, de a lehúzás lehúzás marad akkor is ha csak egy 500ast kérnek.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Def26 válasza Ghard (#34) üzenetére


Def26
félisten

Az értelem sajnos már itt elveszett. [link] :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37) #52815360 válasza Sirandrish (#22) üzenetére


#52815360
törölt tag

Teraban van club tagság, ami elég szép előnyöket ad :)

(#38) Sirandrish válasza #52815360 (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

3 hónapig voltam TC-s, tudom hogy van, de érdemben nem jutsz vele előrébb..
Gyorsabb utazás és 2szeres belépőd van az instákba. Mellesleg ha esetleg full casual játékos vagy akkor az kb zero hasznod származik belőle.
Azért az nem olyan mintha némi pénzmagért cserébe kapnál egy +12es full VM2 setet terába :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) #52815360 válasza Sirandrish (#38) üzenetére


#52815360
törölt tag

Vannak akik ki tudták használni. Mondjuk az a "szerencsés" helyzet állt elő, hogy a közösség visszautasitotta a strongboxokat amiket a kedves GF erőltet. Viszont a cashshopperek abban egyetértettek, hogy az úgy jó lesz, ha külön bekerül az alkahest, mint NA verzióban. Szóval idő kérdése.

(#40) Sirandrish válasza #52815360 (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ugye a legfőbb + a lotfarmnál jött elő.
De ahhoz már alapba elég jó kari kellett hogy 5perc alatt végig tudd vinni..mert ugye ha tovább tart akkor szinte semmi profit nincs belőle.
Szóval persze..király cucc, nem véletlenül használtam, de azért menni is kellett hogy profitálj belőle :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) moli.hu


moli.hu
őstag

miert baj az, ha nem tudja barki megvenni az autot, vagy nagyon sokat kell versenyezni hozza? miert gond, ha egy autot a jatek megjelenese utan 5 ev versenyzessel lehet megszerezni? hisz mekkora kiralysag mar, hogy a Foldon csak neked vagy meg nehany embernek van olyanod.. a gond inkabb azzal van, hogy egyartalan meg lehet venni penzert, azt kene megszuntetni teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#42) Necroman_Mk2 válasza mephi666 (#18) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A gondolatmeneted ott sántít - már a legelején - hogy a Forza 5-ben a mikrotranzakció a (figyelem!) játékban is megszerezhető tokenek valódi pénzért való megvásárlását jelenti, azaz ehhez a valutához "ingyen" is hozzá lehet jutni! (A mobilos játékok is hasonló megoldást használnak.)
Az más kérdés, hogy egyes játékosok kiakadtak magas újrajátszási faktor után, meg hogy sokat kell(ene) versenyezniük egy-egy drága autó megszerzéséért (jaj!), de szerintem a Turn10 egy jó megoldást választott pontok csökkenésével.
Ha meg a GT6 is hasonló megoldást használ, akkor meg túl sok különbség nem lesz e téren a két program között.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#43) #52815360 válasza moli.hu (#41) üzenetére


#52815360
törölt tag

Erre vannak az achievementek.

(#44) moli.hu válasza #52815360 (#43) üzenetére


moli.hu
őstag

nem hiszem, hogy egyenerteku lenne egy plecsni azzal, hogy a vilagon csak 1-5 embernek van meg a leggyorsabb auto, es ok azzal mindenkit lenyomnak - amit persze barki utanuk csinalhatna, ha o is annyit jatszana.
engem legalabbis ez jobban vonzana egy onlinemultiplayer jatekban, mint a plecsni vagy a gamerscore.

[ Szerkesztve ]

(#45) a.sebi válasza Sirandrish (#35) üzenetére


a.sebi
őstag

Figyelj ti tenyleg ilyen korlatoltak vagytok vagy csak azert megy a fika, mert xbox cimről van szó?ez igy megy kb 5 éve..van és kész...de csak a magyar ilyen piti?
Varezolj pc n az olcsóbb...miert kell minden dolgnal rinyalni?

DEF ne hergeld magad, szar az xboxod, mert micro tranzakciós a forza... Ne szallj ezekkel vitába, komolyan inkább szánd rá az időt amire már kérlek egy hete hogy vegyél fel live on SEBISIOKT! :)

(#46) #52815360 válasza moli.hu (#44) üzenetére


#52815360
törölt tag

Viszont a valószinűbb az, hogy addigra kiadnák a forza7-et vagy 8-at és kb ti 5en köröznétek ugyan azokkal a kocsikkal, mindenki más az újabb cimekkel játszana.

[ Szerkesztve ]

(#47) Set-Comment™ válasza anulu (#1) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ferrari gt 250-t azert nem ket perc osszerakni.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#48) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egy ilyen verdáért még én is fizetnék :Y

a.sebi Igen...magyar vagyok és piti amiért pofátlanságnak tartom hogy egy amúgy 15K-s játékban még elkérnek 30at egy azaz 1 autóért pluszba.
Bocsánatot kérek a maradiságomért :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) Peat;)


Peat;)
veterán

A rohadt drága mikrotranzakció legalább a játékosok nagyját a játék felé tereli és nem az azonnali vásárlásra, hogy úgy indul neki a játéknak mint ha a karrier mód 40%-nál tartana. Jó példa erre a FIFA14 ultimate csapat, online azt láttam az alsóbb osztályokban hogy csupa legjobb játékosokból álló csapatokkal "játszottak" az ellenfelek, persze legtöbbje azt sem tudta mi a gombkiosztás. Aki eltökélte hogy egy centet sem fizet annak jobb a drágább mikrotranzakciós rendszer, mert kevesebb vetélytárs él vele. Egyébként meg bármilyen formában úgy gondolom hogy pofátlanság és az egyetlen megoldás annak elhagyása, vagy csak olyan elemekre korlátozni aminek semmi hatása nincs a játékra, ha hülye valaki vegye meg az ilyen olyan autófestést és ennyi.

(#50) a.sebi válasza Sirandrish (#48) üzenetére


a.sebi
őstag

Mi van? Ezt honnan szeded? Tényleg 30 k egy autó? Az mondjuk tényleg gàz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.